Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek NAKAZILO DOHODNINE KDAJ??

NAKAZILO DOHODNINE KDAJ??

ALI KDO VE KDAJ TOČNO BODO NAKAZOVALI VRAČILO DOHODNINE’? piše da do 31.5. ali to pomeni točno ta datum ali do takrat,se pravi tudi prej? tnx za odgovore.

Vse je javno objavljeno: http://www.durs.gov.si/si/aktualno/dohodnina_2012/predvideni_datumi_ugovorov_vracil_in_doplacil_dohodnine/

Ločiš med pojmi “rok za…do…” in ” datum vračila” ??????

ne,ne ločim,nisem tak pametnjakovič kot ti. lol.

No, potem ti pa pomagam:
– rok plačila do x datuma – pomeni vse obdobje od danes do x datuma
– datum plačila – pomeni točno določen, en sam samcat dan, ki je na določen datum

Bo šlo?

kwak,kwak,kwak……………si pa taprav kwak ja. takim bi bilo treba zakonsko prepovedat uporabo interneta.hehe.


poglej na odločbo, tam zraven številke trr računa piše točni datum kdaj ti bodo nakazali

Zakaj že? Ker ti pomagam?

sory.hvala za odgovor.

Pa ni nujno, da je vedno tisti datum, ki je napisan na odločbi. lani namreč smo dobili kar nekaj dni prej že nakazila na TRR, kot pa je bil uradno rečen datum, kdaj bodo nakazovali. Tako, da ne vendo bit tako pametni.

Saj to je mene zanimalo,pa dobim odgovor da potem jaz izpadem butasta.tnx ni nujno


Ne bodi ti pametna, delam na DURS-u in ja je nujno, da je na TISTI DATUM ki je v odločbi! Je pa pred tem datumom, če je naprimer datum na odločbi nedelja ali sobota.

To je pa res.

Hja, tudi tebi, ker ga sploh ne znaš uporabljati, če ne, ne bi drugih spraševala takih neumnosti, ki jih vsi vedo Si pač polpismeno revše. Ubogi tisti, ki te zaposluje, nima kaj dosti od tebe in tvojega znanja. O tvoji bistrosti in pameti pa zdaj ne bi ;)))))))

Zakaj že? Ker ti pomagam?[/quote]

samo res, no- a si ti mal prtisnjena? Mah, jaz ti še dohodnine ne bi vrnila- bi investirala v tvoj splošni intelekt…

Folk, ne pomagajte takim, ki so brez pomembnih celic v glavi in raje pizdi kot reče enostavno HVALA…

p.s.
A “doklade” si dobila?

Ali kdo ve ali so bile res ze danes nakazane dohodnine

Poglej na splet.

jaz sem dobila včeraj nakazano

Ker datum si mela pa na odločbi?

Tudi včeraj nakazano, čeprav je bil datum 29.

Jaz imam datum 29.7. Pa sem vćeraj poslala mail na banko kdaj knjižijo dohodnine in mi je danes odgovoril da imam že na računu.sem pa na morju precej stran od bankomata in zaenkrat ne morem preverit

Kdaj letos? Ta teden?

na odločbi o dohodnini mi piše da bo vračilo 29.05., lani vem da je bilo dva dni prej…… ali ima kdo isti primer, ve če bo to slučajno danes nakazano??? nujno bi potrebovala 20€ (da grem lahko vsaj v službo, čisto prazen tank) pa jih žal nimam 🙁

Jaz sem dobila pred dvema tednoma.


Ne bodi ti pametna, delam na DURS-u in ja je nujno, da je na TISTI DATUM ki je v odločbi! Je pa pred tem datumom, če je naprimer datum na odločbi nedelja ali sobota.
[/quote]
Kaj pa delaš na DURSu? Si čistilka? Ker toel, kar si napisala pač ne drži. Mislim, da sem v vseh letih točno enkrat dobila nakazilo na tisti dan, ko je pisalo, vse ostalo pa dan, dva, pet prej.

Zakaj že? Ker ti pomagam?
[/quote]

Kwak, saj veš – dobrota je sirota.

New Report

Close