Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tanja Ribič

Tanja Ribič

Kaj je s to žensko, ima tako tremo pred kamero, ali je enostavno malo…? Včeraj, ko so jo na 24ur spraševali v zvezi z novim filmom, je pred kamero odgovarjala, kot da ima končane 4 razrede osnovne šole.

Izgleda, da imajo igralci tremo v intervjujih. Saj je isto ni dolgo nazaj rekla tudi Julie R.

Če si prejšnji teden gledala kviz na SLO1 , ti je lahko vse jasno! ;). Meni ne deluje prav…ne smem biti žaljiva.

nova
Uredništvo priporoča

Ne primerjaj Julije Roberts s Tanjo ! Čisto nobene podobnosti;). Predvsem je Julija izvrstna igralka.

No, pa je le enkrat Tanja na prvem mestu na MON-u. In sem tudi spada.
Še PrtScr v potrditev.

Meni je Tanja Ribič vedno delovala tako važno in prenapihnjeno. Vedno ko je dajala intervju, si je izmišljala take prenapete odgovore, v smislu, kaj vse ekstra si ona lahko privošči, kaj vse nemogoče dragega ona ima, kje na luksuznih krajih je bivala, koliko je slavna in slavnih oseb pozna (kako je samo silila v rit od Angeline Jolie, se mi je želodec obračal.) In to pove v takem smislu, da je videt, kot bi bila nekje v oblakih, zdrogirana, ali imela samo 18 let. Ker normalna oseba, ki ima 50 let (koliko let ima Tanja Ribič), navkljub bogastvu (materialnem), ki bi ga uživala, se niti podobno ne bi obnašala tako neumno.

Dobro si jo opisala, ni kaj). Ni kaj dodati, razen, da je,vsaj za moj okus, komaj povprečna igralka.

Kako se pa zadnje čase oblači ? V Marievo oddajo “Moja Slovenija ” , je prišla v kratki oblekci, da se ji je vse videlo ven, ko jo je Mario nalašč izzval, da je morala stopiti v ospredje. 🙂 Naj se oblači in obnaša svojim letom primerno !

daj lin od 24kur

Jaz sem bila nad njenim nastopom v oddaji Moja Slovenija popolnoma razočarana. Skrajno afnasta, glasna, neprimerno oblečena, hujskaška, vpijoča, bahava, kar vse mi je dol padlo, ko sem jo gledala. In botox much, maybe? Neprofesionalen nastop, poraz na celi črti, ravno tako včeraj po TV. In to je top igralka? Hm.

Na 24kur ga ne najdem.

ja no, glih 50 jih nima, 45 jih pa bo letos.

no sem mislila, da jo samo jaz tako vidim, ker mojemu možu se zdi čist ok…v glavnem, govori in nastopa, kot da bi bila mal zadeta, prtegnjena, pijana, kot da nima 100 pik v glavi..kr neki.. ne vem no…da ne govorim o obnašanju in oblačenju letom primerno…kaj je zdaj mislila, da se bo mal pohvalila , da lahko proti 50 obleče tako minico al kaj?? neokusno

Mene obleka na oddaji ni motila. Ima dobro postavo in si tako kratko obleko lahko privošči. Druga stvar je, da nima občutka kaj se za kam obleče.
No, moj mož je rekel:kaka p**** ! Ko je spregovorila je pa vprašal (ne pozna je,ne ve,da je igralka), kje so to b****** babo najdl?

vidim da vam gre vsem v nos tale ribička, kaj a je problem, da so se vaši desci slinili po tv ko so jo gledali, ve pa s čipsom v rokah vse debele in zanemarjene? tanja ima super postavo, taprav geštel, zelo malo žensk ima tako lepo postavo, v obraz je prava lepotica in povsem normalno je da ste ljubosumne in vam gre v nos. obnašanje je pa tudi simpatično, zna se hecati odgovori so pač inteligentni kar seveda ve ne razumete in vse vzamete za dobesedno. tudi igralka je dobra, pejte mal v mgl kakšno predstavo pogledati potem pa sodite, aja mgl pomeni mestno gledališče ljubljansko, da boste vedele kmetice.

lepa postava, lep obraz, glava pa popolnoma prazna. Prevzetna, napihljiva oseba… Njena starejša hčerka se ob njej tudi drži, kot da je kol pojedla … Lepo, da so uspešni in bogati, toda to ne pomeni, da so več vredni. Tudi drugi smo uspešni, pa ni nujno, da smo pred kamerami.
In zadnjič je v intervjuju Ribička jamrala, koliko mora njen mož delat, da lahko ohranjajo standard, ki ga imajo.
Zelo puhlo vse skupaj.

No, no kar se izgleda tiče brez komentarjev, ji lahko samo zavidamo, sicer pa če imaš smisel in pa predvsem sredstva je vsaka ženska lahko urejena in zrihtana, včasih kakšna ženska ni tako lepa je pa šik zrihtana in to je to (Tanja je še lepa povrhu tega), Kar se tiče obnašanja in izjav pa je moj vtis bolj to, da ima malo treme, kje pa piše, da je retorik, morda bi bilo bolje, da se nebi tako forsirala pa bi bila čisto OK.

Se popolnoma strinjam s tem. Za ostala negativna mnenja pa, tipičeni primeri projekcije, za tiste ki veste, kaj to pomeni 🙂

Saj, če v intervjujih poslušaš Jerneja Kuntnerja, ki kar nekaj jeclja in pojma nim kaj govori, še tisto kar spravi iz sebe, mu niti štirih razredov OŠ ne bi pripisal. :))))

No, jaz sem jo pa z užitkom gledala v Teatru Paradižnik in v Pigmalionu v MGL se jo tudi spomnim, kako dobra je bila. Odlična igralka, dobra komičarka. Poudarek na “je bila”. Ampak zdaj… Zdaj mi je pa škoda zanjo. Če bi se sprejela takšno, kot je, s staranjem vred, bi bila lepa. Zdaj pa res ni lepa, dajmo priznat. Plastična je. Neumna izpade, ker je tako zategnjena o obraz, da se sploh ne vidi čustev, ki bi jih njen obraz kazal, če bi bila naravna. In takrat bi izpadla komična, duhovita. Zdaj pa pač res izpade kot neumna, zategnjena stara baba, ki se ne sprijazni, da je staranje nekaj normalnega. Lepega. mene zanima, če res sama ne vidi, kako umetna, zategnjena, platična izpade. A res ne vidi, kaj si dela?
Škoda.

[youtube]OzAHjaZ1Ih4[/youtube]

Sem slišala od ene maskerke, da je čisto vsa plastična in da si je tudi že njuna starejša hčerka dala operirati nos pa je stara komaj kakih 14 ali 15 let. Kaj vse si bo še spremenila do 20 leta?

Tanja mi je sicer antipatična, ampak to o hčeri pretiravaš. Katera mati bi dovolila 14-15 letnici plastično operacijo !? Skuliraj se !

Se popolnoma strinjam s tem. Za ostala negativna mnenja pa, tipičeni primeri projekcije, za tiste ki veste, kaj to pomeni :)[/quote]

Verjetno so ji fauš, ker lahko pri teh letih obleče takšno oblekico in še dober izgleda. Kako se pa mora oblačiti 50 let stara ženska? Kot stara mama s firtuhom??? Bog ne daj, da zgleda boljše kot mlajše pripadnice, ker se potem vse te počutijo manjvredno in začnejo hitro sikati in špukati.

Tanja ni preveč dobra govornica,to sem že večkrat opazila.

Je pa lepa in postavna.

In v filmu Kajmak in marmelada je bila zelo dobra!

New Report

Close