Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Poznate kakšno vračko, da mi zvrača, da osvojim enega tipa

Poznate kakšno vračko, da mi zvrača, da osvojim enega tipa

Baje so najboljše vračke iz Srbije, ki ti znajo pripravit razne zadeve, da je tip za vedno tvoj. Slišala sem že, da mu daš menstrualno kri v kavo in se mu zmeša zarad tebe. Samo rada bi eno, ki se spozna na to, da mi točno pove kaj vse moram narest. Pa kakšne so kej cene?

Jaz to lahko naredim, če želiš, zvarke kuham ob 23.55 in vrejo do 0.00.
To spiješ in tip se bo nalimal nate.

Če ni kemije ti tud vračka ne bo pomagala.

A lahko nehate pisat blesave komentarje tisti, ki nimate pojma. Jaz sem to že vidla na lastne oči, da deluje tako da ne mi zdaj tukaj srat klampfe. Odgovarjajo naj samo tisti, ki imajo odgovor na vprašanje al pa kaj vejo o tem. Ok?

No potem pa povej razmerje med menstro in kavo če veš in če deluje?


to tudi mene zanima če obstaja, ti pa popolnoma verjamem, da si to videla, ker tudi jaz vem da obstaja

Prvič slišim, me pa zanima kako to zgleda, res.

Aja, Sam kaj pa, če se tipa naveličaš, pa ti pol ne da miru?

No potem pa povej razmerje med menstro in kavo če veš in če deluje?[/quote]

Ne vem točno sej zato pa bi rada šla do ene profice. Sem pa videla na lastne oči, ko se je enemu poročenemu tipu strgalo totalno, pustu ženo otroke, ta baba pa grda k satan ampak njemu se je zmešal zarad nje. Mu je pa mešala menstro v kavo pa še druge stvari,. sam noče o tem govorit, priznala pa je, da mu je mešala.

Ve monovke, ki kar nekaj pribijate nimate blage veze, ta zadeva obstaja pa še kako je resnična na lastni koži sem občutila, sicer v negativnem smislu ( nekdo se je grdo poigral z mano in se še kar), ampak obstaja!!!!

No potem pa povej razmerje med menstro in kavo če veš in če deluje?[/quote]

Ne vem točno sej zato pa bi rada šla do ene profice. Sem pa videla na lastne oči, ko se je enemu poročenemu tipu strgalo totalno, pustu ženo otroke, ta baba pa grda k satan ampak njemu se je zmešal zarad nje. Mu je pa mešala menstro v kavo pa še druge stvari,. sam noče o tem govorit, priznala pa je, da mu je mešala.[/quote]

pa kaj misliš da se kri ne čuti v kavi, da ima drug okus? Ne vem no, a se hecate a je res.

Znam. Ampak ne izvajam črne in rdeče magije, samo belo, pa še to le občasno.
Ti ne priporočam.

imam odgovor na tvoje vprašanje, in sicer, zaslužiš si metek v čelo.


črna magija , ne igraj se z zadevami ki jih ne obvladaš


črna magija , ne igraj se z zadevami ki jih ne obvladaš[/quote]

Tudi ti rajši ne. To je rdeča magija, ne črna.


črna magija , ne igraj se z zadevami ki jih ne obvladaš[/quote]
se strinjam s tabo, neka oseba je izvajala črno magijo nad mano, detajle ne bi..

Par točk obstaja, da vse skupaj deluje:

– primerna izobrazba
– izklesano telo
– urejeni zobje
– lepa frizura
– petke in poletna oblekica
– čistoča in svež parfum
– poštenost in prijaznost

in če samski tip tega ne opazi, je kriva kemija, ki je ni.

Proti človekovi volji se nič ne meša v njegovo kavo. So pa dnevi, ko si še bolj privlačna. To pa sama ugotovi.

Sem slišal za kakšno zgodbo (od prizemljenih ljudi), kjer bi lahko šlo za neverjetno naključje, ali pa je res kaj na tem. Svet energij nam je še velika neznanka. Kot vem, naj bi uroki in magija ne bili usmerjeni na konkretno osebo. Se ti menda lahko zelooo maščuje. V Slo naj bi bila kar prisotna balkanska oz. islamska in vlaška magija.
Tu gor se včasih pojavi nick Sun.arcanum, ki naj bi se na te stvari spoznal. Dobro prouči in oceni tveganja (tudi da te kdo fin. ne nategne).


črna magija , ne igraj se z zadevami ki jih ne obvladaš[/quote]

Tudi ti rajši ne. To je rdeča magija, ne črna.[/quote]
Kako pa “odrešiš” človeka, ki so ga “zacoprali”?

Zelo težko. Zato pa se s tem ni za hecat.

Od tipa čarobno paličico daš v usta, potem premikaš glavo naprej in nazaj nekaj minut, potem pogoltneš.

Garantirano deluje.

Tista ki tega noče narediti pa tudi tipa ne bo dobila.


A mogoče obsataja kje kdo, ki bi popravil škodo, ki je bila nekomu narejena?
In ti draga vračka, če boš kdaj doživela in šla čez vse to čez kar sem šla oziroma še vedno grem, se ne boš več norčevala!!!

Reče se da je PEDR. Ne olepšuj.

Isto kot baba ki vidi samo denar ne bo spregledala, ko spozna najboljšo trofejo na planetu, mene. Taki se reče KU…


A mogoče obsataja kje kdo, ki bi popravil škodo, ki je bila nekomu narejena?
In ti draga vračka, če boš kdaj doživela in šla čez vse to čez kar sem šla oziroma še vedno grem, se ne boš več norčevala!!![/quote]

Prvič, nisem tvoja draga.
In drugič – iz teh stvari se ne norčujem.


A mogoče obsataja kje kdo, ki bi popravil škodo, ki je bila nekomu narejena?
In ti draga vračka, če boš kdaj doživela in šla čez vse to čez kar sem šla oziroma še vedno grem, se ne boš več norčevala!!![/quote]

Prvič, nisem tvoja draga.
In drugič – iz teh stvari se ne norčujem.[/quote]
NI NAMENJENO TEBI, ampak osebi pod tabo
vračka

Re: Poznate kakšno vračko, da mi zvrača, da osvojim enega tipa

11.05.13 21:43

Od tipa čarobno paličico daš v usta, potem premikaš glavo naprej in nazaj nekaj minut, potem pogoltneš.

Garantirano deluje.

Tista ki tega noče narediti pa tudi tipa ne bo dobila.

OBUCITE CRVENU HALJINU
Onu koja čami u tami vašeg ormana, obucite prvom prilikom kada poželite da osvojite muško srce, jer muškarci pokazuju veću, prije svega seksualnu, zainteresovanost kada ugledaju ženu u crvenoj haljini, nego u haljini bilo koje druge boje.

OSMIJEHNITE SE
Američko udruženje psihologa dobilo je pozitivne rezultate studije koja je ispitivala koliko osmijeh utiče i stimuliše onaj dio mozga vašeg partnera, koji je povezan sa nagrađivanjem i pohvalama.

NAGRADITE GA ZDRAVIM SMIJEHOM
Smijeh je zaista najbolji lijek za sve, uključujući i ljubav, a kanadsko istraživanje kaže da muškarce privlače žene koje se smiju njihovim šalama, što ima logične postulate, ukoliko u obzir uzmemo činjenicu da je svaki čovjek „narcis“.

VISOKI “C”
Muškarci su naročito osjetljivi na boju glasa kod žena, ali ukoliko imate piskavu boju glasa ili onaj merlinmonrovski šarm i zavodljivost u glasu, vi ste prava srećnica!

VRCKAJTE
Pokušajte na pijaci, a kad steknete vještinu pokažite svom muškarcu šta znate. One žene koje ravnomjerno prebacuju težinu sa kuka na kuk, njišu zadnjicom i imaju lagani korak prije će privući pažnju muškarcu, nego one koje to ne čine nikako, pa čak ni nevješto.

ZABORAVITE SUZE
One žene koje se lako rasplaču i čine to često u prisustvu svog muškarca nisu naročito privlačne. Romantične heroine i njihovu tragiku ostavite za veče sa prijateljicama, a vašem čovjeku priuštite onaj akcioni film, koji odavno želi da pogleda!

DUGE RUKE, A NE NOGE
Muškarci koji se izjašnjavaju kao ljubitelji visokih žena, zapravo na tim ženama vole više njihove duge ruke. Lijepe i definisane ženske ruke prava su umjetnost ako pitate muškarce.

NE STIDITE SE OBLINA
On sigurno neće primijetiti ta dva kilograma više zbog kojih insistirate da ugasi svjetlo, dok se svlačite. Muškarci više vole žene koje imaju normalnu tjelesnu težinu, nego mršavice.

http://doznajemo.com/2012/05/24/httpdoznajemo-comp13376/

New Report

Close