Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ljudje, ki imajo za hišnega ljubljenčka KAČO

Ljudje, ki imajo za hišnega ljubljenčka KAČO

Ljudje smo si različni, ampak res težko razumem, kako ima lahko nekdo za hišnega ljubljenčka kačo in mu nosi za kosilo žive miške ter uživa v tem, kako jo poje.

Večina skrbnikov kač že dolgo ne hrani več z živimi živalmi.

Aja? S čim pa? Ker poznam vsaj en primer, ko kača pohrusta še kako žive ljubke miške. Mogoče mi pa lastnike uspe prepričati, da spremenijo to navado.

nova
Uredništvo priporoča

Z zmrznjenimi mišmi ali večjimi glodavci (odvisno od velikosti kače).

Zmrznjene miške in podgane gredo kači v prav tako slast!
Miške ” humano” usmrtijo in zmrznejo, kači miško odtajaš in to je to.
Tudi ljudje pojemo zmrznjenega piščanca, včasih tudi še toplega, kajne ?

a v naravi gre kača v trgovino.jaz jim dajem miši ,zajčke,čivave. pišančke.in ostale glodavce.seveda žive,piton mora mal migat za poslastico pa male belouške. aja, otroci so navdušeni,pravijo, da je KUUUL

A v naravi pitoni živijo v terarijih?

čivave :-))))))))) lol

kaj pol pa misko speces al kuko? Pa jo migas gori doli naokoli da jo kaca opazi in jo poje. Ker kot jst vem kacam pali toplota ne pa zmrnjene zadevce… Res ni ne vem kaka stvar dat notri zive miske. To je naravna stvar… Ni nikakrsno mucenje.

Aha, pa veš, da mlade miške žive zamrznejo?
Potem je že bolj humano, da jo kača zadavi.
Veš morda, da nekateri ljudje kupijo živo miš, da se potem njihova muca igra z njo?
Sit maček potem ure in ure muči miš in je ne poje.
To je mučenje.
Kača še najbolj humano zadavi miš v parih sekundah in jo pogoltne.
Nimam kače doma in niso mi ljube, vem pa, da kača nič ne stori, če je ne vznemirjaš.

matr pamet, miš najprej odtajaš, jasno.
Kače že od malega navajajo na hranjenje z mrtvo hrano. Našemu ni bilo treba nič migat z mišjo, pa jo je vseeno vedno pojedel.

yo ti mas tko pse macke kace ribe hrcke pujske in ves zivalski vrt streniran u nulo. K vojsko. Tak da za tvoje to ni nic novega, za druga opa vsekakor je;) nam pa rekla da si edina z zivalskimi soldati doma.

Meni se zdijo ljudje, ki to prakticirajo, BOLANI. Če se mora to dogajati v naravi, še nekako razumem. Da si pa nekdo želi imeti kaj takega doma … Res bolano!

Ja naše tudi, ko najdem kakšnega potepuškega psa, ga narežem, zamrznem in potem po kosih počasi dajem našim kačicam. Zadnjič sem zamešala in namesto teletine spekla pasje steake, pa niso tko švoh smo jih kar pojedli. Kitajci pa res vedo kaj je najboljše. Čudno je samo, da kačam niso preveč všeč. Najbolj v slast jim gredo živi pasji mladički, zmrznjeni bolj tako… Mogoče če bi bile že od začetka navajene na mrtvo hrano, bi bilo drugače, tako pa že od malega jedo mešančke iz podarimo.si, ampak a ni škoda, ko pes sam tava po ulicah, itak bi ga zbil avto a ni bolje, da imajo vsaj kače kaj od njega? Ker je pa prevelik za naenkrat ga moramo zamrznit jebiga….

Meni je logično da jim kupijo tudi žive miši. Sama si ne želim kače, jo ima kolegica pa mi ni do tega. Ona hrani svoji dve kači z zmrznjenimi mišmi, ima jih na zalogi v hladilniku …. bljak :))) No sama imam tropske ribice, ki jih občasno hranim z zmrznjenimi larvami, to pa najdeš pri meni v hladilniku :)))) Vsak po svoje ane.

In koga to briga?? Tako kot tebe najbrž ne briga, da se meni zdijo ljudje, ki se jim drugi ljudje zdijo bolani samo zato, ker imajo radi druge stvari kot oni, bebasti bedaki in bolani egoisti. In zdaj?

Nimam kač doma, ampak da bi ljudi, ki jih imajo, opredelila kot bolane, mi tudi ne pade na pamet.

http://www.dailyglobal.com/2009/07/escaped-pet-python-strangled-fla-child/

“The baby’s dead!” a sobbing caller from the house screamed to a 911 dispatcher in a recording. “Our stupid snake got out in the middle of the night and strangled the baby.”

Authorities did not identify the caller and removed the person’s name from the recording.

“She got out of the cage last night and got into the baby’s crib and strangled her to death,” the caller
said.

Naša neumna kača je prišla ven (iz terarija op.p.) sredi noči in zadavila otroka.

Ker ni ljubitelj živali ampak sadist!

Ma, dajte spet moralizirat!

Kača je žival, ki za svoj obstoj potrebuje hrano. Njena hrana so pač razni glodavci, ptice, manjši sesalci…..
Tako je in pika. Prehranjevalna veriga. Konec debate

Na bruhanje mi grejo ljudje, ki kao” nikdar ne bi mogli gledat kako se ubije žival za potrebe hrane, sami pa lepo žrejo “middle done steake”.
Pa nikdar ne bi mogli dati svoji živali žive hrane, svojemu psu pa lepo dajejo predelanega zajca v pločevinki, pa posušeno ovco v briketih….. kaj pa je to drugega?

Miške namenjene hrani uspavajo s plinom in nato zamrnejo.
Kaj pa mislite, da naredijo z teletom, iz katerega jeste sočne zrezke ?
Mu morda pišejo vljudno prošnjo, da naj tega in tega dne naredi prostovoljni samomor, se predela v mesne izdelke in se pošlje v vaš hladilnik ?
Madonca ste ljudje dvoličneži!

Pred leti smo po sili razmer dobili v našo oskrbo zapuščenega ameriškega goža.
Poba je od prvega dne pri nas navajen na odmrznjene miši, cca 2 na 10 dni. Miške sobne temperature primemo za rep, malo pomigamo z njo po terariju in HOP, jo zagrabi, se ovije okrog nje in jo lepo pogoltne. To je vsa umetnost.

Se pa močno strinjam, da so kače za v naravo, ne za v terarij. Tegale našega fanta je kupil nekdo, ki se mu je fino zdelo imet kačo doma,čez dve leti pa se mu ni dalo več z njo ukvarjati.

Aja, miške hranimo v zamrzovalni omari, spodnji predal, zraven pa zmrznjene črve za akvarijske ribe.
Zgornjih 6 predalov je namenjeno nam ! 🙂

Če bi kdo želel priti na sladoled…… 🙂

Meni gre pa na bruhanje vedno ista pesem. Kar naprej ponavljate kako vsi jemo sočne zrezke. Pa si sigurna, da jih res jemo vsi? Za moje pojme normalen človek pač ne more dati svojemu ljubljenčku za hrano žive živali! Pika!
Tega, da imaš crknjene miši v svojem hladilniku pa… mislim, da komentar ni potreben!

Crknjene miši, crknjeni piščanci, purani, krave, pujsi, teleta, gosi, ribe……. v čem je razlika? 🙂

Ni razlike, zato jih v mojem hladilniku ni 🙂

Hahahahahahahahahahahahaha, sem se nasmejala. Lepo, smeh je pol zdravja.

Ma ti, ki imajo kače doma so moteni.

O, to se pa motiš. Moje živali so daleč od v nulo streniranih soldatov. O tem povprašaj raje tiste, ki promovirajo kakšnega Cezarja Milana ipd. :p

New Report

Close