Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Umreti hočem

Umreti hočem

Jaz ne morem več…. Vedno zajebem, sem psihično čistno na dnu, poleg tega sem verjetno še alkoholik. Najraje bi umrla. Vem, da si ne zaslužim mesta na tem planetu.

Papa! Ne no, saj bo jutri boljše!

Eh, nima smisla, če ga malo sisaš ni panike.

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...
nova
Uredništvo priporoča

Umrla boš tako ali tako. Te ne bo nihče vprašal, ali hočeš, ali nočeš. A res misliš, da sama o tem odločaš?
Je pa samo na tebi, da teh pet minut, kolikor ti je dano, preživiš polno in lepo.

Psihično si na dnu? Ja spezaj ven, ne? Tolažba je ta, da slabše ne more biti (zato je dno dobra stvar)
je pa lahko veliko, veliko boljše.
A konkretno, kaj narediti?
Najprej (trezna) pojdi nekam, kjer boš nekaj dni sama s sabo. Tam premišljuj in tuhtaj – premisli, KAJ
si pravzaprav želiš. Točno in natančno določi kaj bi rada. Nobenih floskul “rada bi bila srečna”…
Določi si cilje, enega, dva , tri mogoče.
Potem premisli, kako jih uresničiti. Naredi načrt sestavljen iz majhnih korakov, ko na koncu pripeljejo
do cilja.
Na primer – nehala bom piti – načrt – ne kupuj alkohola, ne zahajaj na “stalna mesta”, kjer se opijaš,
izogibaj se družbe, ki te potegne nazaj….začni s športom, knjigami, delom na vrtu…
Naslednji nasvet – naredi kaj dobrega za druge. Pomagaj komu. Ne boš verjela, kako dobro dene.
Najprej imaš fajn občutek, da si koristna. Potem se za spremembo ukvarjaš s čim drugim, kot sama s
sabo. Potem vidiš, da gre drugim še slabše, če jim ti lahko pomagaš, vidiš stvari z nove perspektive.
Pa še kaj dobrega narediš.

Delaj te majhne korake, tudi če se ti zdi, da stopicaš na mestu, ni res. Če migaš, greš naprej.
Samo obstati nikoli.

Počakaj malo. Če boš zdržala do takrat, ko boš stara in siva, se ti mogoče uresničijo sanje po tem, da bo krize konec. Upaj.

Ko si na dnu, je edina sreča, da ne moreš še niže.
Torej, nikar pod rušo.

Tvoj klic, je klic na pomoč.
Vendar ga moraš najprej slišati sama.

Pojdi najprej do osebnega zdravnika, in začni sprejemati njegove nasvete…

ti si samo dokaz, da je na delu naravna selekcija – vedno in povsod. če bi tvoja mt uporabljala kontracpecijo, bi zdaj ne imela tega problema

OOOO, ko bi vedela, koliko nas je tudi čisto na dnu, ki ne vidimo izhoda, ampak se ne predajamo alkoholu. Če imaš denar za pijačo, ga imaš tudi za kruh. Namesto tiste flaške kupi hrano.
Ja, ja, veliko, preveliko nas je v podobni situaciji, pa nam je brezveze jamrat.
Bolj človek misli na dano situacijo, bolj pada na dno.
Ja, pa nihče ti ne brani, da moraš živeti. Se pa fentaj, pa ne morit drugim. Mi bomo pa osmrtnico prebrali – spet ena neznanka šla onkraj! Te ne poznamo, zato te tudi pogrešali ne bomo, pa kaj?
Pa piši nam, kje boš pristala – v peklu ali vicah. Če se fentaš, te v nebesih ne bodo hoteli, zato boš na drugem svetu še bolj trpela, ali pa strašila tu kje naokoli.

OOOO, ko bi vedela, koliko nas je tudi čisto na dnu, ki ne vidimo izhoda, ampak se ne predajamo alkoholu. Če imaš denar za pijačo, ga imaš tudi za kruh. Namesto tiste flaške kupi hrano.
Ja, ja, veliko, preveliko nas je v podobni situaciji, pa nam je brezveze jamrat.
Bolj človek misli na dano situacijo, bolj pada na dno.
Ja, pa nihče ti ne brani, da moraš živeti. Se pa fentaj, pa ne morit drugim. Mi bomo pa osmrtnico prebrali – spet ena neznanka šla onkraj! Te ne poznamo, zato te tudi pogrešali ne bomo, pa kaj?
Pa piši nam, kje boš pristala – v peklu ali vicah. Če se fentaš, te v nebesih ne bodo hoteli, zato boš na drugem svetu še bolj trpela, ali pa strašila tu kje naokoli.[/quote]

Ti ne vidiš izhoda? Če ne drugega, pri kurjavi prišparaš, ker te lastna hudobija dovolj greje….

glej ne smili se sama sebi, ampak prični nekaj na sebi tudi dejansko delati in ne čakat, da ti bo kar iz lufta priletelo. Si down, ok, pride kakšen ruker sem pa tja do vsakogar, pa zato ne pisarimo tukaj po forumu, da hočmo umret.
Če bi hotla umret bi že umrla, a ni tako? Zato ne išči pozornosti s takšnimi izjavami ampak se skuliraj in svoj lajf prični zidati nazaj. Se pa vedno začne na dnu, tko, da veselo na delo……

Začni delat. Takoj. Tako kot pravi “razmisli”

Ej babe, če ste preživele najstniške zaljubljenosti 5 kratnih smrtnih doz, bo tole mala malca…

Mal mate pa tud problemov k ni več žleht dedcov, da bi vas gonili do amena, pa nebi blo pol cajta takih bedarij kvasit….

Mrbit bi blo pa cajt prilepljeno temo narest: enosmerni prevozi….

Al pa vsaj kako, kako se že reče noo, k je vsake tolk časa tema, k strokovnjak odgovarja….
Pa bi kak predstavnik pogrebne službe kaj stokovno svetoval….

Če kdo kvasi bedarije, si to TI. Daj spelji se, idiot!! Pejt pred ogledalo, pa žali samega sebe!
MRŠ!!

Če kdo kvasi bedarije, si to TI. Daj spelji se, idiot!! Pejt pred ogledalo, pa žali samega sebe!
MRŠ!![/quote]

kdo je pravzaprav tlele večji prostak!!!

Če kdo kvasi bedarije, si to TI. Daj spelji se, idiot!! Pejt pred ogledalo, pa žali samega sebe!
MRŠ!![/quote]

Kako preprost in skrajno primitev način podajanja mnenja zelo omejene osebe.

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Eh, dej no….ti si ena močna ženska, le stopit iz uničevalnih misli ne upaš….

napiši še kaj o sebi…

ne želi si umreti,….življenje je lepo!

samo ti si ga lahko narediš lepega….ti boš odločila, a se boš imela lepo, ali boš pa hirala…pa dej no….postavi se gor…v lajf…ne osamo…malo se odpir in povej, kaj te muči

lp

Preberite si skrajno žaljive in ponižujoče komentarje ‘brklca’.
In to predvsem razočaranim ženskam.

Napeljevanje k samomoru je kaznivo dejanje.

Besede imajo veliko moč in lahko spodbudijo določena dejanja.

ti si samo dokaz, da je na delu naravna selekcija – vedno in povsod. če bi tvoja mt uporabljala kontracpecijo, bi zdaj ne imela tega problema[/quote]

Škoda je, da narava ni selekcije naredila pri tebi…

Moj plus, zelo lepo in dobro povedano.

v kolikor nikomur nisi nič naredil(a) si zaslužiš vse naj in ne se obsojat po nepotrebnem. Ceni se.

New Report

Close