Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Primitivni GLS dostavljalci…

Primitivni GLS dostavljalci…

Kakšne pa imate vi izkušnje z GSL dostavljalci? V našem koncu so sami prvokategorni primitivci. Se obnašajo kot, da so iz živalskega vrta pobegnili. Primitivnost brez primere. Saj vem, da za GSL dostavljlca ravno ne rabiš končane OŠ samo kak osnovni tečaj bontona bi pa le lahko imeli.

Kaj je GSL?

To so toti ŠALABAJZERJI http://www.gls-slovenia.com/

nova
Uredništvo priporoča

Si že kdaj delal v dostavi ,z ljudmi……????? L

se strinjam, niso ravno profesionalni, sem imela že kar nekaj opravka z njimi. Tudi prijaznost jim ravno ne sije iz oči.

Vi ste pa vsi prijazni….in sploh dobrotniki

Ne vem iz katerega konca ste, fant ki pri nas vsakodnevno pobira pakete je zelo prijazen.

Imamo izkušnje tudi z drugimi dostavnimi službami, in moram rečt, da so GLs in DHL mnogo boljši od ostalih.

Tako, da ne rabiš vseh v en koš metat:)

Slabe izkušnje. Smo se dogovorili za dostavo po 16. uri na dom. Klicali so me ob 9. zjutraj in želeli blago dostavit pač tja, kjer sem… Sploh fino, če gre za večjo in težjo stvar.

ne vem če je bil ravno iz GSL, mislim da je bil Door to door, ampak se je kar nekaj kregal z mano, ni hotel dostaviti paketa k meni v nadstropje, je hotel da pridem dol, ker se mu ni nič ljubilo. Sem klicala potem kar njegovega nadrejenega, pa je bil ful jezen ko je slišal in je rekel da bodo ukrepali. Potem tistega fanta ni bilo več, je prišel namesto njega en drug fant, ki je bil izjemno prijazen 🙂 Tako da, kar pokliči vodilnega na firmo in daj pritožbo. Nima kaj srat, naj si najde drugo službo, če mu ta ni všeč …. Jaz že celo življenje delam z ljudmi, tako z fizičnimi, kot tudi z uradnimi osebami, pravnimi osebami itd… marsikoga bi lahko mirno v … poslala, pa ga nisem, ker sem profesionalna. Naj se naučijo delat kot je treba, ali naj grejo pa dokončat OŠ. Za med ljudi takšni niso.

Ti, ki hodijo k nam so čist OK fantje.
Če se pa res grdo obnašajo, so neprijazni in kaj vem kaj še vse, se pa malo pritožite na njihovo “centralo”. Mogoče jih malo v roke vzamejo. Ker anonimno jamranje in pljuvanje po nekih forumih ne bo čisto nič spremenilo.
Sem se enkrat zaradi neke zadeve (pisno) pritožila na DHL, odgovorili so mi z opravičilom in verjamem, da so zudi tistemu fantu kaj rekli in si spodrsljajev ne bo več privoščil, če mu je kaj do službe.

Aja, pa še to: obnašanje ni ravno čisto odvisno od nivoja izobrazbe. Poznam čisto prijetne ljudi (se lepo obnašajo) brez kakšne posebne izobrazbe in tud kakšne izobražence, ki mislijo, da so pojedli vso znanost tega sveta in se temu primerno tudi obnašajo…

Zaradi takih kot je..pritoži se….smo pa tudi tukaj kjer smo…v riti

Naduti in neolikani, lažnivi, nepravočasni in nezanesljivi… Ne vsi, ampak večina.

Pri nas so čisto ok

Vecinoma prijazni. Le enkrat sem pa znorela, ker je bil en, ki ni prej poklical in sva se vedno zgresila, me ni bilo doma. Pa je hotel v sluzbo prinesti, sva se dogovorila za uro, ga spet ni bilo. Ko sem sla ze domov, me klice, da kje sem. Bilo je ze dobri dve uri kasneje, pa sem rekla, da ze doma. Potem je pa hotel kar tajnici od sefa pustit (zaposlenih nas je pa cca 250) in hotel celo, da ona zame zalozi denar! Groza! No, na koncu sem sla kar sama na centralo iskat.

A se vi kmetice sploh zavedate koliko dela imamo dostavljaci in v kakem štresu delamo??
Zjutraj ob 4:30 pridemo v skladišče(zbudimo se ob 3:30),si namečemo poln kombi paketov in odrinemo počasih na pot.

Na dan imamo od 50 do 100 stopov. Vsedte se v avto pa se zapeljite in ustavite pri 50ih hišah pa boste vidli kako je to…

Mi smo nesramni in nekulturnii? Če bi vas šef vsake toliko klicaril pejdi po tisti paket sem pa tja,ker mi nimamo samo dostave ampak tudi pobiramo pakete sproti katere je treba pripeljati na firmo,da se jih lahko dostavi vam nezahvalnim kuram!!! Med tem ko te šef vsakih 10,15min kliče te kličejo vmes še ljudje kateri mislijo da se samo njim dostavlja paket in nikomr drugemu,to je dostava na dom ne pa dostava na minuto točna…

Nato te pa še nahruli ja kje pa ste,kod hodite cel dan… Ja haloooo??? Kod hodimo?? Po gostilnah ljuba duša samo zato da vi lahko jamrate… hi hi hi

Prideš ob 18,19,20 uri domov in si ves srečen k te je ta dan napizdlo 100 ljudi za plačo od 700e.

Sam več nisem kr lep čas dostavljelec,se lahko tudi pohvalim da nisem bil nesramen do ljudi kateri niso bili do mene,sem bil dokaj točen in uslužen… Tukaj sem vam pa napisal tako,ker ste tudi sami/same nesramne… 😛
Če bi vam jaz bil dostavljalec te teme ne bi odprle 😉

Preden začnete pluvat po nekom se rajši vprašajte zakaj je tako,seveda ne branim takih dostavljalcev a zavedajte se da (tistega fanta pol več ni bilo…) ima doma otroka,ženo in kup problemov pa še 14h na dan ga ni doma…

Nisem bil gls dostavljalec… 😉

Pa se ti zavedaš, da za tvoje pogoje dela niso odgovorne stranke, ki za storitev plačajo, ampak tvoj delodajalec?

O pa se kako so odgovorne stranke za pogoje dela… Lepo vam je clovek napisal.
Ce bi stranke mele vsaj malo vec potrpezljivosti bi blo dosti bolje,vsaka cast vecini…

Ko pa mulc ne more docakat igrace,novega mobitela itd pa na firmo klice 12754678, zaradi neucakanosti potem pa se njegova mama klicari k ji je mulc tecn doma je zlo lepo pr sefu… In ko se odlocis tak paket s sabo 3 tedne pelat po lj je pol mulcu tud zanimivo sploh pa ce mas zakob sefa k to razume…hhhh

Prijetno jamranje in komentiranje naprej…�

Ja, ker pa res večinoma igrače in mobitele mulcem dostavljate, kajne? Sicer pa ja, ni čudno, da s takim odnosom izgubljate večje stranke, se pravi podjetja. Potem pač igrače okoli vozi.

A je možno, da GLS 2 dni zamuja pri dostavi paketa?

Čisto po slovensko najbolš udart po siromaku. Sam sem bil kar neki časa kot študent zaposlen v logistiki tako v skladišču kot klicnem centru in kake cvetke milo rečeno se je doživljalo na devni bazi s strtani strank večina ne bi verjela. Kurirje se je žalilo in poniževalo kar tako na povprek pri tem pa krepko lagalo in potvarjalo resnico kar smo preko GPS treckov in tel posnekov brez problema dokazovali vrlim in cenjenim osebkom.

Kot prvo velika večina prejemnikov (pa tudi pošiljatelji) nima pojma kako dostavna logistika deluje. Splošnih pogojev si nihče ne prebira pa je notri vse lepo obelodanjeno tako dolžnosti kot pravice sam ne mi brat ne znamo a ne primitivni prejemniki pa tudi pošiljatelji?

Pod drugo, večina dostavnih služb je v bistvu kar že naziv pove dostavna služba kar pa ne moremo enačiti s hitro pošto in tega cenjene primitivne stranke ne razumejo ker jim inferiorni intelekt tega ne dovoljuje. In kaj to pomeni? To pomeni da je dostavna služba zavezana da dostavi znotraj časovnega okvirja, ki ga imajo zapisanega v SPP in ja to je običajno dostava po SI naslednji dan vendar pa to ni zavezujoče. Ekspres dostava se fejst zaračunava (poglejte kak fedexov cenik kjer se cene gibljejo 25€ in navzgor ) zato je utopično pričakovati da boste za recmo 4€ poštnine dobili isti tretma kot ce bi plačali 25€.

Četrto, ne boste verjel ampak kurir ne vozi samo vaš paket, o ne v kombiju ima lahko za dostavit tudi 100 ali več naslovov in za pobrat pri kakih 50ih firmah in to vse znotraj svojega dostavnega delavnika ko je nekje ob 8h pri prvi stranki in okoli 17h pri zadnji. Samo tukaj je treba prištet še čas kot je že bilo pojasnjeno ko kurrir dejansko pride v službo posortira pakete po ulicah svojga rajona naloži v kombi , uredi dostavne papirje, po delu na terenu pa še prihod v skladišče s pobrano robo, razdolževanje papirjev, banka, razklad in tehtanje pobranga. Dragi moji to pomen da je en kurir v službi 10+ ur v vsakem vremenu brez pardona. Torej ker kurir ne vozi samo vašega paketa in ker je zadolžen za svoj rajon na katerem ima točno določeno zaporedje stopov vezanih predvsem na pobiranje pri firmah kjer je čas pobiranja bol kot ne fiksen in ne skače še po drugih rajonih to pomeni da se mora prejemnik prilagodit kurirju in ne kurir prejemniku. Vi bi pa radi moji dragi slaboumni prejemniki da vas kurir lovi naokoli ob vam ljubem času, najraje pa tam po 17h ko vi pridete lepo iz službe. Vse dostavne službe vršijo dostavo dopoldan oz če nudijo popoldansko dostavo je le ta doplačljiva in tega se je potrebno zavedati. Torej ko boste naslednjič naročali prek neta nove fensi šmensi čeveljce navedite naslov dostave kjer boste dosegljivi v dopoldanskem času.

Vs eto redni uporabniki storitev vemo. Ampak mi dobimo ponujeno storitev in zanjo plačamo. Težave, ki nastanejo ob tem, morate pa reševat z delodajalcem, ne z uporabniki.

Pozdravljeni,
GLS ne najde naslova – “naslov ne obstaja”, sem izvedel potem ko sem zelo lepo prosil št.paketa pri pošiljatelju večkrat – iz UK. Bilo je žal prepozno, GLS je menda čakal in nato poslal nazaj pošiljatelju, ki pravi, da paketa ni prejel……Samo v google vnesi naslov in ga najdeš… naslov obstaja 15 let, Zasavski kurir ! ! !
Ne vem no, na GLS pravijo, da po prejemniku ne morejo iskati, da rabijo št.paketa in brez tega si mrzel. A je to pri vseh tako?
LP

Pozdravljeni!
NIKOLI VEČ GLS-a!!!!!!!!!!!!! to je dejstvo. Pred kratkim sem naročil artikel iz UK. Ker ga nekaj časa ni bilo sem začel poizvedovati. Ugotovil sem da je nekdo paket prejel pod mojim imenom z mojim podpisom dopoldan po enajsti uri ko sem jaz še v službi seveda.Kontaktiraš lahko itak samo z njihovimi operaterji, in vsakemu posebej moraš na novo razlagati za kaj se gre, na koncu prideš do iztega zaključka da sem jaz paket že prejel. Ko sem jim dopovedal da to ni bilo res je dostavljalec izjavil da ga je pustil pri sosedu in podpisal seveda mene. Izprašal sem vse sosede ampak nihče nima pojma o kakšnem paketu. Za pošiljko težko slab kilogram sem plačal več kot 18 EUR-ov v mestu imamo tudi paketomate, kjer lahko dvigneš pošto tudi ob polnoči če si zaželiš, oni pa pustijo paket pri sosedu (recimo). Na pisno pritožbo so mi dejali da se naj obrnem na pošiljatelja ker ima samo on pravico zahtevati povračilo stroškov.Za pošiljko ki je takorekoč prispela pred vrata se naj zdaj obračam na pošiljatelja, ki pa itak ve da je bila dostavljena (samo ne vemo komu).
In na koncu mi preostane samo tožba, v kar bom verjetno tudi šel tudi zaradi ponarejanja podpisa.
TAKO NA KRATKO O VRLI ZANESLIVI POŠNI SLUŽBI GLS. DOBRO PREMISLITE PREDNO SE ODLOČITE ZA NJIHOVO STORITEV!!!!!!!! Dokler pošto po sreči prejmete je vse v redu ko pa paketa ni se pa žali komu češ.Na koncu imam raje neprijaznega dostavljalca kot pa lažnivce.

Tudi sam imam neprijetne izkušnje z GLS-om. Malo sem pobrskal in naletel na tole temo, vidim da nisem edini. Pa da ne bomo metali v isti koš, z DHL-om in pošto Slovenije imam odlične izkušnje! GLS pa ima osnovno napako da dostavlja s čim manj stroški, torej izven mest združujejo dostave in včasih čakaš na paket nerazumljivo dolgo – nazadnje paket prišel v petek v Slovenijo, dostavljeno v torek! In to po posebni prošnji, da ga odložijo na OMV črpalki, ker prevzemnih mest (tako kot npr pošta) nimajo. Imajo sicer neke avtomate, vendar mi še nikoli niso paketa pustili v njem (čeprav je avtomat na OMV črpalki, raje pustijo notri, da moraš na blagajno). Pred tem seveda poskusijo srečo, če hoče paket prevzeti sosed, da se “rešijo” dodatnega dela. Po kakšni pravici puščajo priporočene vrednostne pakete pri sosedih?? Skratka, nenormalna raven dostave, o obnašanju zaposlenih pa raje ne bi, v tako neurejeni firmi je to navsezadnje tudi razumljivo.

Glsovec ki vozi po novem mestu pa lovi poročene zenske pa jih nagovarja veste kaj…….

New Report

Close