Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 60 evrov za fitnes mesečno (Lj)?

60 evrov za fitnes mesečno (Lj)?

Gledam cenike fitnesov. Manj kot 60 evrov mesečno je že skoraj misija nemogoče, mislim na karto, kjer lahko hodiš popoldne oziroma zvečer. Plus seveda še vpisnina, članarina … Meni se zdi to zelo drago.

Cene v Ljubljani za fitnes so svinjsko drage. Ko sem svojima kolegoma iz Ljubljane povedala, koliko dam na mesec za svojo karto (samo enih 32 €) – živim namreč na podeželju, sta se skoraj dobesedno začela valjat po tleh od smeha. Ona dva sta plačevala neprimerno več.

rekreiraš se v naravi, brezplačno… pa še boljše je za počutje, da nisi kt hrček na kolesu.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Je in ni drago,. Generalno gledano je drago, ampak sem iz Celja, pa so cene iste, 50-60eur, s tem, da lahko nekaj prihraniš če vzameš dopoldansko ali večerno karto..

Fitnes je itak neumnost. Ni ga čez naravo

bolje, 50 eur + kartica + članarina…

Zato smo mi nabavili sami nekaj opreme,in treniramo v garaži…se nam je po parih mesecih vse povrnilo…predrago, definitivno za to kar ponujajo

Pa saj lahko pa vzameš letno karto, pa pride precej ceneje. Je pa tudi čisto odvisno, kaj ti ponujajo. Zdaj da imaš tam samo neko osnovno opremo slabe kvalitete ali ti ponujajo kaj več itd. Letna članarina pa itak ni nek blazen strošek.

Moj Fit ima akcijo letnih kart z mesečnim odplačevanjem. Obrok je 40€ na mesec. Brez vpisnine, dve lokaciji v Ljubljani (Črnuče ali BTC).

pa tudi članarina in kartica nist anek zanemarljiv strošek, 16+9 eur in potem enkrat mesečno po 50 eur, če pomisliš še, da zboliš in kak teden ali 10 dni vadbe ne moreš obiskovati je pa sploh drago. Celoletna karta pa stane 550 eur, poldnevna, ki jo lahko koristiš samo v dopoldanskem času pa 400 eur. In kako naj si s tako karto pomagam, če delam vsak dan do 3h? Mah, bom kar tekla še naprej!

Pri 1nadan so imeli akcijo 6 mesecev fitnesa za 100 € +19 € za izkaznico. To se mi zdi kar ugodno.

__________________________________________________________ 1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

Pri Maxxgym-u je 590 eur letna karta, letna članarina pa 5 eur.
Septembra je bila akcija 400 euro letna karta, na obroke. Samo ne vem, če je še.

Odvisno je tudi od naprav, ki jih ima na voljo fitness – če so kakšne stare, npr. več kot 10 let, potem je to pretirano.

Za naprave nove generacije, npr. Precor, ki je v tujini vodilen na področju fitnes naprav ( uporabljam, ko sem v tujini že cca. 3 leta in lahko potrdim, da je razlika več kot očitna in ni primerjave s starimi napravami), pa je vredno toliko dati. Ker gre čisto za novo tehnologijo naprav in pravilen način vadbe in obremenitve telesa tudi pri kakšnih zdravstvenih stanjih, ki drugače niso za v fitnes ( revamtoidna obolenja, mišična obolenja, po poškodbah in degenerativnih spremembah hrbtenice, sklepov, to so stanja, ki niso za na klasične fitnes naprave s protiutežmi na zajlo).


to me zanima, kateri fitnes centri v Ljubljani pa imajo naprave Precor?

Fitinn npr.


to me zanima, kateri fitnes centri v Ljubljani pa imajo naprave Precor?[/quote]

Pa tudi Millenium v BTC Lj.

kaj ma maxxx

MaxxGym? Cybex, LifeFitness, Matrix, TechnoGym, StairMaster in HammerStrenght.


je to vrhunsko?

OK, ja. Drugače je tle njihova stran, pa si malo poglej:
http://www.maxxgym.si/index.php

YO!!!!!!

sej nam bos zaupala tudi kiri od teh mulcev s fitnesa je tistii tvoj jebac s kirim si sla od mene??????????? fitnes s osebnim trenirjem my ass . fitnes ja fitnes. drek!!!
ce bi takrt vedu ne bi sla na jebeni fitnes NIKOL!!! prekleta baba
pa nazaj u lublano zvet kr tko cez noc pod nujn ne??????? a je blo treba????
sramota da se zdej clo jauno kazeta skup useposod. sramota da si sla s enim jebenim mulcom!!!!!!!!!!!!! MULCOM!!!!!
koji kurac razn pofukanih bicepsov ma ki jst nimam????????????? koji kurac ti loh da tak mulac? a se zavedas kolko si stara in kolko je on????????????
verjetn ma tisto notranjo lepoto ki je tolk vazna ane?????????????????
fitnes ja pa trenirji pa kva se????

Poleg vsega ostalega zdravo pamet.

vsi veliki podjetniki so začeli v garaži 🙂

najprej iz veselja

potem pride članarina

počasi se posel veča

lol:) še malo in boste prišli na idejo, da bi imeli svoj fitnes, ker kar dobro nese….do takrat pa malo na črno kasirajte:)))

FITINN v BTC ima mogoče res nekoliko nižje cene, vendar z razlogom. So poden od podna. Zaradi preteklih dogodkov ODSVETUJEM.

New Report

Close