Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kolesarjenje

Kolesarjenje

Že komaj čakam poletje in vožnjo z kolesom. In vi radi kolesarite?
Sam se za 1 maj vedno odpravim z kolesom na daljšo turo. Letos načtujem pot od Ptuja do Varaždina in nazaj čez Ormož proti Ptuju.

Ali ima kdo izkušnje z kopalnim vlakom? Kako je glede prevoza koles na morje v poletnih mesecih?

2 daljši furi imam za seboj letos, tako da sem že otvoril sezono 😉 sem pa za MTB, ne pa cestni kolesar 🙂

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Jaz tudi komaj cakam da bo tale turobni dezevni cas mimo. Kupujem tudi novo kolo (lani sem si kupila Scott Contessa pa so mi ga ukradli).
Ima kdo kak predlog katero kolo naj kupim (rekreativni razred, vecinoma voznja po asfaltu)?

Glede tvojih vprasanj pa zal ne vem odgovora 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Tudi jaz komaj čakam,čeprav nekaj malega sem že….MTB…brezpotja,čudoviti razgledi…

brezpotja ter težko prehodni tereni so zakon ! 🙂

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Se strinjam….nikjer nobenega…samo kakšna žival…in ptički……
Ti pa prijetno utrujen in goniš v klanec…..z veseljem …nasmehom……

Luštna runda za en dan… Cca 90 do 95 km, a ne?
Če bo taprva resna, zna malo rit boleti zvečer…

Za kopalni vlak pa žal nimam pojma.

Moja kolesarska sezona se začne, ko se temperature povzpnejo nad 15 stopinj. Raje kot cestno kolesarjenje imam gorsko, če se le da, grem sama in gonim svoj tempo. Bo pa za 1. maj vsekakor že kakšna tura za mano.
Med vikendi se odpravim(o) na Nanos, kar znese približno 80 kilometrov, in skoraj 1000 višincev. Ob popoldnevih pa v bližnje Javornike.

Mejbi @ odvisno kakšno kolesarjenje te zanima – mtb, treking, cestno…
Za rekreativno kolesarjenje brez hudih naporov bi ti svetoval kakšen KTM z malo boljšo opremo (Deore) in dobro ključavnico, da ne boš kupovala kolesa vsako leto.

New Report

Close