Starševski čvek

košnja trave

Default avatar

iz maribora

Pozdrav

Mene pa zanima koliko se računa ura košnje trave oziroma imam nekje okrog 700 kvadratov za pokosit z mojo kosilnico in pograbit.Hvala
Default avatar

zakajpa

Zakaj pa ne pokosiš sam/a?
Default avatar

takole

Na e-študentskem servisu so pred kratkim iskali študente za košnjo trave. Plačilo je bilo 4€/uro.
Default avatar

120

pokosim, pograbim in uredim ti v nulo za 120 €
Default avatar

Lissa*

Mi pa v Tržiču pokosimo in odpeljemo, nič ne računamo, pa še hvala rečemo :)
Če ima kdo za pokositi večji vrt, se priporočamo, ker travo oz. seno potrebujemo za živino.
Default avatar

iz maribora

120 je napisal/a:
Predvidevam, da je to cena za celo leto. Spustite ceno na 25€ur, pa bi se lahko dogovorili.
Default avatar

iz maribora

Tebi ki si si sposodila moj nick hvala ker si povedala v mojem imenu bi lahko nadomestila jona vidim da si jasnovidna točno to si napisala kar bi tudi jaz hmmm
Default avatar

120

za 25 € ti ne pokosim niti enega kvadrata
Default avatar

Korenček

Za takšna mala vrtna opravila, ki jih nameravate plačati ca 15 -20 eur, poiščite izvajalca v bližini svojega doma (npr. kakšnega penzionerja, kakšnega šolarja.....) - Nihče pri zdravi pameti se nampreč ne bo pripeljal iz npr. 14 kilometrov oddaljenega kraja zato, da vam pokosi trato za 17,80 eur.
Default avatar

CELJAN

Košnja trave znaša 0,05 eur/m2 ali 10€ na uro,odloči se sam.
Default avatar

igrišče

Zanima me. koliko stane 25arov za pokosit?
Igrišče je ravno, z nitko je potrebno kositi okrog klopi in ograje
Default avatar

o madona

iz maribora je napisal/a:
Pa to je za 100 Korčetinih občin.
Default avatar

viharni jezdec

CELJAN je napisal/a:
Ne kvasi, kdo pa računa na kvadratni meter ali uro. Odvisno kako se zmeniš, tudi kak teren je. Sem sosedu angležu svoj čas kosil, imel je kakih trideset x 15 metrov površine, v hribu z visokimi terasami. Računal sem mu 50 eur na košnjo ali pa naj najde drugega bedaka, da bo sploh šel kosit tak teren.

Imam pa svojo parcelo na ravnem, po sredini teče potok, tam pa en kmet redno kosi, skupaj z vsemi ostalimi parcelami vseh lastnikov innihče nikomur nič ne plača. On ima futer za živino, mi pa vzdrževane parcele.
Default avatar

samo da je poceni anede

Kosilnico na koš si kupi, avtor teme. Kdo bo grabljal kot pred 50 leti?
Default avatar

viharni jezdec

samo da je poceni anede je napisal/a:
Saj ne pove na kakem terenu ima, mogoče im pa v takem hribu, kjer krave po dveh nogah hodijo.
Default avatar

viharni jezdec

takole je napisal/a:
Ja, ampak to išče firma, ki pa vprašanje koliko računa. Če bi recimo vsi komunalci bili plačani po tem, koliko je zgoraj eno navedlo ceno košnje bi bili miljonarji. Ko gledam komunlce v naši občini se jim prav čudim, kake ogromne površine, kje vse in na kakih terenih njim to uspe vsako leto večkrat pokosit. Pa jih je le ekipa, štirih do šestih največ, s tem da še drugo delajo.
Default avatar

MsOlivija

samo da je poceni anede je napisal/a:
Super predlog, ki pa potrebuje še: močnega človeka, da ta koš sname iz kosilnice in ga je sposoben okoli obrniti.
Jaz manjšega lahko, večjega pa ni šans, če se cel napolni.
Sem že gledala tisto kosilnico z volanom in sedežem in košem. Super za našo parcelo. Le manjši problemčič: tistega koša zadaj, nihče od domačih sam ne more izpraznit.
Default avatar

MsOlivija

viharni jezdec je napisal/a:
Za tisti denar zgoraj omenjen...grem jaz kositi s svojo kosilnico in bencinom:):):)

Sem pa že nekajkrat videla košnjo ob Lj obvoznici, po hribu, kjer uporabljajo večjo kosilnico na daljinsko upravljanje: človek je spodaj oz ob cesti, z daljincem v roki, mašina pa sama po hribu levo desno:) Čisto navdušena:)
Default avatar

viharni jezdec

MsOlivija je napisal/a:
Ja dekle, tisti koš ima ročico in jo vsaka baba lahko potegne, še nikoli nisi prijela za ročko?😁 Ne rabiš celga koša dol jemat in obračat, samo potegneš ročko in zvrneš, a dedca tud najprej okol nosiš, da bi mu ga potegnila?😁