Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Je kdo prodajal zlat nakit?

Je kdo prodajal zlat nakit?

Je kdo od vas mogočle v kratkem prodajal zlat nakit, ki ga ne rabite več?
Jaz imam en kup prstanov in uhanov, ki mi nič ne pomenijo, samo doma delajo gužvo.
Rada bi najugodnje prodala. Kam naj grem? V zlatarne ali kam privat ? Če ima kdo namig za Lj me zanima.
hvala.

sama sem prodala v zlatarni celje, kar je bilo poškodovanega in je ležalo po predalih

Jaz sem prodala zlatnino, ki je ne rabim v gold-center v Šiški. Samo te moram opozoriti, da si že prej doma poglej koliko karatno je zlato, ker je meni 18 karatno najprej računal, kot 14 karatno pa sem ga na to opozorila:. Pa je potem še enkrat vse pregledal in stehtal in je prišlo, kar 200€ več, kot prvič. Bodi pozorna in magari doma vse stektaj in se pripravi tako, da te ne more okoli prinest.

http://www.gold-center.eu/ljubljana-4-siska/

Avtorica “prodala” mi lahko še prosim poveš kako naj izvem koliko karatno je zlato?
A je to številka ki je napisana znotraj prstana?
Hvala

Mogoče namesto teh firm, ki nastajajo kot gobe po dežju, se oglasi do ene renomirane zlatarne. Magari samo na oceno, da vidiš, kakšna je razlika. Jaz tem pač ne bi zaupala kar tako…


Ja to je številka na notranji strani. Na nekateri zlatnini se to ne vidi prav dobro je fino če imaš kakšno povečevalno steklo.
Mislim, da je ok če prideš tja pripravljena in da prodajalec ve, da te ne more okrog prenest.

Jaz sem lani jeseni.

Sem ga doma stehtala, v prstančkih pa je bilo kar nekaj cirkonijev. Zlato je bilo vso 14 karatno – oznaka 585. Šla v zlatarne Celje (Wolfova) in ga za moje pojme solidno prodala, pa tudi grami niso skoraj nič odstopali. Dobila dobrih 350 €. Gram zlata je bil takrat 21 €, medtem ko mi je v Zlato za evre nekaj dni prej rekla da je gram zlata malo čez 17 €.

New Report

Close