Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek pedertaške-najbolj patetičen modni dodatek za moške vseh časoh

pedertaške-najbolj patetičen modni dodatek za moške vseh časoh

grejo še komu blazno na jetra te trapaste pedertaške ki so postale tak hit za moške? še posebej mi je trapasto ko vidiš tisto čisto majceno pedertaškico ki jo okoli ramen nosi kak masiven ali pa majhen štepsl hehe.

prav bedasto zgleda res. v mislih imam tiste ta male, ma resno čemu sploh služijo? kaj sploh lahko daš not? tošl pa cigarete več pa že ne gre. to maš pa lahko tudi v žepu. ne rečem večje taške ampek te miniaturne bruhhh:(
pa kako so navalil tipi na to pri nas nevem ali mislijo da zgledajo vauuu frajerji če to nosijo ali??ali nevejo da se s tem še dodatno smešijo? ali je to le tudi v tujini tak hit ali gre spet le za neko balkan-foro?
nevem lol, se še komu to zdi out?

Ne vidim nikogar, ki bi jo imel. Zadnji je bil nek ostareli sorodnik, umrl pred 10 leti.

če imaš pretesne kavbojke, nimaš pa babe z babjo dovoljeno taško, ki bi ti nosila čike, denarnico in ključe od avta, že pride prav….

pač, nekam je treba te stvari dat….

ja lej tole sodobno tehniko je težko nosit po žepih (i phoni ipd) pa še druge malenkosti. časi se spreminjajo, če ti bajsa debela nosiš pol bajte v tistih patetičnih boršah s sabo, naj pa še dec kaj.

No, men ni nič lepše, če ima tip popolnoma nabasane žepe.

Kot prvo, nimaš pojma kaj je “pedrtašna” ali “pedertošl”. To je namreč tista mala torbica, ki se nosi okoli pasu.
Torbice, ki jih ti opisuješ in se nosijo preko rame so pač samo in zgolj torbice. In so videti presneto bolje kot pa nabasan žep na riti, v katerem je denarnica, v prednjem žepu cigareti, v drugem ključi, v tretjem telefon…..
Smešna s svojimi predsodki in miselnostjo, da lahko sodiš vse in vsakogar, si pa kvečjemu ti. S svojo torbico v velikosti potovalke vred.

Se popolnoma strinjam. 10 x lepše je videt pedertošl na tipu kot pa vse zverižene žepe, iz katerih vse na pol ven visi.

Neprimerno bolj glupo mi je videt babo, ki za sabo vlači celo potovalko, ker se ne more odločit, da bi karkoli pustila doma oz. je nesposbna razmišljat, kaj RES rabi, pa za vsak slučaj vse vlači s sabo. Manka samo šotor, če maš srečo.

Nope, pederuša je kar lepo torbica za na ramo.

Meni je pa grdo videti nabasane žepe, da ne govorim o tem, da tip hoče sest, pa mora najprej vse žepe izpraznit. To je šele brez veze.

yes, se strinjam
videt tipe po cesti, k jim iz sprednjega žepa moli ven telefon—ogaba

Pa kakšen modni dodatek? Ti v tvoji ženski glavi še ni užgalo, da moški nosijo torbice zaradi potrebe po shranjevanju stvari, ne pa kot modne dodatke?????

meni je tudi out. očitno postajajo moški (zaradi hormonov v hrani in strupi v okolju) poženščeni.

meni je tudi out. očitno postajajo moški (zaradi hormonov v hrani in strupi v okolju) poženščeni.[/quote]

????? Babe pa trapaste… Od kdaj pa je nošenje torbe ženska domena?

očitno so se oglasili več ali manj “moški” nosilci pederskih torbic ki so mimogrede taške čez ramo IN NE TISTE OKOLI PASU. če ne verjamete vprašajte kakega stilista. in to vam govori pravi dec ki teh torbic nikdar ne bi nosil. saj ti ni treba imet nabasane žepe, obstaja še kup drugih manj osladnih in gejevskih torb kot to sranje. in ja, večina tipčkov to nosi bolj kot modni dodatek kot pa namen uporabnosti in zmotno mislijo kaki frajerji so a dejstvo je da pravi dec z 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moškimi hormoni tega nikdar ne bi nosil

Pozimi ni problem vse gre v žepe bunde !
Ampak poleti, platnene hlače, majica ,in kam naj dam, cigarete , vžigalnik, očala za branje, sončna očala, denarnico, ključe avta, ključe hiše , telefon , denarnico za drobiž ???

In dejstvo je, da si ti daleč daleč od pravega dedca. Pravega moškega definira še vse kaj drugega kot to, kaj nosi. In pravi moški niti malo ne dvomi v svojo moškost.
Tisti, ki so nesigurni vase, se pa zelo obremenjujejo s tem, kaj nosijo in kaj si drugi mislijo o njih……..

In dejstvo je, da si ti daleč daleč od pravega dedca. Pravega moškega definira še vse kaj drugega kot to, kaj nosi. In pravi moški niti malo ne dvomi v svojo moškost.
Tisti, ki so nesigurni vase, se pa zelo obremenjujejo s tem, kaj nosijo in kaj si drugi mislijo o njih……..[/quote]
heheh sem ti stopil na repek kaj “muškarčino”? heheh kar priznaj si da spadaš med tiste pedije ki nosijo ta najbolj majhne pedrtošlčke okoli ramen in povrhu vsega še misliš da si kao nek hud frajer.
ja resnica boli kajne?
hehehe:)))))

Pedertošl ni torbica za okoli pasu, ampak za čez rame ali na zanki, in jo imaš okoli zapestja.

In dejstvo je, da si ti daleč daleč od pravega dedca. Pravega moškega definira še vse kaj drugega kot to, kaj nosi. In pravi moški niti malo ne dvomi v svojo moškost.
Tisti, ki so nesigurni vase, se pa zelo obremenjujejo s tem, kaj nosijo in kaj si drugi mislijo o njih……..[/quote]

Točno tako.
Anton, Anton… :))) ti si prej primitivec kot pa moški 🙂

In dejstvo je, da si ti daleč daleč od pravega dedca. Pravega moškega definira še vse kaj drugega kot to, kaj nosi. In pravi moški niti malo ne dvomi v svojo moškost.
Tisti, ki so nesigurni vase, se pa zelo obremenjujejo s tem, kaj nosijo in kaj si drugi mislijo o njih……..[/quote]
heheh sem ti stopil na repek kaj “muškarčino”? heheh kar priznaj si da spadaš med tiste pedije ki nosijo ta najbolj majhne pedrtošlčke okoli ramen in povrhu vsega še misliš da si kao nek hud frajer.
ja resnica boli kajne?
hehehe:)))))[/quote]

No, jaz repka nimam, sem pa očitno stopila na repek tebi, kajne orangutan?
In pouči se, kakšne in katere hormone imate moški 🙂 Takega, s 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moških hormonov (predvidevam, da misliš testosteron?) preprosto ni.

In dejstvo je, da si ti daleč daleč od pravega dedca. Pravega moškega definira še vse kaj drugega kot to, kaj nosi. In pravi moški niti malo ne dvomi v svojo moškost.
Tisti, ki so nesigurni vase, se pa zelo obremenjujejo s tem, kaj nosijo in kaj si drugi mislijo o njih……..[/quote]

Točno tako.
Anton, Anton… :))) ti si prej primitivec kot pa moški :)[/quote]
ta je pa bosa a zdaj je pa kdor ne nosi pedertošla okoli ramen primitivec al kako?zanimivo razmišljanje res hmm……….

Točno tako.
Anton, Anton… :))) ti si prej primitivec kot pa moški :)[/quote]
ta je pa bosa a zdaj je pa kdor ne nosi pedertošla okoli ramen primitivec al kako?zanimivo razmišljanje res hmm……….[/quote]

Primitivec je zaradi svojega primitivnega razmišljanja, kvazi dokazovanja moškosti in obsojanja.

slabo povezuješ… poznam enega, ki nosi pedertašno (pas čez hrbet), pa bi vsak dan večkrat sexal (z žensko)

poznam vsaj dva, ki je nikoli nista, ker sta ”mačota”, pa tudi do seksa jim ni, z nikomer

kaj pa zdaj?


ti pa dozti različnih primerkov ljudi poznaš kaj? ali si si to le preprosto zmislila ker nisi vedla kako bi drugače ovrgla teorijo da so moški ki nosijo pedrtošle ponavadi pomehkuženci?
kaj pa zdaj?

Pravi moški ima 5 cm debel tošel v zadnjem žepu, v sprednjem pa zmečkan bombažni robček.
Telefon je v predalu odklenjene Lade Niva, ključ pa v kontaktu.
Moški za šankom mrcvari špricer št. 10 in se že neprikrito slini nad oblinami natakarice.
Simaptičen, razgledan, duhovit, od vina malo kiselkast.
To je podoba deca, ne pa pederkoti s patetičnimi pedertaškami.


ti pa dozti različnih primerkov ljudi poznaš kaj? ali si si to le preprosto zmislila ker nisi vedla kako bi drugače ovrgla teorijo da so moški ki nosijo pedrtošle ponavadi pomehkuženci?
kaj pa zdaj?[/quote]
no prav ja zmislila sem si to malo ampak je pa dejansko tako. najbrž

New Report

Close