Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 15 Let varčevala in imava 70,000€ kaj naj kupiva?

15 Let varčevala in imava 70,000€ kaj naj kupiva?

Z ženo sva 15 let vsak mesec sva se odpovedal vsak 194€ svoje plače. In zdaj imava 70,000€. Nisva ravno premožna živiva v 70m[sup]2[/sup] velikem stanovanju jaz imam Volvo XC 70 2002 žena pa Audi A3 1997. Jaz imam Nokio E90 žena pa Sony Eriscon Z610i. Ima 10 let star Sony TV. Zdaj pa neveva kaj naj kupiva.
Sebi in ženi iPhona ali žene BMW 116i meni pa BMW 317i.

Sebi Q5, ženi enga punta:-)

Če imaš preveč, daj meni

Nisem vedela, da se lahko tako obremenjuješ s prihranki, da rabiš nasvet iz MONa. Jaz imam pa ravno obraten problem. Dobro vem, v kaj bi investirala, pa nimam prihrankov. In ta investicija bi bila odločilna da spravim v pogon s.p. Zdaj so mi avti in razne elektronske igrače čisto postranskega pomena. Oprosti, ti nisem nič pomagala pri odločitvi 😉

Zdajle sva v BMW Salonu zase gledam a

BMW 320i (35,000€)
Ročni Menjalnik
Črna zunanjost in bela notranjost (usnje)
Radio (FM/AM/CD)
Klima/Gretje
Vzratna kamera
Navigacija (DVD Europa 2012)

BMW 325i (60,000€)” All Inclusive”
Avtomatski Menajlnik
Zlata zunanjost in bela notranjost (usnje)
Radio (FM/AM/CD)
Klima/Gretje
Vzratna kamera
Navigacija (DVD Europa 2012 in Central Europe 2012 (Update to 2013 free if charge)
Gretje in hlajenje sedežev
Masaža sedežev
Confortni sedeži spredaj in zad

Kupit enosobno stanovanje in ga oddajat!Ali pa kak kozmetični salon in ga oddajat.
Je veliko možnosti!

Lp

Ker, se nisva mogla odločit sva vrgla 70,000€ v kanal tako, da jih nimava več hvala za pomoč.

ženi kupi tega audi tt 😉

[img]http://shrani.si/f/3k/Oy/3JMwJvK/auditt.jpg[/img]

zate pa A5 😉

[img]http://shrani.si/f/o/8q/28pA3pyB/audia5coup20tfsiquattros.jpg[/img]

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Don't cry, just say "f°ck you" and smile ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

Provociraš? Ker 70 jurjev ni nek denar, še dva dobra avtomobila ne moreš kupit, no! Kaj se z ženo ločujeta, da hočeta denar zapravit?
Mislim, stari, če ne provociraš, potem vzemi teh par jurjev in jih vloži v žlahtne kovine in kamne, vrednost bodo ohranili, ti pa jutri ne veš, kaj bo. Mogoče boš rabil nov TV, mogoče nov avto, mogoče boš pa kak biser zamenjal za kilo kruha…

Mogoče IQ?

Bodi dober in povej lokacijo kanala.

Lahko pomagaš – kaj pa, če bi predlagala, da ti posodi denar po eni dostojni obrestni meri?

Kdor je pameten ve da je avto najslapša naložba se pa pelješ z starim ali pa novim..Nepremičnine-obala.To je lajf.

Tisti, ki ZARES ima, vsekakor ne sprašuje drugih (kaj šele na monu), kako naj denar porabi.
70K ojrov bi dobil, če bi varčeval brezobrestno, kar pa dvomim, da je nekdo splkoh toliko nor, da bi naredil….
Ti kar sanjaj in se slini po netu, saj ne boli!

Mogoče pa bi lahko podaril,teh nekaj evrov našemu ubogemu proračunu.Potem pa te glava nebi več bolela kam z denarjem.

Pa ti resno misliš, da je 70.000€ nek velik denar?

New Report

Close