Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ko vidim enega poročenega kolega , se mi šibijo kolena in srce začne razbijati, kaj svetujete

ko vidim enega poročenega kolega , se mi šibijo kolena in srce začne razbijati, kaj svetujete

hvala za vsaki odgovor

Ajej, nič ne stori bo še najboljše! Samo malo vklopi pamet in odklopi spodnjo varovalko.

najdi si enega še lepšega, neporočenega

nova
Uredništvo priporoča

NE BOM STORILA NIČESAR, pred bogom povem

bom drugače vprašala ; ZAKAJ se šibijo kolena, ko vidiš nekoga, a veš, da tvoj ne bo in prav je tako, saj je poročen

Naskoči ga:)))

najprej povej to svojemu, potem to povej izbrancu in bo problem rešen 🙂

Poskusaj ga gledati kot realnega cloveka z napakami, predstavljaj si ga v najbolj banalnih situacijah in ga nehaj idealizirat

restless

hvala, pravi imaš

vse dobro vsem

a tisti, ki te poželjivo gleda v dvigalu?

verjetno si nagnjena k vlačenju naokoli,sicer te ne bi privlačili poročeni,hehhe

Ohh deklica..zdaj ko si že močno vlažna pa samo zaključi..:)

Malce moje pomoči,je že v redu::))

http://www.zurnal24.si/murko-se-je-spet-razgalil-za-koledar-clanek-173603

Ti si tale ritomigica:

http://med.over.net/forum5/read.php?151,8277568

Podleži mu.

Evo, samo za tvoje oči, marinec lastoročno spisal odgovor na tvoji vprašanji, kako:

a.) Čutiti: s tamalo.
b.) Misliti: tudi s tamalo, z drugim očitno nimaš in ne znaš s čim.

Skratka, misli in čuti s tamalo, kar že itak počneš.

Tebi se šibijo kolena in srce razbija, ko vidiš poročenega in iz une druge tvoje teme sledi, da te taisti poročeni poželjivo in slinasto gleda in misli z unim organom. Samo vprašanje časa je, kdaj bosta vidva začela misliti s čim drugim. Verjetno pol, ko bo karambol in nekaj nedolžnih žrtev.

Veš, kaj si ti? Packa, ki misli s tamalo. A neporočeni te pa nič ne rajcajo? Ne, vidva nista za pleme.

Naj se mal poveslita, pa bo. Kaj ste bolj papežki od papeža. Od mal hopa-cupa se ne bo svet sesedel. Un poročen pa ni treba da ženi pove, pa je stvar rešena.

Točn tak.

New Report

Close