Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek porodnišnica-kje za boga zastonj parkirat???

porodnišnica-kje za boga zastonj parkirat???

Sem jezna ko pes….pri lj. Porodnišnici naštelali parkiromate, s časovno omejitvijo 6 ur. Ja kje pa piše, da bom rodila v 6-ih urah? Al bo mož pol čist zmešan dol hodu podaljševat??
Hvaležna bi bila vsem poznavalcem, za vsakršen namig kje bi lahko parkirala, pa da bi bilo kar najbližje!
Thanks vsem!!!

Garažna hiša?
In zakaj točno misliš, da si upravičena do zastonj parkiranja? Ker boš rodila?

glede na to, da je mož živ in zdrav se naj sprehodi do parkirne hiše, plača hišo in se ti v miru posveti. danes bo sneg, mu še avta ne bo treba pucat. tebi pa srečno.

nova
Uredništvo priporoča

Svašta. Najbolje da pišeš v porodnišnico naj ti zagotovijo brezplačen parking za cel dan, ker ti greš rodit.

Naročite rešilca, saj ti itak pripada!

Ja, HVALA……Poznavalke!!!?!

Dobro a je kdo tu rodil že kdaj??

Kako naj mož hodi dol podaljševat, če je v porodni sobi, oblečen v tisto obleko? Punca ima čisto umestno vprašanje.

Jaz ti sicer ne znam pomagat, ker sem rodila v Postojni.

Ma pusti zafrustrirane, nadr*ane monovke, drugega kot žleht komentarje spuščat tako ne znajo 🙂 Ja res je zoprno, da greš rodit in se moraš še ubadat, kje sploh parkirat, očitno se marsikdo ne zaveda, kakšen parkirni kaos tam vlada. In tudi vsak porod se odvija drugače, tako da vsak partner tudi ne more mirno odložit partnerke na vhodu in potem še poelg parkplaca še ženo po porodnem bloku iskat. Nama se je takrat zelo mudilo, ker naju je 7 ednov prej presenetilo, mene so na hitro strpali v porodno…avto je pa ta čas pajek odpeljal :S

Ma pusti zafrustrirane, nadr*ane monovke, drugega kot žleht komentarje spuščat tako ne znajo 🙂 Ja res je zoprno, da greš rodit in se moraš še ubadat, kje sploh parkirat, očitno se marsikdo ne zaveda, kakšen parkirni kaos tam vlada. In tudi vsak porod se odvija drugače, tako da vsak partner tudi ne more mirno odložit partnerke na vhodu in potem še poelg parkplaca še ženo po porodnem bloku iskat. Nama se je takrat zelo mudilo, ker naju je 7 ednov prej presenetilo, mene so na hitro strpali v porodno…avto je pa ta čas pajek odpeljal :S[/quote]

Za parkirno hišo še nikoli slišala? Aja, ona bi zastonj….

Ma pusti zafrustrirane, nadr*ane monovke, drugega kot žleht komentarje spuščat tako ne znajo 🙂 Ja res je zoprno, da greš rodit in se moraš še ubadat, kje sploh parkirat, očitno se marsikdo ne zaveda, kakšen parkirni kaos tam vlada. In tudi vsak porod se odvija drugače, tako da vsak partner tudi ne more mirno odložit partnerke na vhodu in potem še poelg parkplaca še ženo po porodnem bloku iskat. Nama se je takrat zelo mudilo, ker naju je 7 ednov prej presenetilo, mene so na hitro strpali v porodno…avto je pa ta čas pajek odpeljal :S[/quote]

Za parkirno hišo še nikoli slišala? Aja, ona bi zastonj….[/quote]

Parkirna hiša je pa 20 m stran od porodnišnice? Pa tudi ni napisala, da bi parkirala zastonj, ampak da tisti parkomat pri porodnišnici ima časovno omeitev 6 ur parkiranja, njo pa skrbi, če bo porod trajal dlje.

Ko bo tako daleč, pokliči rešilca in naj te peljejo tja, takrat se ne boš imela časa ukvarjat še z parkiranjem. Pa dvomim, da se boš sposobna peljat sama rodit. Sicer pa srečno.

Kok ste pa nesramne-nekatere-res!!!!
Jaz delam v lj. porodnišnici in vem kakšne štale so tam s tem parkiranjem!
Drugače dam pa sama VEČ kot 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} svoje plače mesečno za to parkiranje!
Zato bom tudi sama sledila temu postu za kakšen koristen nasvet;)

JA kaj bi pa jaz naredila, ve pametnjakovičke, k sem se sama peljala rodit????

Z rešilcem v službo? 😀

Za parkirno hišo še nikoli slišala? Aja, ona bi zastonj….[/quote]

Parkirna hiša je pa 20 m stran od porodnišnice? Pa tudi ni napisala, da bi parkirala zastonj, ampak da tisti parkomat pri porodnišnici ima časovno omeitev 6 ur parkiranja, njo pa skrbi, če bo porod trajal dlje.[/quote]

A potem se meni samo dozdeva da to v naslovu posta piše? A mož ne more nje odložit pred vhodom, it parkirat v hišo, pa četudi 300 m stran in pridet za njo? Ne…. vse je treba pri riti imet in to zastonj.

Za parkirno hišo še nikoli slišala? Aja, ona bi zastonj….[/quote]

Parkirna hiša je pa 20 m stran od porodnišnice? Pa tudi ni napisala, da bi parkirala zastonj, ampak da tisti parkomat pri porodnišnici ima časovno omeitev 6 ur parkiranja, njo pa skrbi, če bo porod trajal dlje.[/quote]

seveda je napisala, da bi zastonj parkirala…

porodnišnica-kje za boga zastonj parkirat???

Za parkirno hišo še nikoli slišala? Aja, ona bi zastonj….[/quote]

Parkirna hiša je pa 20 m stran od porodnišnice? Pa tudi ni napisala, da bi parkirala zastonj, ampak da tisti parkomat pri porodnišnici ima časovno omeitev 6 ur parkiranja, njo pa skrbi, če bo porod trajal dlje.[/quote]

Aja, zdaj je že bodočim fotrom tečko prehodit 100m, al kako ?! Sej se ne bo sama peljala rodit. Gospo bo hebač dostavil v porodnišnico, naj gre parkirat v parkirno hišo in se vrne k njej. če bo pa v te pol ure rodila, ko bo on na poti , pol je pa lahko samo srečna :)))

pokličeš taxi?
ženske s popadki jaz namreč ne bi rada gledala za volanom…. res ne.

Ni več zastonj parkingov. Žal. Premalo prostora in preveč avtomobilov. Ampak eni pač tega ne bodo nikoli dojeli.
Pač parking na plačljivem parkirišču, da te spremi noter, potem gre pač avto prestavit v garažo, če že v štartu ne more tam parkirat.
Al pa, če je možno, z rešilcem.
Pa za taksi zgleda tud še noben ni slišal – če niste prav daleč, zna biti cenejša varianta kot prav dolgo parkiranje v garažni hiši…

Za parkirno hišo še nikoli slišala? Aja, ona bi zastonj….[/quote]

Parkirna hiša je pa 20 m stran od porodnišnice? Pa tudi ni napisala, da bi parkirala zastonj, ampak da tisti parkomat pri porodnišnici ima časovno omeitev 6 ur parkiranja, njo pa skrbi, če bo porod trajal dlje.[/quote]

Bi prebrala naslov teme???

Parkirna hiša je pa 20 m stran od porodnišnice? Pa tudi ni napisala, da bi parkirala zastonj, ampak da tisti parkomat pri porodnišnici ima časovno omeitev 6 ur parkiranja, njo pa skrbi, če bo porod trajal dlje.[/quote]

seveda je napisala, da bi zastonj parkirala…

porodnišnica-kje za boga zastonj parkirat???[/quote]

V naslovu je res spraševala po zastonj parkingu, nadalje pa jo je zanimalo, kje naj parkira, da bo blizu in da ni aprkomat naštelan na 6-urno časovno omejitev.

Sicer pa, ko je mene moj mož pripeljal, mu je babica rekla, da naj počaka na hodniku, da se ne bova “izgubila”..in potem, ko so me po hitrem postopku odpeljali v porodno sobo, tudi ni bilo več časa, da bi šel avta prestavljat.

veliko analca pač pospeši porod. torej bi bil zate 6 urni parkplac dovolj a ne?

Ponoči je parkirna hiša zaprta, prav tako ob nedeljah. Dopoldne ob delavnikih pa težko najdeš prosto meste.Meni se je velikokrat zgodilo, da sem se vozila kar nekaj časa po nastropjih, da sem našla prosto mesto.

Zato je najboljša varianta, da pokličeta rešilca, se oba peljeta z njim, ko pa je vse mimo, pa nekdo pride po moža in ga pobere.

HB, da sem rodila v Celju, kjer lahko zastonj parkiraš pred oddelkom v takšnih primerih.

Takrat ga pač ni bilo…veliko.

zato sem šla pa jaz 2x v kranj kjer teh problemov nisem imela 🙂

pa srečno

New Report

Close