Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koliko stane liposukcija trebuha?

Koliko stane liposukcija trebuha?

Sem že v letih, vedno bila kar elegantna, zdaj pa mi je začel rasti trebuh in nikakor se ga ne morem rešit. Drugače sploh nisem debela, le trebuh je obložen z maščobo in razmišljam, da bi si dala naredit liposunkicijo trebuha. Ima katera izkušnje? Koliko približno stane ta poseg?

Mani so računali 3.400,00€, ampak jaz sem imela zavarovan trebuh pri Triglavu, so tudi oni nekaj zraven dali, tako da je bilo potem malo manj in ne tako grozno veliko, kot bi bilo sicer. Koliko kil pa bi rada, da ti posesajo? Ker nekateri nudijo tudi količinski popust, pa če gresta skupaj z možem, se vama bo še bolj splačalo! No, če imaš še kakšno vprašanje, pa kar povej!

Mani so računali 3.400,00€, ampak jaz sem imela zavarovan trebuh pri Triglavu, so tudi oni nekaj zraven dali, tako da je bilo potem malo manj in ne tako grozno veliko, kot bi bilo sicer. Koliko kil pa bi rada, da ti posesajo? Ker nekateri nudijo tudi količinski popust, pa če gresta skupaj z možem, se vama bo še bolj splačalo! No, če imaš še kakšno vprašanje, pa kar povej![/
quote]
Ti, šavra, si ji pa folž, ker ni pagare za spumpat vamp, kajne;-) se pa mal kao hecaš.


Ti, šavra, si ji pa folž, ker ni pagare za spumpat vamp, kajne;-) se pa mal kao hecaš.[/quote]

Ma ni gnara niti za vzgojit in poredit en tak vamp, kaj šele za spumpat 🙁

ja lahko te stane samo življenje,daj delaj trebušnjake ,potrudi se…se splača

Ena je šla na predelu nog. Si je zafrknila celo življenje, ravno zaradi navedb, ki so spodaj na koncu članka napisani

http://vizita.si/clanek/operacije/liposukcija-ne-pomeni-hujsanje.html

Za cene pa vpiši v net. Je pa končna cena lahko bistveno višja.

Kaj se zgovarjaš na leta, najlažje ti je to!
Jasno je, da z leti izgubljaš mišično maso, nadomeščaš jo pa s špehom. Tudi če imaš isto kil, se razlezeš, če ne migaš. Poleg tega pa se posledično ob isti hrani rediš, saj z manj mišicami rabiš vedno manj kalorij.
Mater babe, vse se zgovarjate na leta, pa meno, v resnici pa ste lene kot fuksi. Treba je shujšat in poskrbet, da vam mišice ne uplahnejo. In ne se zgovarjat, da tistih 3x tedensko po pol ure nimate cajta!
Govorim za tiste, ki ste zdrave.

Ti si pa tipičen primer pametne ženske, ki vse ve, ne da je stopila v meno. Da ne boš tukaj zmerjala 50-letnice z lenobami in fuksi, kar si verjetno ti sama, se daj najprej podučiti kako je s stanjem hormonov v tem obdobju in kakšne posledice nastopijo na ženskem telesu zaradi tega. Ko boš sama prišla v ta leta, se boš prav gotovo spomnila teh tvojih zbadljivk in se čudila svojemu, kot fuks lenemu špehu na trebuhu.

Ti si pa tipičen primer pametne ženske, ki vse ve, ne da je stopila v meno. Da ne boš tukaj zmerjala 50-letnice z lenobami in fuksi, kar si verjetno ti sama, se daj najprej podučiti kako je s stanjem hormonov v tem obdobju in kakšne posledice nastopijo na ženskem telesu zaradi tega. Ko boš sama prišla v ta leta, se boš prav gotovo spomnila teh tvojih zbadljivk in se čudila svojemu, kot fuks lenemu špehu na trebuhu.[/quote]

Helena Žigon: superbabica med tekači

Helena Žigon je stara 82 let, izpustila pa ni še nobenega ljubljanskega maratona.
[img]http://cdn1.siol.net/sn/img/10/295/634233738932281484_maraton_1904_081026_vp.jpg[/img]

Glej. Sem vitka, pa ne bi tolerirala takšne geste, ki jo širiš v svet.

In kaj si želela sploh povedati, tudi če ne migaš, imaš isto kil, se razlezeš, če ne migaš in da z leti izgubljaš miščično maso, nadomeščaš jo pa s špehom? In napišeš še da se kdo posledično (?), saj z manj mišicami rabiš manj kalorij.

Tudi, če imaš isto kil, se razlezeš. Prosim, ker je vrhunsko utemeljeno. Seveda izgubljaš mišično maso, da se prav s špehom nadomešča. To je namen.

In ko govoriš o 3x tedensko, je tudi odvisno, a kaj stiskaš ali pač zehaš. Prav tako pa, če govoriš o špehu in mišicah, je potrebna ustrezna prehrana, ker je gram špeha zate preveč, če nisi striktna, ki se ga vidi, ko se usedeš.

Zakaj ne predlagaš ženskam recimo to, da hodijo pokončno po svetu, vzravnano, stisnejo trebušne mišice in normalno dihajo, ker morda že s tem kakšno hrbno, ne samo trebušni dajo svojo težo moči? Pojdi po stopnicah tja do vsaj 5. nadstropja, če še mišice stisneš, jih prijetno čutiš, ampak, če želiš, da s tem ne komenziraš samo sedenje, moraš še kaj zraven storiti, če je pač to interes.

Zato ne vem, kakšen interes je tvoj in grizeš, pa niti ne veš koga ali čemu.

Ti si pa tipičen primer pametne ženske, ki vse ve, ne da je stopila v meno. Da ne boš tukaj zmerjala 50-letnice z lenobami in fuksi, kar si verjetno ti sama, se daj najprej podučiti kako je s stanjem hormonov v tem obdobju in kakšne posledice nastopijo na ženskem telesu zaradi tega. Ko boš sama prišla v ta leta, se boš prav gotovo spomnila teh tvojih zbadljivk in se čudila svojemu, kot fuks lenemu špehu na trebuhu.[/quote]

Helena Žigon: superbabica med tekači

Helena Žigon je stara 82 let, izpustila pa ni še nobenega ljubljanskega maratona.
[img]http://cdn1.siol.net/sn/img/10/295/634233738932281484_maraton_1904_081026_vp.jpg[/img][/quote]

Saj niste resne. Kdo pa posnema Štuklja? Če ste že začeli razpravljati o malo bolj tematikah, ki pač niso za treninge ljudi, ki recimo niso mamce ali ateji v upokoju, ki si s tem krajšajo čas, prav tako niso vrhunski športniki, da bi gojili vsaj svoj poklic.

Realnost ne škoduje. Zato realost res škoduje, če ste tu ene in iste, ki se s skrajnostjo ukvarjate.

Srboritost res ne pripomore k rezultatom. Pa tudi, veliko mamc je suhih, pa samo kleklajo doma, pa ni špeha, pa imajo tudi mišice. Ni za verjeti.

Lahko poskusiš povedati kaj smiselnega in razumljivega? Kaj te je tako pretreslo, kaj je realno in kaj ne? So maratonci marsovci? Koga srbi rit?

Sem bila letos marca na liposukciji pri dr. Krešimiru Božikovu, in sicer stegna in trebuh, plačala pa sem 2140€ + 60€ za kompresijske hlače, ki so obvezne za pooperativno okrevanje. Z rezultatom sem resnično zadovoljna, razlika je očitna. Sploh trebušček mi je zdaj všeč, ker sem imela že od otroštva šlavfke prav na trebuhu, nisem pa nikoli bila debela ali s povečano težo.
Tudi z odnosom dr. Božikova sem bila zadovoljna, ker je človeški, profesionalen, realen in prav nič vzvišen. Lahko samo priporočam!
Lahko pogledaš na njegovi spletni strani, gor je tudi njegova telefonska pa ga lahko vprašaš koliko bi bila cena samo za trebušček.
Srečno!

Ti si pa tipičen primer pametne ženske, ki vse ve, ne da je stopila v meno. Da ne boš tukaj zmerjala 50-letnice z lenobami in fuksi, kar si verjetno ti sama, se daj najprej podučiti kako je s stanjem hormonov v tem obdobju in kakšne posledice nastopijo na ženskem telesu zaradi tega. Ko boš sama prišla v ta leta, se boš prav gotovo spomnila teh tvojih zbadljivk in se čudila svojemu, kot fuks lenemu špehu na trebuhu.[/quote]

Sem 50+, zato dobro vem, kaj govorim. To je moj recept, uspešen. Znanke, ki pa mislijo, da je sprehod s cuckom rekreacija, se pa napihujejo v trebuh, noge pa vedno bolj podobne zobotrebcem.
Ti pa kakor hočeš, izsesaj si tisti špeh, kaj me briga. Mene zanimata dobro počutje in zdravje, ter naložba v starost, postava brez trebuha je samo posledica tega, niti ne namen. Pa nisem neka anoreksičarka, ker mi je to grdo, samo butasto se mi zdi, ko povsod poslušam, da trebuh raste zaradi let.
In tako malo je treba za to! Kakšni maratoni neki, ste ubrisane?

Glej. Sem vitka, pa ne bi tolerirala takšne geste, ki jo širiš v svet.

In kaj si želela sploh povedati, tudi če ne migaš, imaš isto kil, se razlezeš, če ne migaš in da z leti izgubljaš miščično maso, nadomeščaš jo pa s špehom? In napišeš še da se kdo posledično (?), saj z manj mišicami rabiš manj kalorij.

Tudi, če imaš isto kil, se razlezeš. Prosim, ker je vrhunsko utemeljeno. Seveda izgubljaš mišično maso, da se prav s špehom nadomešča. To je namen.

In ko govoriš o 3x tedensko, je tudi odvisno, a kaj stiskaš ali pač zehaš. Prav tako pa, če govoriš o špehu in mišicah, je potrebna ustrezna prehrana, ker je gram špeha zate preveč, če nisi striktna, ki se ga vidi, ko se usedeš.

Zakaj ne predlagaš ženskam recimo to, da hodijo pokončno po svetu, vzravnano, stisnejo trebušne mišice in normalno dihajo, ker morda že s tem kakšno hrbno, ne samo trebušni dajo svojo težo moči? Pojdi po stopnicah tja do vsaj 5. nadstropja, če še mišice stisneš, jih prijetno čutiš, ampak, če želiš, da s tem ne komenziraš samo sedenje, moraš še kaj zraven storiti, če je pač to interes.

Zato ne vem, kakšen interes je tvoj in grizeš, pa niti ne veš koga ali čemu.[/quote]

Tale tvoj spis je pa brez glave in repa! Si pijana, polpismena?
Najprej se malo pouči o {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} telesne maščobe in {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} mišične mase, kaj pomeni višji, kaj manjši {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, posledice le-tega, kako se to spreminja z leti…potem bova pa lahko debatirali, dokler pa nimaš pojma, o čem sploh govorim, ne kvantaj.

New Report

Close