Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek BZ čvekalnica :)

BZ čvekalnica :)

a vas je že zamedlo, al še migate kje 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Don't cry, just say "f°ck you" and smile ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

še ni nini, še ninini še ni ni ni…..kaj pa ti ti ti?

Migamo, migamo

nova
Uredništvo priporoča

so ti tipke zaštekale 🙂

lepo raglja 😉

in kaj novga?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Don't cry, just say "f°ck you" and smile ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

Novga? Imamo nekaj snega novga za izvoz, če glih rabiš. Dostava na dom:)))

ja valda..še našga nimam kam dat….bom mogla še ne iglu narest, pa 25 snežakov 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Don't cry, just say "f°ck you" and smile ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

Boš mela dost piskrov za snežake? Pr men bi bla ornk kriza:)))

sej to sem glih študirala zdaj, kva naj jim dam na glavo :/
mal bom šla okol sosedov, so same starejše, zihr majo posode za izvoz 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Don't cry, just say "f°ck you" and smile ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

maš pa tud smolo, stare sosede, ehhh:)))

ni hudga 🙂

je dobra stvar v tem…dobim sadik za cel vrt :)) se men ni treba ukvarjat s tem 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Don't cry, just say "f°ck you" and smile ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

Ma, sadike, jaz dobim že solato:)))

no ja…pa paradajz, papriko…še kaj bi se našlo 🙂

to pa zato, ker so ženičke same, vrt ima pa večji k jst…pol pa raztala vso zelenjavo okol 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Don't cry, just say "f°ck you" and smile ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

heh, jaz mam sam eno tako starejšo zraven in ta skrbi potem za nas ta mlade v celi ulici:))) sicer to ona z veseljem počne, mi pa še z večjim veseljem vzamemo.

jst tud vzamem, če ne druzga, iz vljudnosti…kljub temu, da imam sama dost stvari na vrtu

btw…komaj čakam, da lahko začnem prčkarit po zemlji :)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Don't cry, just say "f°ck you" and smile ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

Aja, jaz ne, mamo samo travco za pokosit in to je to.

travo ma pa moj čez..redko, da se kdaj lotim 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Don't cry, just say "f°ck you" and smile ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

si vidla raglja, k je še ena raglja registrirana 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Don't cry, just say "f°ck you" and smile ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

komi še migam, ampak kaže, da mi nebo preostal drugega 🙁

============================================= "Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen." Mati Terezija

A sta same, kje pa je kača, gunnar, pa una k ma noge u luft ?? pa una u usnju melita al kako že .

Enkrat porajtala, čak, da jo kdo z mano zameša, uboga, ne bo vedla, kaj jo je doletelo.

Glej jona, sam noge u luftu, pa usnje, mislm, halooo, kuža, jezik not.

počasi se zbiramo…melita že uletela, pa ti…saj bo počas 🙂

raglja…zdaj bo treba bit pazljiv in razlikova 1raglja in raglja 🙂

melita…kaj ti je hudga, da komaj migaš?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Don't cry, just say "f°ck you" and smile ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

če si pa ne zapomnim nickname, slikce si pa :-))))

počasi se zbiramo…melita že uletela, pa ti…saj bo počas 🙂

raglja…zdaj bo treba bit pazljiv in razlikova 1raglja in raglja :)

melita…kaj ti je hudga, da komaj migaš?[/quote]

Mislm, da je bla že pred mano tle, opazila zanč 1x, treba merkat, tud na monu:)

počasi se zbiramo…melita že uletela, pa ti…saj bo počas 🙂

raglja…zdaj bo treba bit pazljiv in razlikova 1raglja in raglja 🙂

melita…kaj ti je hudga, da komaj migaš?[/quote]

lopata pa sneg me j….

============================================= "Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen." Mati Terezija

New Report

Close