Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ana kuha – pa kaj je zdaj to???

ana kuha – pa kaj je zdaj to???

Sem mislila, da bo kuhanje, pa samo kaže, kaj vse bo, al kaj? Ma kaj to je že vse naprej posneto?

Kr neki…

A se da to v živo gledat prek računalnika? Kako?

Sam je pa namigušza da ne veš ali gledaš kuharsko oddajo ali povabilo na sex.

nova
Uredništvo priporoča

Po moje se moraš naročiti na voyo.

Amaterka. Naj si pogleda, kako se kuhajo omake za testenine pri kakšnem profiju.

Se strinjam, kuha porazno. Da ne omenjam njenega hihitajočega-rezgetajočega smeha. Antipatična čisto s tem svojim obnašanjem. O kuhanju pa ne bi, omako za testenine je pripravila kot neka povprečna začetnica…

Se tudi strinjam, Čez Nigelo je ni!
Pa kdo to forsira no?

Mamamia,

no coment. Za 10 ljudi 1,5 kg mascarpone, da o piškotih ne govorim, ….
Ma, po moje nima pojma.
Priprava pašte, … se ne doda olja, hi, hi, hi, meni je prav mimo.

Sicer me kot oseba ne moti, mi je tudi simpatična, ampak kot Primorka sem malček občutljiva na kuhanje “pašte” in omak 🙂 Tej omakci je veliko manjkalo. Pa ne glede na njen komentar – v lonec z vodo, kjer se kuha pašta, se vedno kapne malo olja, da se pašta ne prime. Ravno tako se malo vode (v kateri se je kuhala pašta) pusti in da v omakco, da jo bolj poveže….

No, dajmo punci priložnost. je šele prva oddaja.

Groza od amaterke. Mislim, da bi vsaka normalna gospodinja lahko tako kuhala na tv. Pa še testenin si ne upa odcediti.

Imam občutek, da je to še ena fukulja, ki jo je ostareli televizijc nagradil z oddajo.

Izgleda, da ste zgrešili poanto oddaje. Namenjena je začetnikom in tistim, ki imajo pač radi kuharske oddaje. Za profije pač ni.
In BTW, jaz, odkar gledam kuharske oddaje, vem, da je testeninam ne dodaja olja (sploh tuje). To je amatersko.

Glede na to, da se olje in voda ne zmešata, ostane olje na površini vode in nima vpliva na tvoje makarone.

Olje se ne doda v vodo, ko se kuha pašta, ko pa jo odcediš, daš par kapljic olja, premešaš, da se ne sprime in da se omaka bolje prime na pašto.

Ne vem, zakaj je pol kile putra raztopila in celo čokolado, samo zato, da je kanila dve kapljici na vsako kupo sladice.

Obnaša se in govori res moteče, obup

Se da oddajo zdaj kje pogledat?

Mam občutek da smo vsi tako narejeni da sam šinfamo. Oddajo hočjo narest mal drugač, ne čisto speglano kot mogoče kakšno tujo ala Jamie, Ramsay, in podobni (so vrhunski kuharji, kapo dol) verjetno vse kar pred kamero vržeta na krožnik ni ravno top artikel. Pa če smo pošteni – kdo pa kaj skuha kar teli TOP kuharji na TV pokažejo? Dvomim da se kdo loti take kuhe. Če smo pošteni vsi pač kuhamo enostavne stvari, ki jih znamo in mislem da bojo to probal pri tej oddaji izkoristit in to kuhat. dejmo se dat presenetit.

To ni šinfanje, tudi začetniku je potrebno stvari predstaviti tako kot je treba.
Nekdo, ki se uči kuhati in bo poskusil narediti tiramisu “po njeno bo razočaran” garantiram, ker je že razmerje sestavin v osnovi zgrešeno, tiramisu je tiramisu, kar je naredila ona je krema mascarpone z dodatki.
Omaka za pašto, bolje, da ne komentiram.
Za nekoga, ki se uči morajo biti stvari razložene ENOSTAVNO in PRAVILNO.
Nekdo, ki zna kuhati pa take oddaje ne bo gledal, ker je BREZVEZE.
Npr. biskvit: razmerje je (30g moke, 25g sladkorja)/ na eno jajce in to je to. To je osnoven recept.
Za začetnika je zelo nevarno, da preveč eksperimentira. Tudi navodila so napačno zastavljena, v kuhinji je čas vedno okviren, spremembe teksture, barve, vonja, … so tiste, ki določajo različne faze priprave jedi.

Važno je da vsi znamo vse bolš od drugih…..

tako kot si napisal – če ti ni všeč pač ne gledaš

Zgrešen je koncept oddaje, to je kot bi o vrtnarjenju govorila trgovka, ki obdeluje svoj majhen vrtiček, ne spozna pa se na specifike posameznih vrst zelenjave, po domače povedano nima pojma.

Zgrešen je koncept oddaje, to je kot bi o vrtnarjenju govorila trgovka, ki obdeluje svoj majhen vrtiček, ne spozna pa se na specifike posameznih vrst zelenjave, po domače povedano nima pojma.[/quote]

Bolje ne bi mogla povedat. Ko so en teden nazaj napovedovali oddajo, sem pregledala njen blog in rekla ne hvala. Ne da znamo samo šimfat- ampak sorry, če ne znaš kuhat svetujem raje Jamie-ja ali kako drugo kuharsko oddajo. Ker ta Ana je kr neki.

Imam kar nekaj argumentov na vaše komentarje…bom šla kar po vrsti:
1. Oddaje so posnete vnaprej, kot lahko vidite pa je prvih nekaj minut današnje oddaje bilo namenjene nekakšnemu napovedniku vseh prihajajočih oddaj, da gledalci dobijo vpogled (In preden kaj rečete čez Ano, morate vedeti, da pri takšnih snemanjih voditelji sami nimajo kaj dosti besede zraven)
2. Oddaje je mogoče pogledati na voyo-tu
3. Amaterka glede pašte? Me zanima koliko vi veste o testeninah in kako jih pravilno pripraviti, da trdite, da je tale način napačen – namreč italijani ne dodajo nobenega olja v vodo med kuhanjem testenin, niti na koncu, ko so že odcejene – olje namreč naredi sloj okoli makarončka in potem omaka samo zdrsi čez, namesto, da bi prepojila testenine
4. Na začetku oddaje je še pošteno razložila, da se s kuhanjem ukvarja ljubiteljsko in da se mora še marsikaj naučiti – in verjemite, da bo v oddaji predstavila recepte, za katere ve, da so pravilno pripravljeni in katere je izpopolnjevala dalj časa… Gospa, ki ste se oglasila zaradi klasičnega recepta za torte – to je recept, ki ste ga nekje našli in po katerem pečete že leta… Ana sama ustvarja popolnoma svoje recepte, a ni to občudovanja vredno?
5. Preenostavna omaka za vas? Oprostite, ampak močno se mi dozdeva, da je ta oddaja namenjena celi kopici ljudi, ki se zaradi hitrega tempa ne uspejo vsak dan posvetiti pripravi obrokov – namen oddaje je, da bi marsikdo izvedel kaj novega, našel nove ideje, super in enostavne recepte, ki dejansko pridejo prav in po katerih bi ljudje dejansko kaj skuhali… Če bi se v oddaji kuhalo na preveč kompleksne načine s kompleksnimi sestavinami, dvomim, da bi si kdo ohranil v spominu kakšno jed, kaj šele, da bi jo kasneje dejansko pripravil
6. Fukulja?? Resno? A moramo za vsak uspeh sočloveka biti tako nevoščljivi, da širimo takšne bedarije?
7. Nigella Lawson? Saj je prijetna in tudi sama jo spremljam, ampak a se ti ne zdi tvoj komentar neprimeren, glede na to, da govoriš o kvaliteti in izkušenosti – medtem ko Nigella najraje pripravi nekaj nahitro, s kupljenim sladoledom (npr. sladoledna torta) ali pa s kupljenimi meringue-i, ki so le nalomljeni, zmešani s stepeno smetano in posuti z zrnci granatnega jabolka?
8. Ni stopila toliko masla in čokolade le zato, da je kanila par kapljic – če niste opazili, je pripravila 2 porciji, da smo videli kako se tiramisu sestavi, potem pa so pripravili še ostalih 8 porcij (kjer mislim, da je pošla še preostala stopljena čokolada 😉
9. Čas v kuhinji je okviren, glede na teksturo itd. – a ste morda zasledili kaj drugega? Jaz sem namreč videla točno to – ‘pražite kakšne 2 minutki…’, ‘pokuhate, da se razpusti..’ in podobno (to mislim, da dovolj razločno pove, koliko časa kakšno stvar kuhati, peči, pražiti, dušiti… Točen čas je določila le pri kuhanju testenin, ki jih je pripravila al dente, za kar pa je potreben točen čas 😉
10. Kaj v oddaji pa ni bilo razloženo enostavno in pravilno? Tudi videti je bilo točno kako kakšno stvar pripravi in res se mi smiliš, če ti po teh navodilih ne bi uspelo tega skuhati 😉

In še argument na zadnji komentar:
– Jamie Oliver? Super je, preprosti recepti, vsak lahko pripravi…le, da četrt sestavin, ki jih uporablja, pri nas ni mogoče dobiti 😉 Potem pa kuhaj… In, da si ne bi drznili slučajno kaj eksperimentirati, ker je – po mnenju nekoga od zgornjih komentarjev – to lahko zelo nevarno za začetnike! 😉

Me zanima kako bi se kdo izmed vas znašel v Anini vlogi… 😉

Ampak si bom pustila “benefit of the doubt”.

Razumem, da potrebujemo eno ,kuharsko oddajo, ki bo enemu nominalno mormalnemu Slovencu ali Slovenki ponudila opcijo domačega kuhanje malo izven okvirjev tega, kar se še tako sposoben deklič ali fante lahko nauči v enem takem nominalno normalnem domu.

By saying so, imam par pripomb:
Pašta pa omakca, In tiramisu. Resno? To so producenti zbrali za prvo oddajo, ki je predvajajo sredi zime? Saj razumem, da je pupa mlada pa luštna, ampak ej, kaj pa letni časi na meniju?

Meni je žal dekleta. She is over her head.

Ma, očitno nisi razumela bistva, punca se uči kuhati sproti in to predstavlja na TV (uči nakoga drugega). Vem, da se ti bo zdelo neumno, a vseeno, pomisli, da tvojega otroka uči npr. matematiko nekdo, ki se se naučil seštevati cela št. in to obravnavajo, ostalo se pač nauči sproti, ta učiteljica pa ne zna seštevati ulomkov, ne pozna geometrije, da o logaritmih, integralih ne govorimo.
Jezi me, da ljudje mislite, da zna kuhati vsak, ki pripravi kakšno jed po receptu iz kulinarike.
Sem delala v kuhinji, zato jo malo bolje poznam, poznam ozadje.
STROKA, STROKA ….
Nato se vsi čudimo, da se nihče ne odloča več za poklice, zakaj bi se? KUHA LAHKO VSAK, STREŽE LAHKO VSAK, …
Teoretičnega znanja mogoče res ni toliko, na ravni SŠ, a je zadaj toliko prakse, da boli glava.
Sem spoznala enega mladega kuharja, takrat še dijaka, tedensko je bil v kuhinji cca. 60 ur cele počitnice in prakso, kuhal je doma, poleg tega je recepte in iskušnje nabiral sam, danes je dober kuhar, kuha za različne pomembneže, … kuha z veseljem in ima veliko znanja in izkušenj, to je oseba (ali njemu podobni), ki lahko vodi oddajo o kuhanju.
Pravnica naj deli pravne nasvete, šivilja na šiva, itd.

Ker so oddaje posnete vnaprej, žal dekle nima na to nobenega vpliva kdaj se oddaje predvajajo ipd. Mislim, da se je glede na okvirje, znotraj katerih dela, več kot super odrezala!

Ga. IZKUŠEna: Tudi jaz imam večletne izkušnje v kuhinji, kjer sem delala vse dni v tednu, dostikrat tudi po cel dan in vem kaj prinesejo izkušnje… Človek pač ima občutek za to ali ga pa nima, izkušnje pa prinesejo le določene tehnike – hitreje sekljaš, mesiš testo, imaš občutek točno kdaj je kaj pečeno ipd… Ne prinese ti pa to občutka za okuse – tega pač imaš ali ne, to je samo talent in nič priučenega. To dekle ima izjemen občutek za kulinariko, za okuse in kombinacije (če ste videli včeraj napovednik, veste koliko različnih receptov iz raznih področij je pripravila) in mislim, da je to zelo velik uspeh za tako mlado dekle, da je tako sposobna – če ste vi toliko bolj, potem se pa potrudite in poskusite priti v ospredje, pa boste videli kako se boste morali nagarati! Ana je namreč več mesecev kuhala dneve in noči na kuharskem tekmovanju, kjer je zmagala in si prisvojila kuharski tečaj v Toskani – tam se je naučila marsikaj o italijanski kuhinji in zakaj ne bi v oddaji to znanje delila z vsemi z dvemi največjimi italijanskimi klasikami – testenine in tiramisu? Veliko je namreč ljudi, ki tiramisuja sploh še pripravljali niso, vsekakor pa ne na ta način, ki je njen lasten recept. Ali morate biti res tako nevoščljivi, da tako mlademu dekletu ne privoščite takšnega uspeha, ki si ga nedvomno zasluži? Kar se tiče njenega poklica – kdo pa še ve, ko se je potrebno odločati za študij, kaj bi rad v življenju počel? A tisti, ki naredijo več fakultet, tudi niso sposobni, ker se niso odločili le za eno? Če je nekdo boljši od vas, še ne pomeni, da morate iskati dlako v jajcu 😉

New Report

Close