Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek SEVERINA VČERAJ V STOŽICAH, SVAKA JI ČAST!!!

SEVERINA VČERAJ V STOŽICAH, SVAKA JI ČAST!!!

Da me ne bo takoj kdo napadel, da navijam za Hrvatico, bila sem povabljena v vip ložo na njen koncert včeraj v Stožice in sem šla, zakaj pa ne, dobra mačka, pesmi pa so tako tako, pa so obljubljali spektakel in DOBILI SMO GA!!!

RES, SVAKA ČASZ sEVERINI, MAČKA DA DOL PADEŠ, ŠOV JE BIL PA TUDI SUPER.

Ženska je nafilala vso dvorano in vso dvorano spravila na noge, kakor sem bila v začetku skleptična ali naj sploh grem, mi ni žal.

le kaj ima ona, kar druge naše nimajo, da ne upajo nafilat te dvorane, da se razumemo, Blagnetka Stožce ne bi nikoli nafilala, če ne bi imela Dunajskih dečkov.

kaj imajo ti hrvaški pevci-pevke, ali tujci…da vedno nafilajo dvorane po Sloveniji, naši pa životarijo, vsaj tako se izražajo sami.

Torej, še kdo včeraj na Severininem koncertu, vam je bilo tudi dobro??

LP

prvo, če že pišeš o časti, napiše se “VSAKA”, ne pa “SVAKA”, drugače mi pa Severina dol visi, ne rečem, da ni fejst baba, to je pa tudi vse… No ja, za tiste s plitkim glasbenim okusom je pa verjetno dobra!!

Tudi bila, super koncert ni mi žal. Sem si želela bližje , da bi plesala, ampak tudi zgoraj se je lepo videlo. Dobra muzika, dobra predstava, maestro, izkazali so se, v glavnem vredno denarja (za 23 eur)!

Ja, to je tudi meni padlo v oči. Podpišeš se kot Slovenka, pa sploh ne poznaš slovenskega jezika!

meni je ona fejst baba, rojena za oder, samo njena glasba mi pa nikakor ne sede. Pač, vsak ima svoj okus.

Všeč mi je samo njena pesem iz Petelinjega zajtrka, v Stožice pa zato res ne bi šla.

Zakaj napadi je sploh važno je slovenika al ni važno je srce kakšen si.
Severina moja zemljakinja kapo dol, zna nardit žurko kot večina jugo estrada.
JE PA MAČKA………

Bila na koncertu. Pela je preveč novih premirnih komadov. Ko je začela peti stare dobre pesmi in je folk začel plesat je bilo pa konec. Maestro so bili zakon, tudi ostali plesalci, Severina pa lepa lutka, ki zna iztržiti svojo karizmo. Tista dva ekrana postavljena z leve in desne sta bila čisto mimo – snemali so od daleč zelo slaba slika brez efekta. Kasneje so ju raje ugasnili. Zvočno je preveč odmevalo. Koncert je bil OK, ni pa bil nekaj za kar bi se bilo treba sekirati če te ni bilo.

Dobre pevke napolnijo dvorano, naredijo vzdušje in navdušijo.

Verjamem, da je bil koncert dober.
Sama sicer na koncerte ne hodim, sem bila pa povabljena na Dalmatinske klape in sem bila tudi navdušena 🙂

Bila in bilo je super. Res zna narediti žur, izgleda pa bolje kot mariskatera dvajsetletnica. Meni ni žal niti evra. Maestro so bili enkratni in so dodali piko na i, na že tako izpiljen spektakel.

Tisri pa, ki niste bili na koncertu in se oglašate samo zato, da jo pljuvate, čeprav jo sploh ne poslušate (???), pa že enkrat utihnite. Nobenega ne zanima, da vam ni všeč. Itak jo pa ne poslušate, a ne?

men je grda

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

In se spet najdejo ženske, ki jim ne gre v glavo slovenščina?!

Kako je dejal že mali princ? Aha, “kdor hoče videti, mora gledati s srcem…” Torej drage moje, naj vas moja slovenščina ne ogroža tako zelo, da vam kradem čas in se z menoj preveč obremenjujete, da se vam ljubi?!

Severinina glasba…o tem naj sodijo strokovnjaki, meni je všeč sem in tja kak njen komad, sem zapisala, da sem bila skleptična s povabilom in sem tudi zapisala, da mi ni žal, da sem šla, kajti žur je naredila popoln in o tem govorim, naredila je žur, NAPOLNILA DVORANO STOŽICE!!! nA KONCU LE TO ŠTEJE, ENI PAČ ZNAJO, ENI PA ZGANJAJO SAM FOFŠIJO…slovenski nacionalni šport seveda, srečno vsem!

No, karizme te “kafanska pevačica” zagotovo nima.
Gospodična se pač “prostituira” in razkazuje na odru ter vmes odpira usta in se dela, da poje.
Za široke ljudske množice,..bi rekli nekateri….

Ne poslušam jugo glasbe glede na kvaliteto glasov si pa poglejte tole ker tole je GLAS:

http://www.youtube.com/watch?v=QsiSRSgqE4E

Ostali so pa bullshiterji no razen kakšne Mariah Carey, Dion, Whitney, Marvin Gaye, Bobby Womack in podobnih!

severina je navadna K..u r,,b –a, v glavnem,
pa saj je vsa postarana in povešena, jugo varjanta anželine
sori ampak, sem moški in 10 let starejši od nje pa sem definitivno lepši
še posebej če naju oba polijejo z vedrom vode

A je pela na playback? Meni se ni zdelo.

Sicer pa, glasba osmisli življenje. V današnjih časih je smisel dostikrat izgubljen in uteho se da poiskati tudi v glasbi. Jaz obožujem glasbo, vedno je z mano, v službi, v avtu, doma, na ipodu…in imam smisel. Katera glasba pa meni daje smisel, je pa pač moja stvar.

Imam nekaj pripomb na njen koncert, ampak to je vedno tako, ne more biti všeč vsem 10.000 obiskovalcem. Čeprav mi pa ni jasen folk, ki hodi na koncerte glasbenikov, ki jih sploh ne zanimajo, ne poznajo njihove muzike in potem več kot dve uri stojijo na mestu in se grdo držijo.

Smisel mojega posta je samo to, da je nafilala Stožice in lahko tule pametujete, “da je kurba, da se slači, da je vsa povešena, da je bilo ozvočenje mimo, da ne zna peti in balbalbal”…nafilala je dvorano, le zakaj hudiča no, če je res v vsem tako slaba??? Mislite da je folk res tako nor,da bo dajal za eno vso povešeno babo denar, tudi po 40 evrov in več, dvomim! Potem si že raje najame kurbo, mal še doda in ima svoj šov.

Zanimalo me je le eno, zakaj ona nafila tako veliko dvorano, nekdo od Slovencev, ki zna bolje peti ali še kaj več, pa je ne??

ej, na bruhanje mi gredo vaši komentarji…se zavedate kaj eni pišete? Kako lahko za nekoga rečeš, da se prostituira, da je K….;

Pa kaj je z vami ljudje? Groza no!

Sama sem bila na koncertu v ZG pred 3 tedni…SVETOVNO je bilo!

V Stožice nebi šla samo zaradi publike, takih idiotov kot ste tu na monu…;) Zelo dober cel koncert, ne vem kaj bi vi sploh radi? Samo šinfanje vas je, sami pa ste ene navadne zgube!

A zakaj je nafilala dvorano ona in ne kakšen slovenski izvajalec? Zato ker se slovenci ne cenimo dovolj! Evo zato! Ne zato ker je tako huda in super ampak zato ker smo slovenci eni navadni hlapci in se ne cenimo dovolj, ne cenimo dovolj sebe, svojih izvajalcev ki so enako dobri kot neka Severina čene ceno boljši nekateri. Zato ker slovenci ne cenimo tudi svoje narave v Sloveniji, čudovite narave ki bi jo lahko tržili in naredili iz države super turizem. Tako pa je kot je, Cankar je imel prav večni hlapci.

Glasba za ljudi, ki so na offu, za nekritične mase…

mi je pa malo žal za to. Ne zaradi njene glasbe, ta mi ni ne vem kaj, ampak ker me je zanimal ta koncert v smislu odrskega spektakla. Če se pod režijo podpiše Tomaž Pandur, potem veš da bo spektakel.

Pa nehajte bit užaljeni in slovenčkasti. Severina je pač Severina. Tudi Madonnino petje recimo ni bilo nikoli nek presežek, so pa zato njeni koncerti velik šov.

Ko bo kakšna slovenska pevka naredila koncertno turnejo kot je Severinin DUK 2013, pa če bo imela ob sebi odlične kostumografe, plesalce in vrhunskega režiserja kot je Tomaž Pandur, potem bom jaz prvi v vrsti za karte. Čeprav, če boljše pomislim, se ttežko namislim kdo bi to lahko bil.
Dokler pa je to, kar je, en razglašen bend in slabo ozvočenje, potem si rajši ne grem kvarit vtisa o teh glasbenikih, ki na studijskih posnetkih zvenijo sprejemljivo.V teh koncertih pač ne vidim neke dodane vrednosti.

Točno tako, tudi jaz menim, da Slovenija ne zna nafilat dvorane predvsem zato, ker si izvajalci ne upajo tja, ker nikoli ne vedo, ali bomo Slovenci stali za njimi ali ne. kdorkoli od naših Slovencev je kadarkoli naredil nekaj izjemnega, pa ne le v glasbi, kjerkoli, vedno je naletel na več očitkov in pljuvanja, kot slave, pohvale. Uspešni Slovenci smo bolj čislani v tujini, kot doma, tam znajo ceniti naš uspeh, doma ne.
In tudi komentarji tule na forumu povedo vse, čeprav letijo na Severino, so takšni komentarji na splošno v Slovenski srenji…torej, Slovenija je očitno že tako nizko, da ne znamo drugega kot samo pljuvat in potem ne more biti drugače, kot, da smo popljuvani še sami. Rada imam svojo domovino, veliko sem po svetu in letos me bo prvič sram, da sem Slovenka, ko me bodo prijatelji iz tujine, pa ne iz držav bivše Juge…iz Nemčije, Belgije, Švice, Avstralije, Amerike, Dubaja in še iz kje spraševali, kaj se dogaja z nami??? Le kaj, dala jim bom v branje knjigo Hlapci in citat ” Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni!” To je resnica in žal mi je za mojo domovino. Sram me je zanjo, res, prvič v življenju, pa imam čez 50 let.

Se strinjam z bruhom to je glasba za mase. Glasba brez duše za ljudi ki jim zadostuje neko površinsko dojemanje…Škoda besed, okus glasbe veliko tudi pove o človeškem karakterju IQ-ju, empatiji in podobno.

No, karizme te “kafanska pevačica” zagotovo nima.
Gospodična se pač “prostituira” in razkazuje na odru ter vmes odpira usta in se dela, da poje.
Za široke ljudske množice,..bi rekli nekateri….[/quote]

ti si pa ziher kakšen veleumni slovenski glasbenik, ki niti Orto bara ne more napolnit. 🙂

Ojoj..spet bolani komentarji. Še posebej, da je grda in podobno…pa da je kurba..po procentih sodeč in lepi zogodovini Juge…so največje kurbe ravno Slovenke…ironija sama po sebi. Koga so južnjaki natepaval…??..Srbkinje imajo vsaj dostojanstvo in ne gredo takoj z vsakim,,,:)

Drugače glede koncerta…Severina izgleda za ta leta NOOROOO dobro, mogoče obraz ne več tok..vsekakor pa postava..TOP. Tako ima redka 20-letnica.
KONCERT pa je bil z vidika šova super res je edina, ki lahko razproda vse dvorane bivše Juge. Tukaj ji ni enake. Pa tudi zadnji cd je prelom v karieri, ki bo še uspevala. Ima lahke in hitro priljubne hite…o žalostnih pa brez komentarja.

New Report

Close