Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako naj ga usvojim

Kako naj ga usvojim

Všeč mi je en tip pa nevem kako naj ga usvojim. Prosim za kak nasvet od iskušenih.


A ne moreš počakat? Mi se tu ukvarjamo z ustajo Kangler, ti pa zaljubljena. Prestavi to na drugi teden.
Prvo revolucija in potem blagostanje in ljubezen.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

Kako to misliš naj prestavim?

a je samski ?

GLEJ VRTSNI RED TEM JE SLEDEČ:

– KANGLER
– POTEM KOGA BOMO V NEDELJO OBKROŽILI
– KAKO BO PO D NOVIM EL PRESIDENTOM
– POTEM BO PA ŽE KAKA TEMA OKROG MIKLAVŽA (KAJ ZA DARILA)

NO, ZDEJ JE ŠE NEKI CAJTA, HITRO, ČIMPREJ, PA ČIMVEČ NAPIŠI, PA TI POVEMO KAKO NAPREJ

Ima punco ampak baje se ne razumeta je ena navadna krava.

GLEJ VRTSNI RED TEM JE SLEDEČ:

– KANGLER
– POTEM KOGA BOMO V NEDELJO OBKROŽILI
– KAKO BO PO D NOVIM EL PRESIDENTOM
– POTEM BO PA ŽE KAKA TEMA OKROG MIKLAVŽA (KAJ ZA DARILA)

NO, ZDEJ JE ŠE NEKI CAJTA, HITRO, ČIMPREJ, PA ČIMVEČ NAPIŠI, PA TI POVEMO KAKO NAPREJ[/quote]

:))))))

pa njen odgovor pol je tud :)))))))))))))))

Očitno maš prisluhe,pa misliš da ti je rekel,da je krava.Ampak taki prisluhi pri puncah.če si pravočasno ne poiščejo pomoč,pristanejo na zaprtem oddelku psihiatrije zaradi napadov in ogrožanja varnosti.

Kaj ti pa prisluhi govorijo?A nisi že ogromno škode jima storila?

Očitno maš prisluhe,pa misliš da ti je rekel,da je krava.Ampak taki prisluhi pri puncah.če si pravočasno ne poiščejo pomoč,pristanejo na zaprtem oddelku psihiatrije zaradi napadov in ogrožanja varnosti.

Kaj ti pa prisluhi govorijo?A nisi že ogromno škode jima storila?[/quote]

Kaj pa je z tabo ženska zmešana. Ni mi on rekel, da je krava ampak sem jo videla kako se obnaša kot ena afna. Samo ona je zgodovina ampak še neve tega.

Usvojila ga prav gotovo ne boš, mogoče ti ga uspe osvojiti. Veliko sreče in še več pameti ti želim :-)))).

Očitno maš prisluhe,pa misliš da ti je rekel,da je krava.Ampak taki prisluhi pri puncah.če si pravočasno ne poiščejo pomoč,pristanejo na zaprtem oddelku psihiatrije zaradi napadov in ogrožanja varnosti.

Kaj ti pa prisluhi govorijo?A nisi že ogromno škode jima storila?[/quote]

Kaj pa je z tabo ženska zmešana. Ni mi on rekel, da je krava ampak sem jo videla kako se obnaša kot ena afna. Samo ona je zgodovina ampak še neve tega.[/quote]

Ona je zagotovo sedanjost. Zate pa očitno ni dobrih možnosti, da bi kdaj bila prihodnost. Če bi zavohala, da imaš najmanjše možnosti, ne bi bila tako obupana, da bi na forumu spraševala, kako osvojiti tipa. Taka vprašanja postavljajo osnovnošolke teti Justi v reviji Pil. No ja, saj glede na tvoje pravopisne napake sodiš prav v OŠ.

Moški imajo radi pametne in vsaj pismene ženske!:)

Usvojim:))))pa ja de:))))

Če ima punco, nimaš šans !!!!!!!

Očitno maš prisluhe,pa misliš da ti je rekel,da je krava.Ampak taki prisluhi pri puncah.če si pravočasno ne poiščejo pomoč,pristanejo na zaprtem oddelku psihiatrije zaradi napadov in ogrožanja varnosti.

Kaj ti pa prisluhi govorijo?A nisi že ogromno škode jima storila?[/quote]

Kaj pa je z tabo ženska zmešana. Ni mi on rekel, da je krava ampak sem jo videla kako se obnaša kot ena afna. Samo ona je zgodovina ampak še neve tega.[/quote]

No to jo ti vidiš tako.In še enkrat ti povem,da imaš prisluhe in privide.Zakaj pa misliš,da si kaj boljša od nje?No očitno si slepa,ker če bi bila boljša od nje, bi mu ti bila punca ne pa ona.Tak da daj spucat v glavi!

naj najboljša zmaga. Btw kolko si/je star/a?

New Report

Close