Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tanko je dokaz da medicina laže

Tanko je dokaz da medicina laže

Matjaž Tanko je celo življenje kadil, tako kot vsi ostali, no on je še malo več po min 2 škatli na dan, pa ni imel nikoli zdravstvenih problemov, včasih so vsi kadili, pili, jedli kar jim paše pa so vsi živeli dolgo, danes vedno več ljudi umira v svojih 50-60 letih, večinoma za rakom.

Razlika med včasih in danes je zgolj in izključno v kemiji, ki jo uživamo, vsak človek ima svoj obrambni sistem in zato da mu deluje ne potrebuje nobenih zdravil in injekcij, če bi vsi jedli zgolj bio pridelano hrano in nič zdravil, je možnost za razvitje raka nična. Rak je bolezen odmiranja oziroma rast celice z napačno informacijo, kar je izključno posledica zaužitih kemikalij. To da uradna medicina rak zdravi z kemoterapijo je dokaz, da so zdravniki satanistični idioti, ki jim ni za zaupati. Svet že dolgo pozna 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} učinkovito zdravilo proti raku, ampak ga spet uradna medicina ne priznava, ampak vas raje pošlje na kemoterapijo, kar je podobno kot če bi vam amputirali roko, zgolj zaradi praske na dlani. Googlajte laetril ali vitamin b17, tukaj pa še prilagam en dokumentarec:

http://www.youtube.com/watch?v=JGsSEqsGLWM

Da zaključim, ljudje ne potrebujemo zdravnikov v takšni meri kot nam prikazujejo danes, strinjam se da je recimo kirurgija strašno napredovala in hvala bogu, da je tako, kar se pa tiče področij kot so farmacija, cepljenja, rak, psihične bolezni, 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zdravil, to je pa vse mešanje megle in načrtno zastrupljanje in depopulacija ljudi, drugače si jaz ne morem razlagati, če bi korporacijam šlo le za denar, bi nam prodajali vodo in aspirine, za ostalo bi pač poskrbel placebo efekt, ampak ne, prodajajo na dobesedno strupe.

Tanko ni umrl zaradi cigaret, tako kot še nobeden ni, tobak je naravna rastlina, ki ga lahko kadiš kolikor ti paše, preden ti začne škodit ti pač postane slabo in nehaš kadit, rak povzroča samo industrijsko pridelana hrana in pijača, seveda zraven ne pozabijo našpricat še tobaka, da bo ja strupen.

Ne vem zakaj je umrl Tanko. Ti pa povem, da vsak, ki kadi in umre zaradi raka na pljučih, umre zaradi cigaret, pa če si ti še tako zatiskaš oči. Tako je!

Ja cigaret, ne pa tobaka.

nova
Uredništvo priporoča

Ja cigaret, ne pa tobaka.[/quote]

Cigarete narejene po letu 1993.

Ne vem, a meni se je že večkrat zdelo, da bi bolniki z rakom živeli dlje, če se jih ne bi zdravilo. Že večkrat sem videla, da so bili bolniki pred zdravljenjem bolj pri močeh, bolje izgledali in podobno kot pa potem, ko se jih je začelo zdraviti. Razumem, da operacija in kemoterapija človeku jemljeta moči, a ne morems e znebiti občutka, da gre po začetku zdravljenja hitro navzdol. Verjetno je tako samo pri bolnikih, ki jim nekako ni pomoči, se pa upa, da bo življenje podaljšano. A res se ne morem znebit občutka, da bi mogoče tudi Matjaž Tanko dlje živel brez zdravljenja.

Matjaž Tanko je umrl za rakom mehurja, ki je tesno povezan s kajenjem.

Rak je posledica kombinacije dejavnikov! Verjamem v to, da je na prvem mestu naravna, zdrava, ne pa nujno vegeterijska prehrana (“jej domače”), vendar tudi na splošno zdrav življenjski slog – brez gibanja, fizičnega dela ne bo šlo, pomembno pa je, da poudarimo tudi zdravo notranjost – zamere, ljubosumje, sovraštvo so No 2 kar se bolezni tiče. Pa če pogledamo kaj vse najdejo v rakastem tkivu je pomembno tudi to, da si na našo kožo ne mažemo 1001 stvar iz parabenov in ostale nafte.

Sem pa tudi jaz zgrožena, saj je v zadnjem letu kar nekaj meni osebno znanih ljudi zbolelo za rakom.

Aja, bližina tovarn in avtocest pa je popolnoma nepomembna?

Aja, bližina tovarn in avtocest pa je popolnoma nepomembna?[/quote]

Barca ti pa si sigurno kadilka, ker si v luft skočila. Cgaret je hujši kot tvoja tovarna in avtocesta.

Ugotovljeno je, da se pasivnim kadilcem obolevnost za rakom pljuč poveča za 20-25{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Kadilcem se obolevnost za rakom pljuč poveča do 30-krat v primerjavi z nekadilci, pač odvisno od količine in vrste cigaret.

Aja, bližina tovarn in avtocest pa je popolnoma nepomembna?[/quote]

Barca ti pa si sigurno kadilka, ker si v luft skočila. Cgaret je hujši kot tvoja tovarna in avtocesta.[/quote]

Nikoli nisem skrivala, da sem kadilka … a poznam oz.sem poznala ljudi, ki so zboleli za rakom na pljučih, pa v življenju niso prižgali cigarete, cigare, česarkoli…

Barca ti pa si sigurno kadilka, ker si v luft skočila. Cgaret je hujši kot tvoja tovarna in avtocesta.[/quote]

Nikoli nisem skrivala, da sem kadilka … a poznam oz.sem poznala ljudi, ki so zboleli za rakom na pljučih, pa v življenju niso prižgali cigarete, cigare, česarkoli…[/quote]

Ne me narobe razumet, nikakor ne trdim, da kajenje ni pomemben dejavnik za rak na pljučih, ker je, vendar ni edini vzrok…

Kadilce prizadene še kateri drugi rak poleg raka pljuč, recimo rak mehurja in rak širokega črevesa. Kadilci obolevajo veliko pogosteje kot ostala populacija za aterosklerozo, ki je glavni povzročitelj infarktov.

Barca ti pa si sigurno kadilka, ker si v luft skočila. Cgaret je hujši kot tvoja tovarna in avtocesta.[/quote]

Nikoli nisem skrivala, da sem kadilka … a poznam oz.sem poznala ljudi, ki so zboleli za rakom na pljučih, pa v življenju niso prižgali cigarete, cigare, česarkoli…[/quote]

Če kadiš ni nujno, da zboliš za rakom na pljučih ampak kajenje škoduje skoraj vsakemu organu v telesu, povzroča mnoge bolezni in zmanjšuje zdravje na splošno.

Vsak človek ima možnost izbire, torej tudi možnost zavrnitve zdravljenja uradne medicine. Samo vprašanje, če bi zares zbolel, če bi tako kritiziral to isto zdravljenje. Lahko je biti heroj pred bitko. Razumem pa, da človek poskusi marsikaj, da si povrne zdravje …

Ekološko samorasla zelena mušnica v gozdu je tudi naravna rastlina, ješ jo lahko kolikor ti paše, preden ti bo začela škodit ti bo pač postalo slabo in nehal jo boš jest in tudi nehal živet in dihat.

Ekološko samorasla zelena mušnica v gozdu je tudi naravna rastlina, ješ jo lahko kolikor ti paše, preden ti bo začela škodit ti bo pač postalo slabo in nehal jo boš jest in tudi nehal živet in dihat.[/quote]

A dej ga biskat?

Razlika je da je mušnica zanič, tobak pa telesu paše, se pravi prvo telo zavrne, drugo pa rade volje sprejme.

A potem so opij in njegovi proizvodi (heroin, morfij) tudi primerni za uživanje? Telesu prijajo in kar ne more se jih nasititi.

Ne me narobe razumet, nikakor ne trdim, da kajenje ni pomemben dejavnik za rak na pljučih, ker je, vendar ni edini vzrok…[/quote]

Hvala bogu, da si dodala ta stavek. Ti lahko verjetno tudi hitro najdeš kak verodostojen vir s statističnimi raziskavami o vplivu kajenja na rak nasplošno kot tudi posebej na rak pljuč.

Ekološko samorasla zelena mušnica v gozdu je tudi naravna rastlina, ješ jo lahko kolikor ti paše, preden ti bo začela škodit ti bo pač postalo slabo in nehal jo boš jest in tudi nehal živet in dihat.[/quote]

A dej ga biskat?

Razlika je da je mušnica zanič, tobak pa telesu paše, se pravi prvo telo zavrne, drugo pa rade volje sprejme.[/quote]

Misliš, da je zanič? Si jo probal? Torej tisto, kar telesu prija, je dobro za telo, kar pa ne, pa ni? Tavžentroža torej ni zdravilna?

Zdaj pa iz prakse:
Moj dedek po očetu je kadil do 86 leta, ko ga je zadela kap (povprečno 2 škatli na dan do smrti)
moja babica (njegova žena) ni kadila nikoli, umrla leto dni za njim.

Moj drugi dedek (po mamini strani) je umrl star 94 let, pač brez posebnega razloga. Kadil ni nikoli.
Babica (njegova žena) je umrla pri 96 letih, vedno je kadila, sicer ne strastno, ampak nekaj cigaret na dan do smrti (odpoved srca), na koncu še v domu ostarelih. Ko sem jo šla obiskat, je bila najbolj vesela škatlice cigaret in najine debate 🙂

Moja mama: absolutna nekadilka celo življenje, ima pa kup zdravstvenih problemov, kar naprej je pri zdravniku…
Moj tata: kadi od 20 leta, povprečno ena škatla cigaret dnevno, brez vseh težav do zdaj (trkam na les, ima 72 let).
Moja sestra: težka kadilka, dve škatli na dan že vsaj 20 let, popolnoma brez težav, pri zdravniku ni bila vsaj že 12 let, starost 48 let, pljuča BP!!! (njen mož enako)
Moj brat: absolutni nekadilec, “srednje” zdrav, nekaj težav, star 38 let.
Jaz: ne bom povedala nič konkretnega – ugibajte.
res si lahko po vsem tem, kar vidim doma (da ne naštevam sorodstva) mislim, da cigareti niso največje zlo. Očitno delujejo slabo na zdravje samo pri nekaterih …

Uf, le kako prepričati odvisnika? Storil bo vse, kar je v njegovi moči, da bo dokazal, da je vse drugo še slabše. ALkoholikk bo vedno zatrjeval, da je sosed še hujši pijanec, narkoman bo ves zadet prisegal, da ni ničesar vzel in kadilec bo vlekel iz rokava vse primere iz okolice, kjer je kadilcu uspelo dočakati visoko starost.
Potem pa zaviješ v kako bolnico, takole iz glave bom rekla Golnik, in te strese…

Meni so cigarete totalno nagnjusne, tudi vonj, ki ga zavoham pri moškem ali ženski in noben parfum ga ne zakrije, aja pa še ŠKODIJO!!
Da imam jaz toliko kadilcev pr seb…

Ej, no, “rak mehurja”, da ti odgovorim:
Sama sem nekaj kadila tam v najstniških letih in potem v študentu. Od takrat je že morje let, ne kadim več in nimam potrebe, nimam pa tudi nobenih predsodkov proti tistim, ki kadijo. Teh je v mojem sorodstvu in med prijatelji še vedno večina. Prav zato nisem iskala nobenih izgovorov,sem le navedla dejstva. Očitno so takšna, da kajenje enim zelo škoduje, drugim pa ne- to je pač moja ugotovitev glede na stanje v familiji in v sorodstvu

New Report

Close