Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koliko vas seksa s svojimi avtomehaniki ali zobozdravniki?

Koliko vas seksa s svojimi avtomehaniki ali zobozdravniki?

Jaz ne.

Me pa mika, oba sta fejst. Ampak ne bom, ker imam ljubosumnega moža.

Loči se od njega in se oženi z menoj, me ful vzburja, če se moja partnerica seksa z drugimi in mi potem pripoveduje kako je bilo…

nova
Uredništvo priporoča

Z avtomehanikom sem enkrat skoraj, ko mi je kazal pod havbo, kje se preverja olje in se me je stalno dotikal, sem ratala zelo vzburjena. Zobozdravnik se pa dostikrat naslanja na moje prsi, ko mi vrta po zobeh, prav nasloni roko zanalašč na moje oprsje (je bujno, tako da se ne čudim) in tudi ratam vzburjena.

Resno, bi se ti poročila z menoj? :))

Ne bi, ker:

1. sem že poročena

2. se ne poročam z neznanci

3. si en perverznež

4. si en fukfehtar

5. nasvidenje

Ohohoho, kako smo naenkrat užaljeni. Le kdo je zgoraj pisal kako ga vzburjajo mehaniki in zobozdravniki, ki se naslanjajo na njene joške? Ahhh… Pa lep večer še naprej, Maria Victoria de Soledad, grem naprej fukfehtarit

Ne bi, ker:

1. sem že poročena

2. se ne poročam z neznanci

3. si en perverznež

4. si en fukfehtar

5. nasvidenje[/quote]

Ti si pa res trapasta.

Moj mož te tukaj provocira in ti nasedaš kot trapasta. Ne odpiraj takšnih tem, če si tako strašno občutljiva.

Enkrat z zobozdravnikom. Obžalujem.

Jaz imam pa tako “srečo” z avtomehaniki, da sta mi že dva težila, samo ni bilo nič, ker sta bili poročena – mene pa poročeni ne mikajo. Od prvega sem odšla, ker je potem ko ni bilo nič, postal celo nesramen, drugi se je pa sprijaznil in je nehal.

Pa kje zaboga srečate take? Mrbit zato moj sam vozi avte k mehankarju? Mrbit pa njemu teži:)

Za zobarja pa nimam besed, me mine že, ko vem, da bom morala do tja, kaj šele, da bi nanj pomislila v kakšnem boljšem delu dneva:)

Jaz! S svojim zobarjem sem namreč poročena.

Jest sem enkrat z zobarjem, pa me je motilo, ker me je skoz spraševal, “a te boli”?

Moj zobozdravnik je ženskega spola. Žal:( Mehanika pa tudi nimam nobenga fejst. Tko da … še poštar je poštarca … shit happens:(

jaz pa z mojim mehanikom 🙂

Perla45… lahko ti jst malo v mašino pogledam…. tisto olje ti bi že zamenjal… ni panike, mogoče ti bi bilo tako všeč,da bi večkrat uletela na menajvo olja… hehe…..

Tukaj je bil pa za akcijo, f*kfehtar stari, kako je slinast

Tukaj je bil pa za akcijo, f*kfehtar stari, kako je slinast
[/quote]

uuu, jebo te….., pa res, lepo je videti dnevnik, sm te scene in tistega razpoloženja se ne spomnim, moral bi vse prebrat, da se spomnim na ta preblisk, sm je pa zako, takrat sem bil še hudokurčen, tako, da ni bilo tukej zajebancije in bi komot menjal olje parkrat na dan, če bi bilo treba, tisto v reali in tud tisto kao f..fektarsko, za tebe slinasto, ni panike…, jebeš mehanika, ki ne kresne ženske po menjavi olja, če ga ona lepo pogleda, stvar je preposta, nasloniš jo na avto, obdelaš, zdramš njo in to olje, ki si ga zamenjal, pač, da vidiš, če si vse dobro zategnil in, če kje ne pušča, ko si končal delo, hehe..
Drugač pa, tistega leta sem prvič uletel sem in ostal tukej, če ne bilo tega foruma bi na internetu bil mogoče pol ure na dan, ker ni nč tako zanimivo kot ta forum, hehe…

Jaz zobozdravniku, da se naslanja na moje prsi, eno primažem..

jebeš mehanika, ki ne kresne ženske po menjavi olja, če ga ona lepo pogleda, stvar je preposta, nasloniš jo na avto, obdelaš, zdramš njo in to olje, ki si ga zamenjal, pač, da vidiš, če si vse dobro zategnil in, če kje ne pušča, ko si končal delo, hehe..

[/quote]

LOL

New Report

Close