Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek pekarna mlinar

pekarna mlinar

zanima me, če kdo dela v trgovinah oz. pekarnah mlinar, vaše izkušnje, plača, pogoji dela,… hvala.

Jaz vem samo to, da so lastniki Hrvatje. Pri nas so odprli pred novim letom, vedno je polno kupcev.

Poznam, lastniki Hrvati, imajo odlične izdelke, tudi cenovno ok, razmere na delu pa “tako-tako”, niso blesteče, se pa da preživet. Plača redna, nadure plačane ali pa koristiš frej dan, delovnik neugoden, začneš ob 4.30, ampak dobiš dodatek za nočne ure.

nova
Uredništvo priporoča

Mi lahko kdo prosim pove kolikšna je plača pri Mlinarju? Hvala.

Plača pri mlinarju je malo na minimalcem, ne pričakovat dosti.
Odnosi niso bogvekaj, delaš vačasih tudi po 12ur.
Če še koga zanima kaj pa na privat.

Ja jaz poznam

moja punca dela v pekarni mlinar in vam lahko povem da je to pekarna kjer samo izkoriščajo poštene delavce zato da lahko njihovi kordinatorji praskajo….plača je kot štipendija prevoza je tok za cel mesec kot če za en dan parkiraš avto v park hišo o malici da ne govorim. šefi oz. poslovodje se obnašajo tko kot da so direktorji noben nič dela zamujajo v službo pred časno hodijo domov in si pišejo poln delovni čas noben ti ne zna nič povedati.to morjo direktorji mal poslovdjam krilca prstrišt da bojo delal promet ne pa praskal…aja pa nadure delaš zastojn in jih morš

Sem parkrat jedu pri njih burek in mi je bilo vedno slabo. Baje uporabljajo svinjsko mast v izdelkih (je praktično zastonj). Mene ne vidjo več.
Pa še hrvatarji so. Nisem nacionalist, ampak oni nas ne bojo učil peke kruha.

Ma dej no, saj za burek so albanci ampak pri mlinaru res nimajo neke posebne stvari brezveze…

Imajo razpiss na Mojedelo.com. 10 prostih delovnih mest, hahahahaha

ali se lahko dela samo pop?

Mlinar mi je sumljiv ker ima non stop olase na moje delo. Zdaj ne vem ali vsi dajejo odpoved brez razloga ali pa res nekaj ne štima.
A je kdo, ki je delal tam in lahko zagotovi da gre za resno delo?

jest sem poslala prošnjo h mlinarju in so me povabli na razgovor, ki pa ni glih razgovor. Je reku da naj pridem en dan probat delat da vidm kako je, če mi je sploh ušeč. Ura je pa res zlo slaba ob 5ih zjutri moram pridt ampak dobr grem probat pa da vidmo kako je, če ne bo ok pa dalje:P

Kukmak,

sporoči kako se ti bo zdelo, ok? ker zna bit tko, da te bodo ponucali za cev dan in pol adijo.

ja tut jest mam slabe izkušnje s tem in mam prbližno isti filing da me bojo ponucal pol pa čao. bom pa sporočila seveda:)

hello, mene tud zanima če ze gdo dela ker glih tele ure za zjutrej mi ne odgovarjajo najbolj …. sm pa bla na razgovoru so rekl plača 650e +stimulacija pa malca pa prevoz….kok je od tega res nevem pa 2 dni greš na probo če ti je ok .Aja ,še tok delat morš zant vse ,tud urejanje papirjev,to mi je mal čudn ….pa delavnik čudn od 4-12 pa 10-16 pa 14-19 to je tri izmensko delo malo čudno ….

BEJZTE CIM DLJE OD MLINARJA, DELAS ZA 3, NIKOL NI VSE NARJEN CETUDI SI TAM 12 UR

Jst bom pa tko povedala jamrate sam uni k mate ze polno rit vsega. Jst sm zaposlena v mlinarju ze 8 mescov in mi je top delat. Je da je na zacetku blo kr neki k nism tko recen se nc znala zdj k pa znam mi pa na pamet ne pade d bi si iskala drug siht. Kar se tice place tok kolkr delas tok dobis. Jst sm s placo vec kot zadovolna. Pa se to…. k ti recejo d prides na probo to ne pomen d te bojo ponucal za en dan pa adijo,ampak da vidjo ce si iz pravega testa. Tesko vam je pridt ob pol 5h k greste ob 12h domov je pa fino. Uglavnem ne jamrite cez neki ce ne veste kako stvari stojijo. Lp

Rad bi spoznal enga zaposlenga k lahko rece da mu je fajn pri mlinarju…

Jaz delam v Mlinarju in moram reči, da sem zadovoljen.. Dobro urnik je res malo tak ampak jebat ga, časi dveh izmen (6-14 in 14-22) so mimo. Delam vsako drugo soboto, nedelje vse frej, plača je solidna, sodelavci pa tudi.. Seveda je pa treba delat, če bi pa radi sedeli na riti in čakali da vam pade iz neba potem pa ja Mlinar ni za vas..

Zdravo,
bila sem na poskusnem delu za en dan, nekje dober teden nazaj. Zdelo se mi je, da delam v redu (glede na mojo prvo izkušnjo z delom v pekarni), tudi poslovodkinja mi je dala dober občutek, vendar me žal niso obvestili, da sem delo dobila. Ali ste ostali takoj prejeli odgovor, da ste sprejeti ali je trajalo nekaj časa ali je odvisno od razpisa in lokacij?

Draga in ogabna pekarna! Slabše še nisem videla…naselili so se pa povsod.
Blek.

Ta pekarna samo izkorišča ljudi…sem bila na probi en dan in seveda ker sem prišla ob 4.30 na delo se mi je zdelo logično oddelaš 8 ur in greš domov. Ne poslovodja je hotela da ostanem tam kar 10 ur da bom use sendviče za tisti dan naredila pol pejt pa domov..In 10 ur za nič plačano delo..
Takrat sem videla da samo izkoriščajo tudi delavke ko sem jih malo vprašala kako je so se bolj izmikale odgovoru.

Od tistega dneva te pekarne tudi videti ne morem!!

Pekarna da te kap. Nadure z novim letom 2015 gladko zbrišejo.O plači in razmerah se ne sme govorit , ker če slučajno izvejo dobiš knjižico hi hi. Plača pod minimalcem cca 550+malica in prevoz. Dela se pa 9 do 12h ,ko je pomankanje delavce kar je vedno.Nič novega direktor se je vzgajal v Žitu. Ne vem kaj delajo delavski inšpektorji? To je novodobno suženstvo.

Jaz bi se mal vprasal zakaj iscejo vsak mesec nov kader. In odgovor ni da zato ker pac odpirajo skoz nove poslovalnice. Res je da so v zadnjem casu odprl ful novih. Ampak oni morjo najprej pri sebi malo poslihtat, ker to kar delajo ne funkcionira. Izkoriscajo pa itak ful.Ampak ce kdo kaj omeni dobis itak odgovot da na hrvaskem majo se slabse razmere in da smo v slo lahko se zadovoljni… uglavnm siht tuki je samo tko….ce pac res ne najdete nic drugega.

New Report

Close