Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Breussov 42-dnevni post – prakticira kdo?

Breussov 42-dnevni post – prakticira kdo?

Ali kdo od vas prakticira ta post, poznate koga?
Izkušnje?

Hvala vam.

…pred časom, ko so mi diagnosticirali neko tvorbo in me naročili na poseg čez 3 mesece. V vmesnem času sem naredila post, vendar ne vseh 42 dni, ampak manj. Na posegu me je zdravnica “nazjala”, kaj me pošiljajo na takšne preiskave, če mi nič ni. Še danes sem ok.
Je bilo zaradi posta ali ne, seveda ne vem. Je pa tako: odločitev moraš sprejeti v sebi.

Breussov post, tako kot še nebroj drugih “zdravilnih” kur pomaga zares majhnemu procentu ljudi. Preostali večini pa škodi, saj izredno izčrpa že tako bolno telo. Smo imeli v sorodstvu mladega človeka ki je umrl od raka, pa je potem razlagal onkolog, koliko hudih primerov imajo ko bi lahko človeka še rešili, če se ne bi po svoji “internetni vsevednosti” odločil za izčrpavanje in uničenje telesa. Tako da se s tem res ni za igrat. Če uradna medicina dvigne roke, potem človek res poskusi marsikaj. Da pa bi jo kar tako odrival in se šel raje metode ki pomagajo enemu od 10.000 bolnikov pa ni ravno OK.

nova
Uredništvo priporoča

Povprašaj raje na forumu ‘Kako živeti z rakom’, tam so osebe, ki se soočajo s takimi ali podobnimi dilemami, rešitvami, in bo tvoje vprašanje tudi dlje časa obstalo in po vsej verjetnosti dobilo bolj konkreten odgovor.

Sama nisem pristaš kakršnegakoli nepremišljenega postenja, to zna biti dodaten velikanski šok za telo, če tega nisi vajen.

Poznam osebe, ki se že desetletja, 1x tedensko postijo, poznam tudi nekaj takih, ki se igrajo s tem pa furajo neko modo in se držijo teh nekih 20, 30, 40 dnevnih postov, po katerih, oprosti na izrazu, požirajo vso hrano, kar jim pride pred oči…..kar tudi nima nobenega smisla…

Torej, previdno….

Naš družinski prijatelj je bil na tem postu in se mu je stanje zelo izboljšalo. Imel je raka na črevesju. Moja mami je bila tudi tri tedne na tem postu in se ji je stanje nekoliko izboljšalo (imela je raka na pljučih). Oba sta žal pokojna. Šrijatelj zaradi infarkta, moji mami pa ni bilo pomoči. Veliko dobre volje in seveda zdravja ti želim,
Tea

Jaz bom reko samo to, da lahko bruham ko vidim kaj eni pišejo in da se glede takih stvari ne obračajte na noben forum, ker so bullshit, drek, po domače povedano, ker vam vsak pametnjakovič za kišto lahko soli pamet, sploh taki ki niso bli v tem primeru blizu pravega Breussovega posta, al pa na katerem drugem forumu ko poteka debata glede kake druge teme, da ne govorim o plačanih odgovorih s strani medijev in farmacije…pozanimajte se pri ljudeh ki se s tem ukvarjajo ali pa jim je to uspelo, ko so zadevo naredili na pravi način, ker tut jaz sem lahko pameten o tem kak se vozi letalo pa v resnici še nisem sedel v kokpitu le-tega…
Pa tudi malo logike je potrebno včasih uporabit, če je znanstveno dokazano da vse sestavine Breussove terapije očistijo telo, da recimo zelena že sama po sebi preprečuje in uničuje raka in da sam rak če ne dobi hrane, beljakovin, ne more obstat, sploh pa je še večji dokaz tisti ki mu je to s to terapijo uspelo, potem se jaz vprašam komu bom vrjel, tistim ki so pametni na forumu al tistim ki jim je to uspelo?

Breussov post deluje ko svicarska ura, osebna izkusnja. A je nujna dosledna izvedba.

Prosim za kakšen napotek glede dosledne izvedbe ali verodostojen link. Hvala!

Breussov post deluje ko svicarska ura, osebna izkusnja. A je nujna dosledna izvedba. Vse tekoce sestavine omogocajo zdravo prezivetje 42 dni, telo pa pocisti vso nesnago in navlako, ki smo jo zbirali dolga leta. Sam sem bil po postu lacen, a prenovljen. Vsaj nekaj dni po postu se ne smete najesti. Samo mali, mikro obroki izbrane lahke hrane. Tu je resnicna nevarnost, v prevec hrane prekmalu po postu. Zdaj ze vec kot 1leto jem vse normalno. In nacrtujem novi, polovicni 21-dnevni post.


No ravno tega tebi manjka, logike namreč. Vsi posti pri raku ne le da nič ne pomagajo (saj tudi pri nobeni drugi bolezni ne) ampak so škodljivi in poslabšajo bolezen.
“Post izstrada rakave celice” je najpogostejša trditev “postoljubcev”. Ja izstrada že ampak ne rakavih celic ampak od raka izčrpano telo uniči še do konca. Edina stvar, ki ti lahko pomaga pri raku je onkolog in vse kar spada zraven.


Ste lahko med postom normalno funkcionirali? Služba in druge obveznosti? Sokove ste pripravljali sami ali kupili? Kako ste se spopadali s stranskimi učinki?

nimam linkov, samo preberite, bolje- predelajte knjigo Breussov 42-dnevni post. Oziroma 42-dnevno zdravljenje raka in drugih navidezno neozdravljivih bolezni. Avtor izvirne knjige je Rudolf Breuss, razsirjene verzije pa en Jurgen Thomar, tako nekako, obe knjigi sem posodil, pa pisem naslove samo po spominu.

Imel sem vec kondicije in energije kot pred postom, bil normalno aktiven, vsak drugi dan na Roznik nad Ljubljano, sok sem delal sam s polzastim sokovnikom, edino nekaj dni vmes sem jih kupil v lekarni, zaradi pomanjkanja casa. Skratka, predelat Breussovo knjigo, se odlocit, nabavit surovine, vrecko za vsakodnevni klistir in akcija. Priporocat moram posvet z osebnim zdravnikom, moj je imel pozitivno mnenje, oziroma malce saljivo. Med postom pojdite na pregled krvi, po nasvetu zdravnika. Se oglasim kasneje, sibam po opravkih.

Za Breussov ne vem, zelo dobro pa poznam nekoga, ki si je pozdravil raka na prebavilih izključno samo z Gersonovim postom oz.terapijo.


Peterle.


Tudi moja sošolka iz OŠ si je pozdravila raka maternice in jajčnikov po Gersonovi metodi. Na Madžarskem je tovrstna klinika, po odpustu pa se moraš še naprej držati navodil.
Princip zdravljenja je isti kot po Breussu, to je očiščenje organizma in istočasno dovajanje kvalitetnih hranil v obliki sokov. Zdaj je že enih 10 let od takrat in je čisto zdrava.


Tudi moja sošolka iz OŠ si je pozdravila raka maternice in jajčnikov po Gersonovi metodi. Na Madžarskem je tovrstna klinika, po odpustu pa se moraš še naprej držati navodil.
Princip zdravljenja je isti kot po Breussu, to je očiščenje organizma in istočasno dovajanje kvalitetnih hranil v obliki sokov. Zdaj je že enih 10 let od takrat in je čisto zdrava.
[/quote]
Da, drži. Moj znanec zaradi pomanjkanja financ sicer ni bil na kliniki, je pa samostojno sledil Gersonovemu protokolu iz knjig in informacij na internetu. Od tega je že kar nekaj let, kakih 7, če se prav spominjam. Od takrat je popolnoma zdrav, in če sem čisto iskrena, izgleda presenetljivo pomlajen.

A to je drgač reklama za ….? Tko k una tema s dotač telefonom za starostnike?

Pizda ste prozorni! Lej če so kumarce kisle, bi pa lohka temo o moderatorjih razvijal u božju mater pardon v nedogled.

Avtor/ica, če je slučajnooo res in bi rada Živela, dela se primi!


???
Piješ?
Pusti.


???
Piješ?
Pusti.
[/quote]

Še post brez vode ni mogloč,BUTARA! ;-))))

Še post brez vode ni mogloč,BUTARA! ;-))))
[/quote]

Saj res, ti imaš post z vinom. 😀

There is something similar?
https://howytooutoknowcgfdf.org/map.php

New Report

Close