Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek safe invest varčevanje itd.

safe invest varčevanje itd.

a je kateremu kaj znani safe invest oz. safe live iz ljubljane, ki se ukvarja z zavarovanji.
Slišal pa sem tudi da imajo tudi čez varčevanja, da to ni samo na banki ampka tudi pri njih, kako je s tem, za kakšno varčevanje to sploh gre, zakaj se to pri njih splača,

Hočeš ti varčevat al bit zavarovana? Ali oboje?
Kaj ti ni logično, da je ZAVAROVALNICA za ZAVAROVANJA?

Zavaruj se toliko, kolikor potrebuješ in glej, da bo dobro zavarovanje! Tistih 50€, ki jih pa hočeš šparat, pa varčuj drugače – najprej si privarčuj znesek na banki, ki ti bo pokril vsaj 1 letni izpad dohodka + večje letne stroške. Potem pa naprej, po željah in zmožnostih, na banki, v skladih, v delnicah, kovinah, nepremičninah, kakor koli, samo ne v zavarovanju.

ne tukaj nima nič zraven ne vem kaj zavarovanje,
Varčevanje imajo baje posebej to.
A ima kdo izkušnje s tem podjetjem safe invest ki je na slomškovi v ljubljani, pa baje se tudi ukvarja s temi varčevanji.
Sam enkrat bom šel prašat tja glede tega v safe invest zakaj se sploh gre, ker pravijo da ni varčevanje samo na bankah ampak tudi pri njih, zato me zanima ali ima kdo izkušnje s tem tukaj, za kakšna varčevanja sploh gre to, a imaš kakšne večje obresti a kaj kot na banki zakaj bi se ravno pri njih splačalo varčevati

Pa tukaj ne gre za zavarovanje ampak samo za neko varčevanje.
lp.

Kolikor vem, je safe-invest samo posrednik med tabo in zavarovalnicami, tako da se polica dejansko sklene potem direktno z zavarovalnico.

Jaz sem jo pri njih naredila pred cca 15 leti, polica je bila izstavljena pri Zav.MB.

Kako pa imajo glede varčevanja, pa ne vem.

Pozdravljen, pošljite mi mail na [email protected] in vam vse podrobno razložim.
lp, Edo
lahko me tudi pokličete 041 26 26 30

Ti si pa res pameten!!!
Me zanima koliko imaš izkušenj z vsem tem kar pišeš???

Safe Invest ni na Slomškovi ampak na Kotnikovi 36

Ti si pa res pameten!!!
Me zanima koliko imaš izkušenj z vsem tem kar pišeš???[/quote]

Več kot 10 let delam v zavarovalništvu, od tega več kot pol samo na osebnih zavarovanjih, naložbah in podobno.

Koliko imaš privarčevanega in koliko lahko varčuješ?

Ti si pa res pameten!!!
Me zanima koliko imaš izkušenj z vsem tem kar pišeš???[/quote]
Odgovor je popolnoma korekten. Mesanje zavarovanja in varcevanja je nateg, od katerega imate koristi samo zastopniki.

ja ne vem, zato hočem tudi bolj natančne odgovore glede tega varčevanja pri njih, ali je to res kaj drugačno varčevanje kot npr na bankah, a je mogoče pri njih mesečno več obresti da ti tečejo obresti bolj kot pa na banki, ki mesečnih obresti za varčevanje ni, da se znesek na varčevalnem raćunu dvigne ne vem za kolko gor, če je tako se splača, če pa ne pa je potem čisto isto če varčuješ na banki ali pri njih a ni tako
hvala in lep pozdrav

govorim namreč samo za varčevanje ne še zraven za zavarovalnice nekaj, ker imam sedaj dobro in poceni avtomobilsko zavarovalnico in to je Wiz zavarovanje na dotik, imam pa samo osnovno zavarovanje kar se zelo splača, se mi zdi ta zavarovalnica še najbolj poceni v sloveniji, to pa je zato ker nima zaposlenih toliko posrednikov in potem tudi ni toliko stroškov,
Druge zavarovalnice pa se itak preplačujejo pa naj reče kdo hoče kar hoče, je to res,
Ni pa res tudi to če je zavarovalnica poceni da je potem to slabo, ampak je čisto taka zavarovalnica kot vse ostale, samo da ima ta manj stroškov in še poceni je, za kar se odloča že kar veliko ljudi itd.

mesečno plačujem Wiz za isti avto kot lansko leto mesečno 22eur na 11obrokov
lansko leto pa mesečno 39eur na 10 obrokov, definitivno se splača wiz.
Pa kaj bomo preplačevali zavarovalnice če pa tega ni treba, drudi pa naj jih, samo potem naj ne jamrajo da nimajo konec meseca denerja ko je mogel uno pa uno položnico plačat pa drgao vse itd.

Dokler ne veš, koliko lahko varčuješ, s kakšnim namenom in koliko imaš privarčevanega, sploh ni pomembno, kakšno varčevanje je safe-invest. Na tistih 20€ mesečno se ti tudi 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} več obresti nič ne pozna!

New Report

Close