Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 36 let sem stara , od doma že 10 let ; če se materi ne javim par dni na mobitel , je zmožna klicat policijo , to me zelo

36 let sem stara , od doma že 10 let ; če se materi ne javim par dni na mobitel , je zmožna klicat policijo , to me zelo

hvala če kdo ve kaj naj storim , načenja se mi zdravje zaradi matere


tvoja mati je mutava

Hm, zakaj pa se ti je težko javit? Tudi mene bi skrbelo, da se mi sin ali hčera ne bi javila nekaj dni, če bi ga/jo klicala …

nova
Uredništvo priporoča

kaj naj storim ?

Par dni se ne javiš?!!!!! Je težko? Je težko napisat en sms, da mame ne bi skrbelo?!

ne živim z njo , nismo se videle že 6 let in igra neko mater po telefonu ….ni me imela nikoli rada , govorila mi je nekaj časa zakaj ne grem kam v tujino živet !! V glavnem , če prekinem stike , do česar imam pravico , pa vem , da je zmožna štalo naredit , ker je egocentrična in ne spoštuje nikogar. Kaj naj storim ?

Pa kaj niste normalni eni? Jaz bi tudi poklicala policijo, če se meni mama ne bi javila. Pa ne štiri dni, en dan.

Zato pa je tako, da ljudi najdejo po desetih dneh že čisto razpadle, ko umrejo, pa nobenega po deset dneh nič ne zanima, kje je, kaj dela, kako je z njim.

ne razumete , ženska je zlobna in še vedno ji uspe , da se si dovolim , da sem pod njenim pritiskom 🙁

ne živim z njo , nismo se videle že 6 let in igra neko mater po telefonu ….kaj naj storim , ali naj grem sama na policijo in povem , da dejansko nekaj izisljuje od mene

če je tako zlobna zakaj pa te potem kliče, kaj pa govorita?

Povej ji, da boš zamenjala cifro in potem to naredi, seveda ji ne dajaj cifre, če ne želiš imeti kontakta.
Zakaj in kako sta prišli na tak odnos, pa mene nima pravice zanimat.

1 raglja

kaj pa , če pokliče policijo , da me češ ne dobi na telefon ?! Čeprav z njo nimam nič že 10 let , 6 let se nisva videli !

Napiši ji jasno in kratko pismo, da se ji boš javljala takrat, ko boš ti to želela in da se lahko zgodi, da se sploh ne boš več. Povej ji, da bo morala plačati položnico policiji za stroške. Jasno in kratko. Potem ji ne odgovarjaj na telefon. Nikakor pa ne pusti NIKOMUR v življenju, da ti uničuje zdravje. In ne poslušaj MONovk, ki itak napadajo vsakega, ki izpostavi svoj problem.
IMAŠ VSO PRAVICO DO MIRU.

Razloži ji, da jo boš od zdaj naprej po potrebi klicala ti, lahko ji pošlješ še sms, da bo imela tudi napisano, in da se na njene klice ne boš oglašala.
Sicer je odvisno, kakšen psihičen pritisk je zganjala nad tabo v preteklosti in koliko si je že sita. Če se z njo ne želiš več pogovarjati, ji vsake toliko pošlješ sms, da si v redu in to je to.
Težava je, če te bo kdaj klicala, ko bo res potrebovala tvojo pomoč, pa se ne boš odzvala. Boš to lahko mirno predelala ali te bo zvila slaba vest?
Sama pri sebi predelaj svoj odnos do mame in potem pač ukrepaj tako, kot se tebi zdi najbolj prav in s čimer boš lahko živela.

http://5.mshcdn.com/wp-content/uploads/2012/10/felix-jump-640-watermark-640.gif

A res ne prepoznate te zblojene, uboge duše?

močna bodi

ti si edina , ki si razumela .Mene skrbi , da potem policija češ ne bi naredila akcijo iskanja mene , ki dejansko živim svoje mirno življenje sicer v podnajemu . Ona se je vedno izživljala na vseh okoli sebe . Ko kliče , sprašuje neumnosti kot so če sem kaj shujšala , kakšno barvo las imam !!!!!!! Kaj naj storim ?! Če naprimer pokliče policijo , ko spremenim številko …in kaj če me policija res začne iskat ?!?

Kar naj pokliče policijo. Kaj pa misliš, da bo potem? Tiralica za tabo? Nekajkrat bo zatežila, pa jo bodo že s kakšno globo utišali, brez skrbi.

da se vam ljubi

nisem zblojena , prosim ne me žalit . Če ti ne paše moja težava , ne beri

Ja in kaj potem, če pokliče policijo? Kaj pa misliš, da ji bodo rekli? Povedala bo, da se ji ne javi njena 36 letna hči, ki je že 6 let ni videla?

Takole ti povem: Ko boš TI imela takega odnosa zadosti, ga boš končala. Dokler nas sprašuješ, kaj storiti, pa očitno še nisi zrela za to.
Ker eni manipulirajo, drugi pa so žrtve in ne znajo živeti brez tega, da so žrtve. Zato, ko se boš odločila, da je dovolj, boš zelo hitro uredila zadeve. Zamenjala številko in voljno.

Bo klicala policijo, ta pa tebe. In kaj potem?
Tretjic je niti policija ne bo vec jemala resno….

Ni pa to hec… Moja mama je tudi hotela na policijo, ko se ji en vikend nisem javila. Ampak meni je crknil edini telefon, nakraj pameti pa mi ni padlo, da bo ona zaradi tega dozivela zivcni zlom.

Traparija
Kar naj pokliče policijo. Kaj pa misliš, da bo potem? Tiralica za tabo? Nekajkrat bo zatežila, pa jo bodo že s kakšno globo utišali, brez skrbi.

Hvala ti za tole …ampak policija recimo mene res začne iskat . Kako naj jaz takrat vem , da me iščejo češ ? Naj povem , da je mati psihično nestabilna , ne vem kako jo njen mož prenaša ( moj oče jo je zapustil )

Provociras

Bo klicala policijo, ta pa tebe. In kaj potem?
Tretjic je niti policija ne bo vec jemala resno….

KAKO bi policija mene klicala , če pa ne bi imeli moje številke no ?!

Kako naj veš, če te iščejo? Pač ne veš, dokler te ne najdejo. Če/ko pa te najdejo, pa lepo razložiš, da je mati oseba, s katero ne želiš stika oz. kateri si razložila, da se ji boš oglašala po potrebi in to je to. Več kot to itak ne moreš naredit.
Glede drugega dela pa… Kaj te briga, kako jo njen mož prenaša. Pač jo. Ti nisi več z njima in prav je tako, onadva pa naj svoje življenje furata tako, kot jima paše.

http://5.mshcdn.com/wp-content/uploads/2012/10/felix-jump-640-watermark-640.gif

Policija ne začne iskanja oseb samo na podlagi enega klica. Najprej bodo mater pošteno izprašali. Tudi po tvojem naslovu, telefonski številki in podobno. Torej bodo kmalu tudi v kontaktu s tabo. Ti jim pa povej, kar si nam. Se bo takoj vse razčistilo.

sončka

kako bi me pa policija najdla no ?! A se zavedaš , da sem zaradi tega v stresu , to je psihični pritisk kar doživljam …Jaz razmišljam , da sama stopim do policije v materini občini in vse povem

New Report

Close