Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prosim, pomagajte mi – iščem prijazno zobozdravnico ali zobozdravnika

Prosim, pomagajte mi – iščem prijazno zobozdravnico ali zobozdravnika

Sem bolj občutljiva na bolečino, k zobarju me je bilo vedno strah hodit. Ampak zdaj moram, ni druge. Stanje je že kar kritično!

Prosim, pomagajte mi s svojimi nasveti. Šla bi kot samoplačnica. Ali poznate kakšnega prijaznega in nežnega zobozdravnika ali zobozdravnico na območju Kranja ali Ljubljane? Kakšen, ki je nežen in prijazen, pa vseeno strokoven in ne komplicira, če bi prosila za injekcijo?
Pa glede cen – da ni ravno najdražji.

V Googlu sem našla tega: Igor S. Fuis, dr. dent. med., ali kdo od vas hodi k njemu? Tu je njegova stran: http://zobozdravstvena-ordinacija-fuis.si/

Ali naj grem k njemu ali mi priporočate koga, ki ga poznate in je v redu?

Hvala!

Jaz sem enaka kot ti. In sem zbrala pogum in zdaj hodim k dr. Gašparović Borisu, v LJ, Murgle center. Zelo prijazen, strokoven … Mi je žal, da nisem šla že prej.

DERMADENT LJUBLJANA
Ulica Bratov Babnik 10
1117 Ljubljana – Dravlje
dr Sebastjan… POHVALE. tud js sm bla huda boječka odkar hodim k njemu pa nisem več. ni pa na žalost koncesionar. cene konkurečne.

Yonix

Sem podobna navdušena nad zobarji in ja, odkrila sem eno prijazno dušico med njimi. Res je prijazen, ne mara, da pacienta karkoli boli, injekcijo dobiš brez težav. Skratka, priporočam:

Zobozdravstvena ordinacija dr. Brajovič, Studiodent d.o.o.
Naslov Celovška 106, 1000 Ljubljana, Slovenija
Telefon +386 (0)1 505 71 63

sem se zobozdravnika bala, dokler nisem odkrila:

Trodent: http://trodent.com/

Dr. Dimitrij Križman, http://www.krizmandent.si

Nikoli, ampak zares nikoli me ni nič bolelo pa sem imela zobe v katastrofalnem stanju. Vedno dobim injekcijo, samo da malo trznem in če še boli, še eno. Odličen zobozdravnik. Z veseljem hodim k njemu, zgovoren, simpatičen, poln energije in vedno nasmejan.

Jap, podpišem. DR. Brajovič je zakon.

Jaz hodim pa sem http://www.zobozdravstvolavtar.com/ in sem tudi zelo zadovoljna.

Tudi moj glas gre k njemu. Super je res!

DR.Rok Zupančič, Staničeva 4a- tudi ceovno ugoden, pa z ženo oba max prijazna, mlajša

Tudi moj glas gre k njemu. Super je res![/quote]
lepooo=) zaslužil si je naše glaske.res.

Yonix

http://www.boberdent.com/

prijazna, strokovna, …

Mah jaz pa mislim, da je večina samoplačniških zobarjev povsem prijaznih in normalnih ljudi. Dobiš injekcijo če rečeš zanjo (in jo seveda plačaš). Dobiš vrhunsko storitev na vrhunskih aparaturah in jo seveda plačaš
Druga zgodba so zafrustrirane otroške zobarce po zdravstvenih domovih, ki so nam vsem nabile strah v kosti, da si moramo zdaj plačevat v zasebnem zdravstvu prijazno besedo in nasmeh. In zapiti stari zobarji, premalo sposobni, preleni in kar je še takih pridevnikov, da bi šli na svoje. Delajo na stari in zgonjeni opremi…

Mene pa zanimajo cene beih plomb – kakšne so normalne, razpon od – do ???

Naroči se k njemu in boš videla, da je za take boječke najboljša izbira. Tudi sama sem spadala med tiste, ki so že skoraj bolestno občutljivi in za zobarja tudi slišat nisem smela. Ampak, ko sem prišla k njemu…
Pomisli, sedaj grem lahko normalno sama od sebe na pregled, tudi če me nič ne boli…
Skratka – več kot priporočam!

Hm, ne vem, koliko si stara, če nisi več najmlajša, se boš spomnila. Tale dr. Fujs je bil dolgo časa v zaporu zaradi umora. Sem pa zadnjič slišala, da je ravno zaradi tega, ker se je moral na novo rehablitirati, precej cenovno in kvalitetno ugoden.


60 do 100€

Yonix

dr. Marjana Babnik Hrovat, Ljubljana: prijazna, strokovna, injekcijo dobiš, nima pa koncesije, brez, da ti je nerodno lahko povprašaš za cene.

Jaz sem ista – grozno se bojim zobarja in ga že več let nisem obiskala. Vem pa, da ga bom kmalu morala. Zato me zanima, kako je kaj s čakalnimi dobami – pri zobarjih, ki jih omenjate? Pa kakšne so cene – pregled, plomba, čiščenje itd.? In pa koliko stane injekcija? Mislim, da brez ne bo šlo…

Hm, ne vem, koliko si stara, če nisi več najmlajša, se boš spomnila. Tale dr. Fujs je bil dolgo časa v zaporu zaradi umora. Sem pa zadnjič slišala, da je ravno zaradi tega, ker se je moral na novo rehablitirati, precej cenovno in kvalitetno ugoden.[/quote]

Sem šla prvič k njemu ravno zaradi tega z malo mešanimi občutki.
Ampak – strokovnost, pristop in ne nazadnje tudi dokaj sprejemljive cene – upam, da bo še dolgo tako vitalen in car v svoji ordinaciji…

Hm, ne vem, koliko si stara, če nisi več najmlajša, se boš spomnila. Tale dr. Fujs je bil dolgo časa v zaporu zaradi umora. Sem pa zadnjič slišala, da je ravno zaradi tega, ker se je moral na novo rehablitirati, precej cenovno in kvalitetno ugoden.[/quote]

Ojoj, zakaj pa je prišlo do umora? Je bilo v samoobrambi in mogoče ni mogel dokazati ali..? Ne me strašiti, moja prijateljica hodi k njemu. Ampak,praviš,da je cenovno ugoden,kar sploh ni res. V primerjvi z ostalimi zobarji ima tudi on visoke cene.

Kaj pa v Kranju in Škofji Loki ? Je v tem kraju kak dober prijazen in potrpežljiv zobozdravnik, tudi sama se na smrt bojim zobozdravnika.

Potrebujem prijazno zobozdravnico, prej sem bil korošec, sedaj pa živim na vrhniki, talni naslov imam v Ljubljani.. Resno potrebujem zobozdravnico, ker imam težave zobni…
Moj email : [email protected]
hvala
aleš

Se strinjam dr.Fujs je zakon! Strokoven, prijazen, neboleči posegi, ugodne cene storitev.


se ne strinjam z napisanim. slabe izkušnje ;(.

New Report

Close