Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Malica v službi

Malica v službi

Kaj jeste? Kdaj? in koliko časa imate za malico?

Včasih si prinesem s sabo kako jabolko od doma 🙂
Pripada mi pol ure, a namesto izhoda iz pisarne na račun odmora raje malo privat posurfam na netu.

Samo jabolko poješ? Kako zdržiš 8 ur al več?

nova
Uredništvo priporoča

Samo jabolko poješ? Kako zdržiš 8 ur al več?[/quote]Delam v pisarni 🙂

Običajno pa sem zaradi domače logistike v službi 9 ur ali pa vsaj 8 in pol, če moram po službi še v trgovino.

Enako. Ob računalniku pojem svoj sendvič in preberem modrovanja na MON-u.

Ne malicam. Imamo sicer lastno restavracijo in časa 30 minut.

Zakaj pa ne malicaš?

Zakaj pa ne malicaš?[/quote]

Že tam nekje od 16 leta ne zajtrkujem in ne malicam. Nikoli mi ni pasalo jesti zjutraj in dopoldne. Nisem lačna, vse nadoknadim praviloma zvečer …
Pa četudi to ne bi bilo tako, se mi zdi prav nenaravno, da bi jedla nekje med 9-10 uro dopoldne pravi topli obrok (ker hrana pri nas je bogata, prava restavracijska).

Ne jem, ker ni časa, spijem pa tekom delovnega časa (7 ali 10 ur) kakšni dve črni kavi in pokadim do pet cigaret. Pa kar gre, za linijo 182/65 se mi zaenkrat ni bati :))

_____________________________________________________ Pa kaj, če me ljudje vlačijo po zobeh. Če bi o meni vedeli vse, bi me najbrž pojedli...

zvečer skuham proseno kašo, pojem jo za zajtrk v službi ob 7ih
malica pa okrog 12ih lešniki ali kos kruha+repa/kislo zelje ali puding ali kaj polnozrnatega…itd

Ne jem, ker ni časa, spijem pa tekom delovnega časa (7 ali 10 ur) kakšni dve črni kavi in pokadim do pet cigaret. Pa kar gre, za linijo 182/65 se mi zaenkrat ni bati :))[/quote]

Od kdaj ne piješ več makjata?

Ne jem, ker ni časa, spijem pa tekom delovnega časa (7 ali 10 ur) kakšni dve črni kavi in pokadim do pet cigaret. Pa kar gre, za linijo 182/65 se mi zaenkrat ni bati :))[/quote]

Od kdaj ne piješ več makjata?[/quote]

Že kar nekaj let :p :p :p

BTW – not funny :))

_____________________________________________________ Pa kaj, če me ljudje vlačijo po zobeh. Če bi o meni vedeli vse, bi me najbrž pojedli...

Od kdaj ne piješ več makjata?[/quote]

Že kar nekaj let :p :p :p

BTW – not funny :))[/quote]

It wasn’t suppose to be funny :))

Ne jem, ker ni časa, spijem pa tekom delovnega časa (7 ali 10 ur) kakšni dve črni kavi in pokadim do pet cigaret. Pa kar gre, za linijo 182/65 se mi zaenkrat ni bati :))[/quote]

he he…
neki takega tudi jaz…

no včasih si privoščim kosilo s prijateljico v bližnjem tušu (1x tedensko)…..

Od kdaj ne piješ več makjata?[/quote]

Že kar nekaj let :p :p :p

BTW – not funny :))[/quote]

…s 65 kilami se pa jaz, če bi bla tip pa res ne bi hvalila…okostnjak:))))

Kaj noben nič ne je?
Jaz sem bila pa vesela, da je nekdo odprl temo, ki tudi mene zanima.
Jaz drugače jem sadje, sendviče, jogurte in takšne zadeve. Konkretno malico. Na toplo malico pa grem redkokdaj, ker je težko v pol ure priti do gostilne, naročiti, pojesti in se vrniti.
Mi pa že sendviči štrlijo izza ušes. Sadje pa vedno zraven glodam.

Že kar nekaj let :p :p :p

BTW – not funny :))[/quote]

…s 65 kilami se pa jaz, če bi bla tip pa res ne bi hvalila…okostnjak:))))[/quote]

Pa še res je okostnjak. In to okrašen. :))

Imamo organizirano toplo malico, pripada pol ure, lahko tudi več:)

A res nimate drugega dela?

_____________________________________________________ Pa kaj, če me ljudje vlačijo po zobeh. Če bi o meni vedeli vse, bi me najbrž pojedli...

Saj imamo delo – čakamo nate.

Sejh bereš,d a skor nobena ne je, zadj morjo vsaj kosti obirat:)
Brez skrbi, jaz sem sita:)

Mi smo imeli v službi tedenski jedilnik iz dveh gostiln (manjši kraj) in smo pregledali vseh 10 menijev in se odločile za enega. V pisarni smo se zmenile kaj bo katera jedla, poklicale gostilno, naročile in potem so okoli 10.00 ure oni pripeljali.

Jedilnike so nam pošiljali kar na službeni mail.

Nekaj časa smo jedle salamo, zelenjavo pa kruh pa vsako toliko časa pico…prvi “sosedi” so imeli picarijo.

Se ne ukvarjam s tem, ker ne hodim v službo zato, da bi jedla in razmišljala, kaj bom za malico jedla v službi – v službo hodim delat. Grem raje na svež zrak za odmor za “malico”, pretegnit krake in naredit nekaj razteznih vaj.

Ne potrebujem hrane do kosila po službi, ker zajtrkujem okrog 06. ure zjutraj. Moj organizem mi je hvaležen.

Država ti bo hvaležna za tole…

organizem pa še bolj 🙂

Država ti bo hvaležna za tole…

organizem pa še bolj :)[/quote]

Me za državo čedalje manj briga, ker tudi njo zame ni preteklih 15let, me je znala samo fino molzt,, me bolj skrb za moj organizem, res, imaš prav :P. Sem pa samsvoj gospodar, tudi kar se službe tiče 😀

New Report

Close