Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek tekaške proge

tekaške proge

Pomoč prosim, verjetno ni ravno pravi forum, a ker je tu velika masa ljudi …, računam, da en del tudi kaj športa.

Sem pregledovala forume, tega je toliko, samo rajši vidim, da kdo svetuje iz prve roke.

Kje so luštne proge za tečt, da so dolge 5-10 km, ni pretiranih vzponov, večinoma ravnina, da je lepa okolica, lahek dostop z avtom in peš do proge, da ni za plačat in na drugem koncu sveta.

sem iz lj
bila na pokljuki mi ni preveč všeč, ker preveč masovka. bila na rogli veliko razgibanega terena in za plačat :-(, pri kranju prekratka, smučine zadvor ful dobro samo, kaj ko snega v lj ni več.

kaj predlagate? bloke? kr.gora? pojma res nimam.
hvala za vsak predlog, bo več kot dobrodošel.

lep dan in vsem zimskim športnikom zaužijte še zadnje snežne užitke 🙂

Pri Medvodah je Bonovec, sodelavec ga zelo pohvali, je pa res plačljiv. Imajo tudi stran na netu, odtipkaj nordijski center bonovec medvode.

________ Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo.

Na Bledu je fletna proga – parkiraš pri vrtcu in greš samo čez cesto. Ne vem pa, koliko časa se bo sneg še obdržal (no, zdaj je čez noč kar hladno, tako da bi ta teden proga še morala preživeti).

Jezersko.

Bloke pohvalijo, so tako dolge proge, da tudi če je “večja masa ljudi” se porazgubijo.

Rateče – je bilo sicer za vikend kar polno, samo če prideš zgodaj, ko je tudi sneg še v redu sobiš tudi še za parkirat čisto zraven. Na progi se potem količina ljudi porazgubi pa na različne konce gredo (Tamar, Kranjska gora, proti Italiji).

Vojsko nad Idrijo.

Živi in pusti živeti

uf hvala za vse nasvete.

bloke sem tudi sama razmišljala.

dfdg kje točno pa štartaš kam morš, a niso bloke planota. a kar na poti nekje ustaviš in začneš teči? snega do sobote tam še bo?

tudi v logatcu so uredu proge…
sicer pa sama prisegam na bloke

Tekaške proge na Blokah še so. Če bodo jasna jutra, bo morda še OK, ker bo ponoči pomrznilo (včeraj zjutraj je bilo -15oC). Če bo oblačno, bo pa verjetno bolj mehko, sploh če bo res jutri deževalo …

Najlažji dostop na proge je v vasi Fara. Ko prideš na Bloško planoto v Novi vasi zaviješ desno. Fara je takoj naslednja vas (se strnjeno drži Nove vasi). Okoli cerkve je dovolj parkirišč in tam se takoj začne proga. Ne parkiraj okoli banke in križišča pri bencinski črpalki, ker občinski redarji radi hodijo tam okoli.

srednja vas pri Bohinju – smučišče Senožeta in zraven po polju krasne tekaške proge na vse strani- idila, prejšnjo soboto je bilo še ful snega , tako, da upam, da bo zdržalo še za ta vikend

New Report

Close