Forum.Over.Net

Starševski čvek

Dobra vila Maja - v čem je fora??

Default avatar

Meni deluje kot

Mešalka megle, pač eni dobro živijo na račun ne najbolj pametnih, enaka kategorija kot Savina Atai.
Default avatar

Sandi_H

Mene takšne budalarije sploh ne zanimajo, itak pa nimam denarja za to.
Default avatar

hnhjk

Sandi_H je napisal/a:
Saj to je štos, da ti ljudje ravno takšne ljudi, ki nimajo denarja privabijo. Kakšno predavanje je gratis potem pa po trideset evrov in več toliko pa vsak skupaj spaca, če ne pa se sposodi. Tisti, ki ima denar verjetno ne bo hodil na takšna predavanja ali jih sledil preko neta. Tudi ljudje, ki nimajo zdravja imajo pa denar je tudi dobra tržna niša za njih.
Default avatar

Pozitivcki in pozitivcice

Ko to zaslisim,mi gre na bruhanje.Ima pa za sabo kr zajetno credo ovck.
Default avatar

Kakšni pozitivcki in pozitivcice

Pozitivcki in pozitivcice je napisal/a:
Bolje rečeno buteljni in budale, ki nasedajo osladnim besedam neke nekvalificirane ženske, ki bluzi o stvareh o katerih nima pojma, ampak ljudi prepričuje v svoje besede z manipulacijo ničvrednih besed, ki niso nič drugega kot pihanje na dušo zlomljeni osebi, ki išče uteho v lepih in tolažilnih besedah, ki pa jo žal drago stanejo.
Default avatar

Blebetanje

Ja lajkanje strani, koliko dejansko jo pa spremlja je pa druga pesem. Zopet vse na ven.
Enkrat je imela 'rubriko' v oddaji Dober dan. V oddajo je vabila svoje znanke, da bi ji lahko pogovor stekel. K sreci so jo hitro umaknili in si seveda kaj taksnega niso nikoli vec dovolili.
Za zlatarno celje naj bi delala nakit. Ko ni bilo nobene prodaje, so jo kaj hitro umaknili.
Default avatar

Res je

Men je grozna zenska nima empatije ima vnaprej pripravljene odgovore za folk. Ji sploh rata zivet od blebletanja.... morala bi it v politiko da bi mlela.
Default avatar

za foro

za za foro je napisal/a:
Starostna skupina je bila 20-60+. Ja, tudi nekaj moških je bilo tam.
Default avatar

Muca maca

Ocitno ji ze ratuje. Svaka cast za idejo in pogum. Priznam, da se nikoli ne bi upala izpostaviti na taksen nacin in tako egoisticno- ne glede na zrtve (preko trupel do denarja). Niti tega ne potrebujem.
Mi je hecno, ko rece, da so to njene sanje?
Sanje biti (u)slisana?? Glejte me, tukaj sem, dajte mi pozornost, lajkite???!!!
Default avatar

Res res

to je bilo in 5 let nazaj, sedaj pa ispade kot ena Jozica s temi kodri v self-posnetkih. Sicer pa kapo dol da ji uspe eno ter isto, samo malo okrog obrnjeno prodati v n-tih knjigah.
Aja pa pohvale za posnetke do pasu, ker so razgaljena stegna pri njenih letih ze malo neukusna. Srajcke ima pa zelo lepe- so mi res vsec.
Default avatar

Ni druge variante

Fora je v dobri in temperamentni pički.
Default avatar

Majcika khm khm

Moram priznat, da sem jo spremljala ze od njenih zacetkov. Je delovala, da nekaj obeta, tudi nakitek je bil lep (pa izgleda, da se je navelicala delat nakit). Ampak potem se je nekaj spremenilo. Vedno in iste fore. Potem pa se, vseckaj slikico in napisi svoje zelje... Ne vem ali pa sem se jaz spremenila, da me tako mendranje ne pritegne vec. Se mi pa tudi zdi, da Dobra vila ne bere vec knjig in se ne izpopolnjuje v duhovnem smislu. Bolj se izpopolnjuje v smislu kako nategniti naivne zenske. Ko bi te navine zenske vedele, da ne potrebujejo taksne kokosi za svojo sreco... tako pa veselo sluzi in se smehlja. Malo sem pogledala na njeni strani kaj pise... Se vedno isto lapanje. Je pa zacela izkoriscat tudi otroke in objavljat njihove fotografije. Torej sluzi na racun svojih otrok?
Default avatar

Zopr

Mah ste zoprne... nimate prav ne ve, ne tale trčena Maja - vsak pretirava po svoje.

Ve Monovke tukaj s svojo negativnostjo in pljuvanjem po vsemu, Maja pa s pocukranostjo in traparijami.

A v Sloveniji ni več ničesar razen dveh skrajnosti, obeh butastih? A ni nihče več normalen???
Default avatar

tako ste na tekočem

Tako ste vse na tekočem, da jo spremljate vsak dan cele dneve! Drugače nebi znale natresti toliko stvari o njej, pa še predvsem negativnih.

Sama jo občasno berem, na FB preberem njene misli. Ko mi je bilo zelo hudo, sem prebrala tudi vse njene knjige. Res delujejo po Lousinem vzorcu, vendar so me bolj pritegnile, ker imam občutek, da je bolj naše, domače....

Tudi ve bi se spravile v tak posel, če bi le imele dovolj jajc, samozavesti in toliko empatije kot ona! Vendar, ker tega nimate, znate samo šinfati!

Bila sem tudi na njenem brezplačnem predavanju, nikogar ni silila v nakup njenih knjig, tudi veliko jih je bilo, ki knjige niso kupili! Vsak se pač odloči po svoji vesti! Kot se tudi odloči tisti, ki na mesec porabi 100€ za cigarete...knjiga za slabih 20 €, pa sigurno ne bo naredila kakšne luknje v denarnico, predvsem pa ne v pljuča....;)

Nikomur ne drži pištole, da mora kaj spremljat, brat, kupit....

Vsak po svoji vesti, a ne?
Default avatar

Badass

tako ste na tekočem je napisal/a:
Malo te moram popraviti. Za ta posel ne potrebuješ jajc, samozavesti in empatije. Nasprotno, ne smeš imeti empatije, potrebuješ pa brezobzirnost, pohlep in neskončen ego.
Default avatar

tako ste na tekočem

Badass je napisal/a:

Hja, če misliš, da je takšna, potem je tudi tvoje mnenje negativno....Jaz pa vseeno mislim, da vsak, ki jo posluša, bere, pač vzame tisto kar misli, da mu bo koristilo! Če gledam tako kot ti...kam pa potem spadajo naši politiki, ki so polni ega?? Pa ti papki odločajo o narodu, Maja pa s svojimi predavanji ne bo škodovala nikomur!
Default avatar

Marko

tako kot vse ostalo... je napisal/a:
Da bi imeli še več? :)
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

Lepotica in zver

Samo Savina ima dejansko znanje in informacije. In to je velika razlika. In ker ima znanje ga lahko tudi naprej trzi.
Tale je pa nekaj prebrala pred 20 leti in sedaj svoje mnogo zapoznelo odrascanje opisuje v svojih knjigah.
Default avatar

telesna govor

Včasih se mi kak njen posnetek prikaže na FB med objavami, menda ker je na sponzorirano ali kaj, jaz je nimam všečkane.
In vidim njeno telesno govorico, se vprašam, če to nikogar ne zmoti oz. je to ljudem res všeč? Do poslušanja pa še nisem prišla.