Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zrele ženske, prave ženske….in podobna navlaka

Zrele ženske, prave ženske….in podobna navlaka

Ne vidim razloga zakaj bi moški iskal zrelo žensko, to je povezano z dolgočasjem, slabim in redkim seksom, teženjem zaradi pijače, skratka neko čemerno bitje je “zrela ženska”, recimo kot zavese v stanovanju, tam so, prati jih je treba, na zabavi izven doma nam ne koristijo. Jaz mislim, da “zrele” ženske iščejo predvsem nesamozavestni moški, ker naj bi bila ta zrelost garancija, da ne bo šla stran od njega.

Spodaj se je javila celo ženska, ki še ni bila v Umagu!!! Groza res, take takoj odpadejo na zrelostnem izpitu.

Morda pa je iskanje “zrele ženske” na tak način preko foruma ena taka sleparija…, recimo, iskalec zrelosti želi predstaviti samega sebe tudi kot zrel sadež, torej mu avanture ne dišijo in to je limanca za naivnice…, ki iščejo resno vezo. Včasih je potrebno brati med vrsticami.

Ampak tale Umag me je pa čisto zjebal danes, bo treba malo rakijice ruknit, da se umirim.

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Ti si pa res obupan. Kaj res nima niti keša za v javno hišo? Druge zate ni.

Kakšen Umag, daš link?

A če ne maraš zrelih, to pomeni, da se boš pridružil mavrotu in začel občudovati nezrele mršave najstnice, ki imajo od jošk bolj ali manj samo bradavičke?

nova
Uredništvo priporoča

Seveda, točno to sem napisal.

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Hm, ti in dojemanje pa nista ravno prijatelja a ne?

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Tudi jaz ne razumem podobnih bedarij.

Jaz nisem niti malo zrela. Doma imam vse razmetano, vedno vse pozabim, 2 meseca prepozno oddam vlogo za OD in subvencijo vrtca, dopusta nikoli ne rezerviram, niti planiram-vedno na blef, vedno vse izgubim ali uničim, ne znam parkirat, pa še vedno vztrajam in delam veselje servisom in zavarovalnici (ker avto vedno odpeljem na random parking in se zlažem, da ga je nekdo drug butnil), ne kuham, ne likam, nikoli še nisem prala na več kot 60, nimam sesalca. AMPAK, rada žuram, rada sexam, sem vedno dobre volje, optimistična, nikoli me nič ne boli in nikoli nisem utrujena. Do sedaj mi je uspelo z lastnostmi od AMPAK naprej uporabljati moža za hišna opravila in kuhanje. Očitno sem mu všeč takšna kot sem, neresna.

Ja to je to kar sem mislil…

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Vama z BMWjem lahko takoj razložim, zakaj ne razumeta: ker sta prepričana, da če hočeš uživati v življenju, v seksu, zabavi itd. itd., potem nujno moraš biti tudi šlampast, imeti moraš vse razmetano, neplanirano, spontano, skuštrano, blablabla. Ampak naj vaju razvestlim: ti dve stvari se medsebojno ne pogojujeta! Prav tako lahko na smrt uživaš v seksu, zabavi, življenju… pa imaš vseeno pospravljeno, vloge za OD, vrtec in DURS predčasno oddane, itd. itn.

Vama z BMWjem lahko takoj razložim, zakaj ne razumeta: ker sta prepričana, da če hočeš uživati v življenju, v seksu, zabavi itd. itd., potem nujno moraš biti tudi šlampast, imeti moraš vse razmetano, neplanirano, spontano, skuštrano, blablabla. Ampak naj vaju razvestlim: ti dve stvari se medsebojno ne pogojujeta! Prav tako lahko na smrt uživaš v seksu, zabavi, življenju… pa imaš vseeno pospravljeno, vloge za OD, vrtec in DURS predčasno oddane, itd. itn.[/quote]

Glede vlog za OD in DURS se strinjam! Pa pravočasno je potrebno biti v Umagu!

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Vama z BMWjem lahko takoj razložim, zakaj ne razumeta: ker sta prepričana, da če hočeš uživati v življenju, v seksu, zabavi itd. itd., potem nujno moraš biti tudi šlampast, imeti moraš vse razmetano, neplanirano, spontano, skuštrano, blablabla. Ampak naj vaju razvestlim: ti dve stvari se medsebojno ne pogojujeta! Prav tako lahko na smrt uživaš v seksu, zabavi, življenju… pa imaš vseeno pospravljeno, vloge za OD, vrtec in DURS predčasno oddane, itd. itn.[/quote]

Nope, meni ni nič bolj smešnega, kot znanke (ko pridemo na obisk, gledat tekmo ipd.), namesto, da bi tipu sedela v naročju in mu kako pivo prinesla, raje puca naokoli, kuha kurčevo joto (wtf jota po pivu?) in lovi nevzgojeno otročad. Neplanirano je najbolje, najhujše so kokoši, ki že oktobra planirajo avgustovski dopust, pakirajo že 3 dni pred odhodom in si delajo SEZNAME Buahahahahahaha! Ohhh Durs ja… A sem omenila, da so mi kar izvršbo dali na račun, ker sem pozabila plačati davek na zemljišče? Možu je bilo itak vseeno, ker pač ne more ugovarjati medtem, ko ima vso pamet v spodnjem nadstropju. Toliko ločitev je samo zato, ker babe nore samo kričite in pospravljate, nobena pa ne bo naredila nič za udobje. Likanje srajc in sprejanje čevljev s smrdljivimi spreji da ne premočijo, pač ni udobje.

BWM TI SI EN DOLGOČASEN TIP,KI ŽENSKE NITI ZADOVOLJIT NE MOREŠ

Vama z BMWjem lahko takoj razložim, zakaj ne razumeta: ker sta prepričana, da če hočeš uživati v življenju, v seksu, zabavi itd. itd., potem nujno moraš biti tudi šlampast, imeti moraš vse razmetano, neplanirano, spontano, skuštrano, blablabla. Ampak naj vaju razvestlim: ti dve stvari se medsebojno ne pogojujeta! Prav tako lahko na smrt uživaš v seksu, zabavi, življenju… pa imaš vseeno pospravljeno, vloge za OD, vrtec in DURS predčasno oddane, itd. itn.[/quote]

Nope, meni ni nič bolj smešnega, kot znanke (ko pridemo na obisk, gledat tekmo ipd.), namesto, da bi tipu sedela v naročju in mu kako pivo prinesla, raje puca naokoli, kuha kurčevo joto (wtf jota po pivu?) in lovi nevzgojeno otročad. Neplanirano je najbolje, najhujše so kokoši, ki že oktobra planirajo avgustovski dopust, pakirajo že 3 dni pred odhodom in si delajo SEZNAME Buahahahahahaha! Ohhh Durs ja… A sem omenila, da so mi kar izvršbo dali na račun, ker sem pozabila plačati davek na zemljišče? Možu je bilo itak vseeno, ker pač ne more ugovarjati medtem, ko ima vso pamet v spodnjem nadstropju. Toliko ločitev je samo zato, ker babe nore samo kričite in pospravljate, nobena pa ne bo naredila nič za udobje. Likanje srajc in sprejanje čevljev s smrdljivimi spreji da ne premočijo, pač ni udobje.[/quote]

Saj to je tisto, ne razumeš in tudi nočeš razumeti (ker potem bi morala iskat nove izgovore za svoje malomarnosti), zato kot izgovor poiščeš nekoga, ki je na smrt zoprn in redoljuben in pucarski in evidentno ne zna uživat, ignoriraš pa seveda vse ljudi, ki čudovito uživajo v življenju, pa niso šlampasti ali zanemarjeni.

Pa daj povej kaj novega no, to že vem!

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Zrela ženska je tista, ki je prestara ali pregrda, da bi jo frajerji opazili.:)

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Zrela ženska je že ok. Ampak potrbeuje ob sebi tudi ZRELEGA MOŠKEGA. Gliha vkup štriha.

New Report

Close