Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek nisem zaspana, je kdo za ČVEK?

nisem zaspana, je kdo za ČVEK?

?????

tudi jaz nisem zaspana

Ojla! Pozna ura, rana ura! Kaj boš rekla?

evo mene pokraj tebe.. nisem zaspana..rajš zjutri dolg spim.. kero debato bomo udarle,zdaj ko ta glavne monovke in monovci že spijo?? eheheheh

No jaz sem v službi,pa lahko kako rečemo.
Odkod sta predhodnici,ali vama otroci spijoso soprogi že v vodoravnem položaju?

Debato? Pojma nimam. O dedcih, sexu, otrocih, vremenu,….men je vseen


Vsi mon-ovci še ne spijo.Nekaj dedcev še visi na mon-u.
Jaz osebno pijem kavo,malo rabotam ,poslušam glasbo na radiu pohorje in surfam na mon-u.

men je tud vseen.. kar na plano z debato..vse lahko oberemo..ehheheh :))))

ataa-a – kje si pa v službi, da maš nočno?

Jaz tud pijem kavo. Zapasala mi je.. Čudno,ne? včasih mi zapaše,pa vseen lohk zaspim.
Pa glasbeno željo sem si zaželela.. :)))

Vključil se bom, ko bo o vremenu.

A kej seksate pa zakaj nič?

Kavo pijeta? Jaz pa trenutno nimam doma ne kave, ne kapučina. Ja, moram jutri v nabavo.

hahah Majda.. :))))

Kovinska stroka.Hvala bogu,da pri nas še zaenkrat ni neke krize,tako kot drugod.Spet ljudje jamrajo,da je kriza na pohodu.
Samo mene pa nekaj drugo zanima.V februarju smo slovenci kupili nekaj čez 4000 novih os.vozil,to se pravi 140 vozil na dan.Kdo jih sploh kupuje,če je kriza?

dober večer, tudi jaz (še) ne spim.

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

ata tisti,ki imajo kupijo po dva.. simple :))

Zaenkrat še dober večer vsem. Kmalu bo dobro jutro


Kar na benzinsko po kavo,baje je iz tistega avtomata zeeelo dobra kava.
Atom ant,kaj bi ti rekel o vremenu.Spet govorijo o padavinah in poplavah.Nič mi ni všeč to podnebje,ki se razvija zadnjih nekaj let.

hah me zanima kdo bo najdlje zdržal tukaj :))))

Joj, jaz pa sem zaspana. Ne morem še v posteljo, ker čakam da mi stroj opere brisače. Pravzaprav sem dala na 90 stopinj prat, ker sem si belo majico pri večerji popackala z bučnim oljem. Večerjala sem veeeeellllllllllliiiiiiiiikkkkoooo skledo solate in jajček. Res komaj čakam, da bo lepo poletno vreme, ko bomo zunaj sušile perilo.

Vreme? Aja, jutri bo sončno in toplo – kopalke gor

Jaz sem pa ljubitelj zime in jeseni. Men ko je vroče men ni to neki všeč..
Upam da bo še kaj snega padlo..mi je všeč ko je vse belo :)))

To, žal drži.
Očitno je ozonska edina luknja, ki ji dobro laufa v zadnjih letih.
Mone, pa brez zamere.


Jutri hitro v trgovino v Mullerja ali Leclerca po dr.Beckmana za odstranjevanje madežev.Dobiš vse živo dol in ne boš rabila prat cote na 90 st.To je še edino čistilo,ki me je 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zadovoljilo,in tudi drago ni.

New Report

Close