Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Še en poslanec z uprašljivo diplomo?

Še en poslanec z uprašljivo diplomo?

http://www.24ur.com/pri-diplomi-prepisoval-tudi-poslanec-sds-danijel-krivec.html

Poraja se mi vprašanje, kaj je bilo prej.

Multifunkcijska naprava ali stranka SDS. Funkcije so enake.

!

Mene pa zanima, komu je Eles prodal ta svoj izobraževalni center. Ali bolje rečeno: Tiskalnico diplom?

Koliko let osnovne šole je dokončala tale, ki sprašuje (Uprašljivo)?

Glede na slovensko populacijo pa sploh ne dvomim, da bo Janša prišel naslednjič vsaj do 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} na volitvah. Bedakov z opranimi možgani je žal preveč.

Najboljša je ta, da Krivec pravi, da kljub temu, da je un, od katerega naj bi prepisal diplomsko nalogo, diplomiral eno leto pred njim, to še ne pomeni, da ni v resnici un tip prepisoval od Krivca :))

Mene pa zanima koliko folka tu gor je kdaj napisal diplomsko? Ker če bi jo, bi vedel, da je itaq to prepis iz raznih virov. Tudi oni ko imajo raziskovalno imajo teoretičen del. Kar napišeš morš podkrepit z ateki, ki so jim že priznali, da so prav mislali.

Torej če jaz napišem npr. Zemlja je okrogla, moram to podkrepit z avtorjem, ki je to rekel in so mu potrdili, da je to res. Ker sem pa to napisala je to plagiatorstvo o.O .

Če se kdo vpikne vate in bi te rad mal zminiral, potem NOBENA diplomska ni lastno delo, ker je vse bilo že nekje napisano.

no, ti že nisi diplomiral
V diplomi moraš imeti tudi nekaj svojih dognanj, povzetkov. ne moreš samo zlepit modrosti drugih skupaj

Vsaj v naslovu se potrudite napisati prav.

Podpis.
Pod oboje.

no, ti že nisi diplomiral
V diplomi moraš imeti tudi nekaj svojih dognanj, povzetkov. ne moreš samo zlepit modrosti drugih skupaj[/quote]

Pri teoretični je za to sklep (cela 1 stran). Pri raziskovalni pa…delčki, ki jih povzameš iz raziskave, ki jih pa itaq morš utemeljit + sklep.

In očitno si ti tisti, ki nimaš pojma…

Zato pa obstajajo pravila citiranja, ki se jih je trba držati. Oz. s tvojimi besedami, točno moraš napisati kateri atek je kaj napisal, kdaj, kje, na kateri strani, pri kateri založbi. Drugače velja, da kradeš.

glej, da te enmau seznanim, kot rečeno – enmau 🙂

tuki, na monu, obstaja tako imenovani monizem, to ti je že sprejeta inovacija iz velečastnega mon-a
dobro se je seznanit s to obliko virtualne groteskne oblike komunikacije za sproščanje lasne kreativnosti

rečmo:
ponajprvo pomedi pred svojim pragom, nišče se nebo izdeloval norca v lasni deželi z novim precednikom, pa magari to bila preljepa Lenči, torej precednca

imej to u umu, dovoli da ti zleze pod kožo, ker sprošča, fkors, če češ, in boš hmal na pediestalu ;-))))

ne sprenevedaj se

New Report

Close