Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Do katerega leta se vam ženske načeloma zdijo seksi?

Do katerega leta se vam ženske načeloma zdijo seksi?

Jaz vem, da me je do pred 8 leti vsak nadlegoval, od mladega do starega in mi skušal zlest v hlačke. Samo 8 let kasneje sem roba, za katero nihče več ne vpraša. Nisem se bistveno pogršala ali zredila, enostavno me nihče več ne opazi. Lezem proti 41. letu.

Nisem moški, ampak seksipil je izražen tudi skozi energijo, ki jo človek oddaja.

na, po 35 je že kriza…. je dosti mladih okrog, pa tolk stare niso več in.

nova
Uredništvo priporoča

To da samo po letih presodiš je plehko. Dandanes se vsak lahko že zdravo prehranjuje, tudi tek je zastonj in šport in nekaj make-upa in okus za stil ki ti paše. Tako da ženska je lahko noro sexy tudi pri 50tih, 60tih. Sexapeal kot je že nekdo zgoraj navedel se ne kaže samo na telesu pa kakšne lase in nos ima nekdo ampak se pokaže preko karakterja, duše, energije ki jo oddaja taka oseba. Lahko nekdo zelo dobro izgleda pa ima dolgočasen karakter in obratno nekdo je lahko povprečnega videza pa bodo okoli take osebe vedno brenčali ljudje ker jim bo všeč energija tega človeka.

Ženske so lahko privlačne vsaj tam do 50. leta, če se ne zapustijo v smislu kilogramov ipd. Moških je že mladih velika večina neprivlačnih. Pač, moje mnenje. Ženske so kul. 🙂

Do 43.

Hm… poznam babice, ki bi jih z veseljem naskočil.
In zanemarjene mladenke, katerih se niti z metlo ne dotaknem.
Ma, ne bi jaz leta postavljal na prvo mesto…

Tudi jaz ne bi let izpostavljal in dajal na 1 mesto ker ne moreš reči do katerega leta je ženska še sexy in po katerem letu je že nagravžna haha to je neumno. Poznam veliko žensk ki so v 40 in izgledajo najmanj 10 let mlajše in obratno ženske v 20, ki izgledajo starikavo, predebele so in spet obratno. Enako pri moških eni 30 letniki izgledajo stari 45 so že plešasti, zelo gubasti eni 38 letniki pa izgledajo stari 28 let mladostni in vse…Težko je kar posploševati vsi smo različni.

Meni se sexy zdi Jane Fonda, samo sem ženska..

Sem ženska, zato ne vem, koliko kaj šteje moje mnenje… Ampak se mi zdi, da leta res niso pomembna, razen če se z leti ženska spremeni tudi po karakterju, energiji, ki jo oddaja. Lahko je mlada ženska nekoliko nesamozavestna, negotova, pa zaradi tega ne oddaja seksapila, z leti pa skozi izkušnje pridobi samozavest in postane zelo seksapilna. Ali pa obratno: kot mlada ima lahko zelo privlačen karakter, vedenje…, z leti pa postane zaradi slabih izkušenj zagrenjena, zoprna, nezaupljiva, tečna… in posledično seveda totalno neprivlačna. Ne bi rekla, da izklesana postava, gladka koža in sijoči lasje prekosajo vedrino, smisel za humor, dobro počutje v družbi…

Enako je z moškimi. Nič ne pomaga, če so mladi, nabildani in lepo oblečeni, če se z njimi ne morem pogovarjati in se v njihovi družbi ne sprostim.

Leta ne pomenijo dosti. Zvonko Černač (ki mi je izrazito antipatičen) je dejansko pet let starejši (letnik 1962) kot Igor Maher (prav tako antipatičen, letnik 1967), pa izgleda Černač vsaj 10 let mlajši od Maherja.

[img]http://cdn1.siol.net/sn/img/13/032/634953425229014283_zvonko_cernac.jpg[/img]

[img]http://cdn1.siol.net/sn/img/13/080/634994695222520512_634993670255080180_maher.jpg[/img]

sem mislila, da ima maher vsaj 58 let???? ne me basat! fej! starikav tip.

ko sem bila mlada in zakompleksana mi je ena dama v zrelih letih rekla, da ne glede na to, kako kdo zgleda je mladost lepa. starost pa odvisna od karakterja. Čeprav bodo mone trdile nasprotno, mislim, da to kar drži. avtorica očitno si plehka in napeta koža je šla, z osebnostjo pa očitno nimaš kaj velik pokazat.

Vprašanje je res presplošno. Veliko je recimo odvisno tudi od starosti vprašanega. Načeloma pa so lahko seksi tudi sedemdesetletnice. Redko, pa vendar.

Tako kot je rekel atomski mravlinc je in nič drugače!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

do 30, nad 30 me ne zanimajo

Pred kratkim časom sem se po nekaj dolgih letih dobila na kavici z nekdanjo sodelavko, ki je dopolnila 57 let in je šla v penzijo. In vam povem, verjamete ali ne, požirali so jo vsi – mladi in stari in to odkrito, občudujoče. Eni bi jo naskočili, drugi so občudovali videno. Ženska je res lepa (ne v klasičnem smislu), zelo postavna, visoka, let ne skriva, a ta njena lepota je tako zrela, otipljiva, res lepa in prav fizično občutiš, kako dobro se počuti v svoji koži. Smešno mi je bilo opazovati ljudi, ker ona sploh ni opazila, kakšno reakcijo je povzročila s svojo prisotnostjo. Osebno pa sem se ob njej počutila fino. Ker sem ugotovila, da še zdaleč ni konec, temveč da je vse odvisno od mene.

Ne se bat let, punce, no. Samo še lepše ste.

Tista, ki misli, da pr 50-ih ni več privlačna, naj se meni javi, da ji dokažem, da to NI RES…)))
Pišem iz izkušenj…in spoštovanjem do žensk:)

Za urejene in nezanemarjene ženske leta niso pomembna.
Sam, 55, me pod 40 ne zanimajo.

Najlepše so ženske po 45. letu, ker so zrele in razmišljajo s trezno glavo!
Seveda pa so lepe le, če so srečne in moški moramo poskrbeti za to!

realno gledano je ženska tja do svojega 25. leta na vrhuncu lepote…
je pa veliko odvisno od tega koliko kdo skrbi zase in se neguje, tudi (predvsem) za kasnejša leta….

Vidim da tudi to zaleže in deluje. Sem 3 leta mlajša od maherja, pa vidim, da kljub službi, gospodinjstvu, vsakodnevnim skrbem in 10 kilogramom preveč zgledam 100x boljš kot on.

Hvala za dvig samozavesti!!

Sem stara 54 in danes izgledam dosti boljše kot pri 30ih. Res pa je, da sem bila takrat predvsem mama, posvečena dvema majhnima otrokoma. Danes pa imam čas zase, grem k frizerju, kozmetičarki, na masažo… Skratka, vse je odvisno od tega, kako ženska skrbi za sebe.

Zase lahko rečem, da sem bila kot mladenka zelo egoistična oseba, rada sem flirtala in mešala moške, VSI so padali na mene in za mano, čeprav sem bila včasih prav žleht.

Prišla so druga leta, izkušnje, veliko grenkih, značaj se mi je obtesal. Iz nekdanje pesimistke sem postala ‘pravi sonček’, tako pravijo ljudje okoli mene, mnogi iz preteklosti mi pravijo, da sem ‘čisto druga’, nvoi znanci pa sploh ne bi verjeli, kako freh sem znala bit, ko sem bila mlada.

Zdaj sem v 40-ih in ISKRENO – me ni kljub veliko bolj čudovitemu značaju povabil nikamor že par let noben moški – imam prijatelje, veliko je gejev, ker delam v modi, tudi ženske so zelo rade z mano, mlade in stare.

Toda NIHČE že vsaj 5 let ni flirtal z mano, zadnjo spolno ponudbo pa sem dobila pri 37. letu. Zato ne kvasajte vsevprek, da je značaj, energija tista, ki določa seksualno privlačnost. Moj čas se je očitno iztekel, čeprav sem veliko boljši človek po srcu. Imam pa ne več gladko kožo obraza, podočnjake, gube in pigmentne madeže, očitno dovolj ‘balasta’, da ne mladim ne starim moškim nisem več zanimiva. Toliko o ’embalaži’ in dušnih vrednotah. Saj se ne sekiram, olepševat pa tudi ni treba 🙂

Moja mami bo letos stara 53 let, vsi ji dajo okoli 40 ne morejo verjeti da je že 53. Je pa vitka 168cm, 58kg, zelo lep obraz, nobenih pigmentnih madežev kot ene opisujete, srednje dolge blond lase ima ki si jih lika, liči se decentno. Tudi moj oče izgleda mlajši kot je v resnici meni da večina po 21, 22 let čeprav jih bom letos 30, je nekaj v genetiki sigurno. Mami mi je zadnjič kazala slike iz njene službe in tam je ena ženska bila na sliki in me mami vpraša no koliko let bi ji dala, in jaz rečem okoli 45. In mami meni nazaj ne ona jih ima 35, jaz šokirana kajjj?? V bistvu je imela ženska dokaj lepo suho postavo, samo frizuro full starikavo, nek paž pa še rdeči lasje pa neke čudne cote je imela gor take rjavkaste s črtami izgledala je tako staro. Pa če bi jo nek stilist vzel v roke bi izgledala lahko tudi ene 25 stara. Torej gre se tukaj za stil, nekatere ženske imajo smisel za to, določene pa tega nimajo tako pač je.

Skratka če greva kam z mami jo osvajajo 30 in 35 letniki ne hecam se flirtajo z njo, jo vabijo ven. Seveda moji mami to ni všeč, pravi da jo taki ne privlačijo ampak ja to je čisto možno da ko je ženska tudi starejša je lahko zelo sexy in privlačna. Je tukaj seveda nekaj genetika, potem stres, življenjski stil in pa seveda dobra energija tudi in osebnost.

Jaz mislim da se gre bolj za način recimo če se bo ženska ovijala v neke črne cote, ni nujno da bo debela pa imela slabo kožo samo moški opazijo kdaj je kakšna ženska voljna in odprta za ljubezen in katera je zaprta. Mogoče tiste ženske ki mislite da je vaš čas že minil niste odprte za ljubezen in to izžarevate pozdavestno na ven in moški to seveda začutijo in se avtomatsko odmaknejo. Pa ne pravim da morate sedaj začeti nositi dekolteje do popka in se začeti oblačiti kot najstnice, bolj je poanta v energetskem to da se človek odpre ljubezni.

New Report

Close