Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ljubljana, prestolnica prostitutk in brezdelnežev

Ljubljana, prestolnica prostitutk in brezdelnežev

Ko pride človek s podeželja v Ljubljano se zgrozi, koliko je na ulicah prostitutk in brezdelnežev, ki jim rečemo klošarji. Vsaka druga ženska bi imela spolni odnos za denar, vsaki drugi človek te prosi za denar. To je neverjetno. Kaj takega ne vidimo niti v Bankoku.

Je Slovenija postala raj za prostitucijo in organizirano pobiranje denarja (klošarjenje)?

Kje si našel take?

Po katerih zakotnih dvoriščih si se pa ti vlačil?

nova
Uredništvo priporoča

Se strinjam. SLop kar se edela tiče. Tok lenuhov kot jih je v LJ ni nikjer. Sploh med ŽENSKAMI. Same neke diplomiranke, ki se fuuuul fancy rihtajo, brez službe in poskušajo zahaklati kakšnega premožnega fukača. To jim je življenski cilj…

Smola peklenska, ti pa brez denarja!!!!☺☺☺☺☺

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Joj, kje so?

Koliko računajo?

Sedaj se mi f*uka.

In zakaj hndiš sem, če ti je lepo med kravami?

Ja zato pa mogoče nekateri pridejo v LJ po seks!Kolk žensk pride v LJ po uresničitvi spolnih fantazij!
Bolje da ti ne povem,ker se boš za glavo držal!Mogoče pa je zato tako v LJ!

…..ko bi šele ti vedela koliko je nepotešenih in potrebnih, ki se same, službeno ali pa z možmi sprehajajo po mestu in trgovinah.

POskusi, pri vsaki tretji boš uspešen….

Kaj pa pri tebi, bom uspešen?

A si prvic v takoooo velikem mestu.Meni je vse v mejah normale.

kar iščeš, to najdeš, a ne, Slovenska sramota?? tako sliko, ki jo hočeš videt tud dobivaš…drugač si pa itak bogi… :))

kakšna traparija! To lahko reče le nekdo ki še ni pokukal izza Slovenskih meja.
Očitno še nisi nikdar bil v Moskvi, Napoliju, Palermu, Hamburgu……
Ne vem kje ti vidiš vse to?

Kaj pa bi jim moral biti cilj, zahaklati revnega kmetavzarja?

Kaj pa bi jim moral biti cilj, zahaklati revnega kmetavzarja?[/quote]

Fajn bi bilo, če bi jim bil cilj nekaj narediti iz sebe, namesto širiti noge za tist kos nakita in lepe čevlje. No ja, vsak po svoje. Če jim ustreza, da se tako ponižujejo, potem kar naj se.

Dej ji mojo cifro če hoče v nemćijo it stanovanje zrihtano use samo delat


In ti hodiš v Ljubljano na prostitutke? A ni nobene na vasi, ki bi ti dala?

Ja kej pa je dns tu kej tazga se ti zdi to nejbol pokvarjeno??????

Če se tebi da eno in isto rukat ala ti vera

Se mi gre za tu da nrbim malo biznisa pa še dobro bi zaslužle

Slovenija je del Balkana, pa ga ti jebi.

od leta 2013 se je stanje orng popravilo, vse prostitutke so postale vzorne študentke in se po študiju zaposlile, klošarji so pa začeli prodajat kralje ulice. moreš bit fleksibilen, če hočeš preživet.

…pozabil si dodati še jugovičev in šiptarjev, vodja nam je srb.
…najlepše mesto, grahasto kot rastrgana kura.

Malo dvomim, da je povsod tolk radodajk. če bi to držalo, ne bi večina dedcev bilo kr naprej potrebnih.

V Ljubljani še nikoli nisem videla prostitutk, no tudi v Sloveniji ne, sem jih pa v mnogih drugih prestolnicah in državah, že ob cestah. Lahko, da sem kaj spregledala, ampak definitivno je pri nas vidne prostitucije neprimerno manj od kakšnih drugih držav. Upam, da tako tudi ostane, kljub gorečim fantazijam posameznih osebkov.

New Report

Close