Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Meta Malus

Meta Malus

Pravkar sem na FB prebrala sporočilo, da je umrla Meta Malus. Me je tako presenetilo. Zelo rada sem brala njene prispevke. Bom pogrešals njeno energijo.

Kdo je to?A novinarka?

Bila je tudi zaščitnica živali.

RIP

nova
Uredništvo priporoča

Fajn ženska je bila!
Naj počiva v miru!

DVOJINA JE ZAKON!

Zakaj je pa umrla?

Rak na pljučih, ki se je razširil iz dojk.

DVOJINA JE ZAKON!

Letos je umrla že vedeževalka Stanka, zdaj Meta Malus.

Kaj je to?

Sama rakava obolenja, grozno res, moje sožalje svojcem ge. Malus.

A jih energije kaznujejo in odstranjujejo.

A jih energije kaznujejo in odstranjujejo.[/quote]

Ja res pa še deny je postal odvisen od iger na srečo in postal hazarder ter karin v sodnih postopkih!

Naj ji bo življenje lepše v drugih sferah.
Kolikor sem jo brala, je bila kar mentalno urejena, kar je pri teh ljudeh zelo redko.

__________________________________________________________ 1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

Je že tako,rodimo se sredi predstave in odidemo prav tako sredi predstave.Nikoli ni pravi čas,je samo čas.

Drugače pa,bila mi je všeč in večkrat se bom spomnila nanjo!
Počivaj v miru META!

A jih energije kaznujejo in odstranjujejo.[/quote]

Ja res pa še deny je postal odvisen od iger na srečo in postal hazarder ter karin v sodnih postopkih![/quote]

Res je. Še kdo?

počiva v miru… Všeč mi je bila njena umirjena, prijazna energija.

Sožalje družini in svojcem…

Mela Malus pa ni bila le zelo nadarjena in pronicljiva astrologinja pač pa tudi odlična popevkarica, žal njenega petja ne poznajo mlajše generacije, kar je škoda. Spominjam se njenih prvih nastopov, nastopila je že kot 17 letno dekle na nekdanji Slovenski popevki leta 1970 s popevko MOJE POTI in takoj osvojila srca številnih poslušalcev, v spominu pa mi ostaja še ena njena nepozabna popevka VSAKDANJA ZGODBA, seveda je zapela še veliko popevk, njene posnetke hrani nacionalni Radio SLO, pesmi pa lahko slišimo tudi po Radiu, tako ostaja za vedno zapisana v v zgodovini SLOVENSKE POPEVKE. Popevke zanjo so pisala največja imena slovenske zabavne glasbe: Privšek, Sepe, Soss in drugi. Meta Malus je bila velik pevski talent zato ne pozabimo tega, bom preveril, če kakšen njen posnetek obstaja na slavnem kanalu YOUTUBE…..

Meta Malus je bila tudi zelo zanimiva in prijetna sogovornica in izjemno čedna. Zakaj v Sloveniji v zadnjem času umre toliko ljudi za rakom in to v aktivni delovni dobi???

ISKRENO SOŽALJE DRUŽINI METE MALUS.

Mela Malus pa ni bila le zelo nadarjena in pronicljiva astrologinja pač pa tudi odlična popevkarica, žal njenega petja ne poznajo mlajše generacije, kar je škoda. Spominjam se njenih prvih nastopov, nastopila je že kot 17 letno dekle na nekdanji Slovenski popevki leta 1970 s popevko MOJE POTI in takoj osvojila srca številnih poslušalcev, v spominu pa mi ostaja še ena njena nepozabna popevka VSAKDANJA ZGODBA, seveda je zapela še veliko popevk, njene posnetke hrani nacionalni Radio SLO, pesmi pa lahko slišimo tudi po Radiu, tako ostaja za vedno zapisana v v zgodovini SLOVENSKE POPEVKE. Popevke zanjo so pisala največja imena slovenske zabavne glasbe: Privšek, Sepe, Soss in drugi. Meta Malus je bila velik pevski talent zato ne pozabimo tega, bom preveril, če kakšen njen posnetek obstaja na slavnem kanalu YOUTUBE…..

Meta Malus je bila tudi zelo zanimiva in prijetna sogovornica in izjemno čedna. Zakaj v Sloveniji v zadnjem času umre toliko ljudi za rakom in to v aktivni delovni dobi???

ISKRENO SOŽALJE DRUŽINI METE MALUS.

Angeli zagotovo obstajajo je naslov v njenem današnjem Večnem krogu !

“pokličite jih, ko jih boste potrebovali! Pa vedno trikrat premislite, predno boste koga prizadeli ali mu storili kaj neprijaznega; pred njimi tega ne boste mogli skriti “

Pogrešala bom njen pozitivizem;
Pomoč bitij s katerimi se je družila ji je zagotovljena.

Meta Malus je mogoče bila vedeževalka, astrologinja kot se spodobi pa gotovo ne.

Seveda mi je je kot vsakega človeka žal.

bodimo si na jasnem
Re: Meta Malus

26.05.13 14:22
Meta Malus je mogoče bila vedeževalka, astrologinja kot se spodobi pa gotovo ne.
Seveda mi je je kot vsakega človeka žal.

si ti boljša!
Meta, bila si pozitivna oseba….Spominjam se te kot pevke, nikoli ni bilo slišati nič slabega…
Nekoč sem brala, kako si srečala bolno žival v Ljubljani in jo s taksijem peljala domov….
Bodi med svojimi dragimi…

Umrl je tudi astrolog Srečko Možina

“Kaj sploh je smrt? Jaz se je ne bojim. Telo imam v najemu za določen čas. Smrti se najbolj bojijo materialisti, ki se z lastnim telesom identificirajo.”
Astrolog SREČKO MOŽINA

Mete nisem omadeževala ali karkoli slabega pisala o njej, samo napisala sem, da to, kar je ona počela, pač ni bila astrologija. Toliko vem o astrologiji, da vem, da to, kar je ona delala, ni bila astrologija. Drugače pa o njej ne vem veliko. Tukaj pišete, da je bila dobra ženska in jaz vam verjamem, da je res bila. In napisala sem, da mi je žal, da je tako zgodaj odšla.

Sem že zgoraj odprla nov post, potem pa vidim, da je tukaj že debata.
Mene je kar šokiralo, osebno mi je bila super ženska, pozitivna, spoštovanja vredna.

Naj počiva v miru.

Ta gospa Meta je bila velika pozitivka, lepa, s čudovitim glasom.

Moj oče je bil nor nanjo – in vedno je poslušal njeno popevko:

……Nekoč sem noro te ljubila,
da bi ob tebi pozabila,
vse……………

Nekoč sem slišala – res je nekoč šla po psa, ki je bil poškodovan ob cesti. Ker ni imela prevoza, je šla s taksijem in kuža poimenovala TAXI. Mislim, da je živel še vsaj 10 let.

Pa zelo zdravo je živela. Prav ona me je ‘naučila’, da regrat lahko jemo vse leto! Ne samo takoj spomladi, temveč tudi zdaj! Monke, tudi zdaj je regrat boljši kot vsaka trgovinska solata.

Gospa je že med angeli, družini pa: iskreno sožalje!

Obzalujem, da nisem nikoli spoznala te izjemne, razumevajoce in tople osebe. Rada sem jo brala.

New Report

Close