Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Yo je noseca???

Yo je noseca???

Torej je Yo noseca in s kom koji kurac je????????????

Yo_ in Gunnar pričakujete dojenčico v prvih dneh aprila.

Oprosti Yo_ – nisem mogla obdržat zase!

Ni panike,se smejiva na tole skupaj. Pa ne z Gunnarjem, pa tudi mon-ovski otroček o tem nima pojma :p

nova
Uredništvo priporoča

1 aprila ma rok in to še ni vse, dvojčki so na poti:))))))

to je pa tak, ko ponavad drugi več vejo kot ti sama….kar vpraši kaj o sebi, če ne boš vedla ti bomo že mi monovci povedal

Smo mislil jutr narest tekmovanje, kdo bo boter, kdo da več :-)))

V vednost vsem : z menoj ne :-))))

V vednost vsem : z menoj ne :-))))[/quote]Ne bodi tako prepričan, bogve kaj si ji našlogal:-)

V vednost vsem : z menoj ne :-))))[/quote]

ka pa veš ……………. na monu je vse možno…………..nas vpraši:)

vsaj en srečni dogodek v tej žalostni dolini

naj bo kar koli že, sam da je zdrav

V vednost vsem : z menoj ne :-))))[/quote]

Ne, z Jonom zagotovo ne, saj obilno ordinira doma 🙂

http://med.over.net/forum5/read.php?87,7098044

Ni panike,se smejiva na tole skupaj. Pa ne z Gunnarjem, pa tudi mon-ovski otroček o tem nima pojma :p[/quote]

Se mi je zdelo, da tako nizkih kriterijev, da bi bila z Gunnarjem le ne moreš imeti. Nižje kot da si v vezi z Gunnarjem ne gre!

Ni panike,se smejiva na tole skupaj. Pa ne z Gunnarjem, pa tudi mon-ovski otroček o tem nima pojma :p[/quote]

Se mi je zdelo, da tako nizkih kriterijev, da bi bila z Gunnarjem le ne moreš imeti. Nižje kot da si v vezi z Gunnarjem ne gre![/quote]

oh pa gre nižje, če je kdo v zvezi s tabo…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

In zakaj tako blesavo temo tako radi izkoristite za razpredanje o kakršnihkoli merilih? Oz. zakaj nas sploh morate parčkat? Mislim, da smo vsi dovolj stari, da se sami odločamo, s kom bomo in zakaj, pa tudi merila si vsak sam zase postavlja. Vsaj bilo naj bi tako, a ne?

New Report

Close