Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek FB iskalnik

FB iskalnik

Prosim, če mi lahko kdo pomaga… na FB mi ne dela iskalnik. Npr, če vpišem katerokoli ime ali priimek, ki ni med mojimi prijatelji, zagotovo pa obstaja profil na FB, mi nič ne najde. Imam kakšno takšno nastavitev?

Če koga ne najdeš pol ga ni.Eni pa ste res obsedeni in posesivni.

To je težava.

Glej, če imaš kakšen manjvrednostni kompleks zaradi česar si tako nevljudno nastrojen do neznancev v virtuali, ti nisem kriva jaz, stresaj svoj gnev kam drugam. Glede na to, da sem povsem prijazno vprašala, pričakujem prijazen odgovor – nekoga, ki mogoče pozna rešitev, ne pa od nekoga, ki tudi sam nima pojma v čem je problem. Če v iskalnik facebooka vpišem npr. Bob, mi ne najde nikogar (pa ne reči, da ne obstaja noben Bob na FB), medtem, ko jih na partnerjevem profilu seveda predlaga ogromno..

Hmmm sama ti sicer ne znam pomagat, ampak mogoče pa poskusi pri nastavitvah. Odpri jih pa jih natančno preglej in mogoče je kje tudi kakšen tak okenček za obkljukati 🙂 Ob tem pa boš lahko še videla kakšne so tvoje sedanje nastavitve in boš ob tem še bolj poskrbela za svojo zasebnost.

ne najdeš zato, ker ima oseba nastavljeno da je fb iskalnik ne najde, oz. da jo najdejo samo določene osebe (prijatelji ipd.)

---- sledite mojemu blogu na: http://zygawehar.blogspot.com/

Ti pa si res zabita.Saj ti je lepo in po resnici povedal.Oseba ni prijavljena in jo ne najdeš!Mogoče je pa glih pred takimi debili skrita in te je označila,da ima mir pred tabo.

Ti pa si res zabita.Saj ti je lepo in po resnici povedal.Oseba ni prijavljena in jo ne najdeš!Mogoče je pa glih pred takimi debili skrita in te je označila,da ima mir pred tabo.[/quote]

Sorry, ampak ti si pa tolk butast, da niti na tekmovanju za najbolj butaste ne bi zmagal.. Pravim, da karkoli vpišem v iskalnik, nič ne najde, samo moje prijatelje. Če vpišem Bob, Steve, Janez, Hilda… ne najde nič, njente, nada. Kapiš?? Izvoli, zdaj se pa pejt naprej z glavo zabijat v zid.

Ti pa si res zabita.Saj ti je lepo in po resnici povedal.Oseba ni prijavljena in jo ne najdeš!Mogoče je pa glih pred takimi debili skrita in te je označila,da ima mir pred tabo.[/quote]

Sorry, ampak ti si pa tolk butast, da niti na tekmovanju za najbolj butaste ne bi zmagal.. Pravim, da karkoli vpišem v iskalnik, nič ne najde, samo moje prijatelje. Če vpišem Bob, Steve, Janez, Hilda… ne najde nič, njente, nada. Kapiš?? Izvoli, zdaj se pa pejt naprej z glavo zabijat v zid.[/quote]

Zabit je tisti,ki to sprašuje in to si ti,ker si tako zabita,da ne znaš iskat v iskalniku!Seveda iskalnik najprej tvoje prijatelje ti prikaže.Delaj počasi,vtipkaj ime,počakaj in klikni eneter.Nato pa imaš na strani in iščeš.V nastavitvah sploh ni nobene opcije,da si omejijš koga lahko najdeš.

Očitno si res butasta.Zakaj ti pa fant ne razloži?Ker te je strah,ko te bo začel spraševat o osebi.Pa koga imaš ti za norca?Očitno samo sebe,pa misliš da smo vsi zabiti.

evo, še enkrat zakaj morda ne najdeš osebe (očitno ste spregledal, ker se je lažje kragat o tem kdo je bolj neumen)

ne najdeš zato, ker ima oseba nastavljeno da je fb iskalnik ne najde, oz. da jo najdejo samo določene osebe (prijatelji ipd.)[/quote]

---- sledite mojemu blogu na: http://zygawehar.blogspot.com/

ne najdeš zato, ker ima oseba nastavljeno da je fb iskalnik ne najde, oz. da jo najdejo samo določene osebe (prijatelji ipd.)[/quote][/quote]

---- sledite mojemu blogu na: http://zygawehar.blogspot.com/

Sorry, ampak ti si pa tolk butast, da niti na tekmovanju za najbolj butaste ne bi zmagal.. Pravim, da karkoli vpišem v iskalnik, nič ne najde, samo moje prijatelje. Če vpišem Bob, Steve, Janez, Hilda… ne najde nič, njente, nada. Kapiš?? Izvoli, zdaj se pa pejt naprej z glavo zabijat v zid.[/quote]

Zabit je tisti,ki to sprašuje in to si ti,ker si tako zabita,da ne znaš iskat v iskalniku!Seveda iskalnik najprej tvoje prijatelje ti prikaže.Delaj počasi,vtipkaj ime,počakaj in klikni eneter.Nato pa imaš na strani in iščeš.V nastavitvah sploh ni nobene opcije,da si omejijš koga lahko najdeš.

Očitno si res butasta.Zakaj ti pa fant ne razloži?Ker te je strah,ko te bo začel spraševat o osebi.Pa koga imaš ti za norca?Očitno samo sebe,pa misliš da smo vsi zabiti.[/quote]

Đizs Krajst. Ubogi revež, res se mi smiliš… če maš trdo bučo, maš pač trdo bučo. Napiši ti v svoj FB iskalnik John. Ti jih bo našlo cel kup. No, ko jaz napišem John (hitro ali počasi), mi napiše 0 results found – sicer se mi pa ne ljubi več, bom poiskala pomoč drugje. Iz te teme se pa umikam, ker nimam potrpljenja s tako omejenimi ljudmi..

Pa sej sem ti gor napisal zakaj ti ga ne vrže no…

---- sledite mojemu blogu na: http://zygawehar.blogspot.com/

Zabit je tisti,ki to sprašuje in to si ti,ker si tako zabita,da ne znaš iskat v iskalniku!Seveda iskalnik najprej tvoje prijatelje ti prikaže.Delaj počasi,vtipkaj ime,počakaj in klikni eneter.Nato pa imaš na strani in iščeš.V nastavitvah sploh ni nobene opcije,da si omejijš koga lahko najdeš.

Očitno si res butasta.Zakaj ti pa fant ne razloži?Ker te je strah,ko te bo začel spraševat o osebi.Pa koga imaš ti za norca?Očitno samo sebe,pa misliš da smo vsi zabiti.[/quote]

Đizs Krajst. Ubogi revež, res se mi smiliš… če maš trdo bučo, maš pač trdo bučo. Napiši ti v svoj FB iskalnik John. Ti jih bo našlo cel kup. No, ko jaz napišem John (hitro ali počasi), mi napiše 0 results found – sicer se mi pa ne ljubi več, bom poiskala pomoč drugje. Iz te teme se pa umikam, ker nimam potrpljenja s tako omejenimi ljudmi..[/quote]

Ja še đizs krajst ti ne more pomagat.Enkrat pišeš eno,enkrat pišeš drugo.In če je 0 result kaj ti to pove?Da osebe ni.A misliš da vsi imajo FB?30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} slovencev ga le uporablja.

Prijavi jih na policijo,da osebo ki iščeš ni na FBju,pa jo prijavi za pogrešano če si tolk zabita.

In pol praviš da nisi obsedena?Poglej kake izpade imaš zaradi tega,ker osebe ne najdeš.

New Report

Close