Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zima je kot klinčeva grobnica, v njej se valjamo že pol leta

Zima je kot klinčeva grobnica, v njej se valjamo že pol leta

tole je res obup. a pomlad sploh ne misli prit?

pol leta na leto sem živ zombi, zarad preobčutljivih dihal ne morem športat na hladnem zraku, tako da pol leta gnijem notri, se redim in obupujem.

SOVRAŽIM ZIMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Še ena, ki sovraži zimo. Pomagat se ne da-samo čakat .Letos čakamo in čakamo.
Saj zima bi bila čisto o.k., če bi se pričela konec decembra in končala najkasneje sredi februarja-raje kak teden prej.

Sovražim poletje + 36 stopinj

nova
Uredništvo priporoča

Ne maram zime zaradi mraza, imam raje 30+.

Ampak, da obupuješ in se rediš, pa ni kriva zima. Je bolj izgovoru podobno, ker se tudi v notranjih prostorih da trenirati, športati …

36 C res ni znosno, ampak daj naštej, koliko dni si moral trpet tako vročino lani? je bilo 5 dni vsega skupaj?

smo tudi ljudje, ki zelo zelo fizično težko prenašamo mraz zarad stalnih vnetij pljuč in dihal – mi si pač želimo toplo vreme, ne pa da je pol leta tak ogaben mraz in depresija.

Pomlad bo zagotovo prišla. Potrebno je biti malo potrpežljiv, pride pa zagotovo. Mene pa nič ne moti zima, jo imam rada, kot tudi ostale letne čase. Vsak letni čas je po svoje lep in ima svoje čare.
Kar se tiče športa pa mislim, da je v zimskih časih veliko rekreacije možno v zaprtih prostorih. To ni razlog za slabo voljo, še manj pa za nabiranje kilogramov.

še ena taka!! z vso dušo ga sovražim. Vročina, da se vse lepi nate, kolone, zadušni zrak….
ne ne, je že boljše takole 🙂 no, kakšne pomladi se le ne bi branila v tem trenutku

Res vsak po svoje. Jaz zaradi težav s pljuči lažje zimo prenašam kot vročino. Mene pa vročina ubija. Težave z dihanjem. Nekaterim paše hladno nekaterim vroče. Najbolje je nekaj vmes.

Joj, ljudje Božji, zakaj ne uživate v tem trenutku, ki je takšen kot je, v tem vremenu, ki je takšno kot je?! Naučite se malo manj jamrati in togotiti. Ni vreme krivo, če ste slabe volje, naježeni in razdraženi. Tisto bundo, kapo in rokavice pa ja ni težko dati gor, pa na zrak. Vsaka stvar ima svoj čar. Zato nehajte že enkrat tečnarit s tem vremenom in to zimo! Ta zima je meni čisto ok (čeprav je bilo res veliko kidanja), ampak verjetno zato, ker sem notranje mirna, srečna, za vreme mi je pa čisto vseeno kakšno je.

Jaz tudi sovražim mraz, ga ne prenesem, imam že kožo tako da hitro porjavim in lahko prenašam 30+ temperature. Moje telo ni narejeno za -stopinje, suh zrak. Sicer hvala bogu zbolevam ne samo počutje je katastrofalno koža zelo suha…

Zavistna sem ljudem ki živijo na toplih področjih.

kaj se pritožujete, kaj bodo pa potem eskimi rekli ??? :)))))

Obožujem zimo in naj kar traja. 😉 Ljudje uničujemo naravo in očitno se mora gospa spočiti. Sama najbolj ve, kaj je prav, tako da nič ne godrnjajte. 😉

Še pol leta, pa bo spet zima. Jupiiii. Prej pa moramo preživet še obupno poletje. Kar je nad 30 stopinj, naj gre kam drugam.

Poelti ko je 30, 36+ inveč stopinj in hodijo prmerki ženskega spola temu primerno oblečeni… a to nima nobene vloge. Ni noben benefit poletja/visokihtemperatur/…/.

Ta zima, ki je zdaj, je kar uredu, ker je vsaj dan normalno dolg.

Žena ne pusti gledat.

Kar še ni,pa še bo!

Pričakovanje je vedno sladko.do takrat je pa treba uživati.In jaz tako delam.

Briga me vreme.zame je vreme predzadnja stvar na svetu!

meni je pa letos kar kul, edin mraza manjka.

V naši lepi naj bi ga skupno zapadlo okrog 5m.

Letošnja zima je normalna. Do sredine aprila je lahko še sneg in je čisto normalno. Edino, kar letošnji zimi fali, da ni nizkih temperatur.

Na moje počutje in razpoloženje vreme nič ne vpliva. Treba ga je pač sprejeti tako kot je in uživati v sedanjem trenutku.Potrebno je imeti lepe, prijetne in sončne misli, tako bo vedno toplo, ne glede na to kako je zunaj. Vreme pač ne more vplivati na naše življenje, če mu to ne dovolimo. Raje ga pač izkoristimo sebi v prid, saj nam narava vedno ponuja veliko lepega, če seveda to želimo tudi videti. In prav vsak letni čas ima svoj čar.

Seveda je krivo vreme, vsi vemo, da oblačno vreme in nizek pritisk ljudi potre in da sončni dan ljudi poživi.

nekam slaba zima je to, če pa so smrdljivci že zunaj oz. silijo v stanovanje!
ta golazen sploh ni pomrznila 🙂

Ni fer, da so temperature pod 10 stopinj od oktobra do maja, ni fer, da je zima najdaljši letni čas, ki traja od začetka novembra pa do aprila, več kot mesec pred uradnim začetkom in skoraj mesec po uradnim koncem, poletje je pa komaj dva meseca, pa še to, če imamo res srečo! Ne, res ni fer!

Ne maram mraza, pa to bi še prenesla, če ne bi bilo kar naprej oblačno in temno, tudi jaz sem kot zombi celo zimo. Ljubim sonce in svetlobo!

dedce konkretne, take k znajo cartat si najdte, babe zmrznjene nepotešene! Zima je lahko tanajtabolj…

Nimaš prav. Poletje je seksipilno, zima je smrt za seks.

Na meteo.si sem včeraj preverjala arhiv in podatki za meteorološko postajo v naši okolici kažejo, da je bila snežna odeja (ne samo sneženje) od leta 1986 še v aprilu v 6 ali 7 različnih letih..
Mrzlo pa je letos pri nas prav tako bilo, do -19 🙂

Imam rada zimo, tako, kot je letošnja, z veliko snega in mrazom, imam rada poletje, tudi če je +35 in imam rada pomlad, ko vse vzbrsti in jesen, ko postane vse barvito…
Ne bi želela živet ne tam, kjer imajo samo en izrazit letni čas..

New Report

Close