Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Koliko vas seksa s svojimi avtomehaniki ali zobozdravniki?

Default avatar

Maria Victoria de Soledad

Jaz ne.
Default avatar

Me pa mika, oba sta fejst. Ampak ne bom, ker imam ljubosumnega moža.
Default avatar

Ultra p.

Maria Victoria de Soledad je napisal/a:
Me pa mika, oba sta fejst. Ampak ne bom, ker imam ljubosumnega moža.
Loči se od njega in se oženi z menoj, me ful vzburja, če se moja partnerica seksa z drugimi in mi potem pripoveduje kako je bilo...
Default avatar

Z avtomehanikom sem enkrat skoraj, ko mi je kazal pod havbo, kje se preverja olje in se me je stalno dotikal, sem ratala zelo vzburjena. Zobozdravnik se pa dostikrat naslanja na moje prsi, ko mi vrta po zobeh, prav nasloni roko zanalašč na moje oprsje (je bujno, tako da se ne čudim) in tudi ratam vzburjena.
Default avatar

Ultra p.

Resno, bi se ti poročila z menoj? :))
Default avatar

Ultra p. je napisal/a:
Ne bi, ker:

1. sem že poročena

2. se ne poročam z neznanci

3. si en perverznež

4. si en fukfehtar

5. nasvidenje
Default avatar

Ultra p.

Ohohoho, kako smo naenkrat užaljeni. Le kdo je zgoraj pisal kako ga vzburjajo mehaniki in zobozdravniki, ki se naslanjajo na njene joške? Ahhh... Pa lep večer še naprej, Maria Victoria de Soledad, grem naprej fukfehtarit
Default avatar

žena od ultrata

Maria Victoria de Soledad je napisal/a:
Ultra p. je napisal/a:
Ne bi, ker:

1. sem že poročena

2. se ne poročam z neznanci

3. si en perverznež

4. si en fukfehtar

5. nasvidenje
Ti si pa res trapasta.

Moj mož te tukaj provocira in ti nasedaš kot trapasta. Ne odpiraj takšnih tem, če si tako strašno občutljiva.
Default avatar

enkrat

Enkrat z zobozdravnikom. Obžalujem.
Default avatar

avtomehaniki ...

Jaz imam pa tako "srečo" z avtomehaniki, da sta mi že dva težila, samo ni bilo nič, ker sta bili poročena - mene pa poročeni ne mikajo. Od prvega sem odšla, ker je potem ko ni bilo nič, postal celo nesramen, drugi se je pa sprijaznil in je nehal.
Default avatar

1raglja

avtomehaniki ... je napisal/a:
Jaz imam pa tako "srečo" z avtomehaniki, da sta mi že dva težila, samo ni bilo nič, ker sta bili poročena - mene pa poročeni ne mikajo. Od prvega sem odšla, ker je potem ko ni bilo nič, postal celo nesramen, drugi se je pa sprijaznil in je nehal.
Pa kje zaboga srečate take? Mrbit zato moj sam vozi avte k mehankarju? Mrbit pa njemu teži:)

Za zobarja pa nimam besed, me mine že, ko vem, da bom morala do tja, kaj šele, da bi nanj pomislila v kakšnem boljšem delu dneva:)
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Če znaš življenje izkoristiti, je dovolj dolgo. (Seneka)
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Default avatar

llllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

Jaz! S svojim zobarjem sem namreč poročena.
Default avatar

skela

Jest sem enkrat z zobarjem, pa me je motilo, ker me je skoz spraševal, "a te boli"?
Default avatar

perla45

Moj zobozdravnik je ženskega spola. Žal:( Mehanika pa tudi nimam nobenga fejst. Tko da ... še poštar je poštarca ... shit happens:(
Default avatar

dps

jaz pa z mojim mehanikom :)
Default avatar

Popay

Perla45... lahko ti jst malo v mašino pogledam.... tisto olje ti bi že zamenjal... ni panike, mogoče ti bi bilo tako všeč,da bi večkrat uletela na menajvo olja... hehe.....
Default avatar

Poglej ga Popaya

Popay je napisal/a:
Perla45... lahko ti jst malo v mašino pogledam.... tisto olje ti bi že zamenjal... ni panike, mogoče ti bi bilo tako všeč,da bi večkrat uletela na menajvo olja... hehe.....
Tukaj je bil pa za akcijo, f*kfehtar stari, kako je slinast
Default avatar

Popay

Poglej ga Popaya je napisal/a:
Popay je napisal/a:
Tukaj je bil pa za akcijo, f*kfehtar stari, kako je slinast
uuu, jebo te....., pa res, lepo je videti dnevnik, sm te scene in tistega razpoloženja se ne spomnim, moral bi vse prebrat, da se spomnim na ta preblisk, sm je pa zako, takrat sem bil še hudokurčen, tako, da ni bilo tukej zajebancije in bi komot menjal olje parkrat na dan, če bi bilo treba, tisto v reali in tud tisto kao f..fektarsko, za tebe slinasto, ni panike..., jebeš mehanika, ki ne kresne ženske po menjavi olja, če ga ona lepo pogleda, stvar je preposta, nasloniš jo na avto, obdelaš, zdramš njo in to olje, ki si ga zamenjal, pač, da vidiš, če si vse dobro zategnil in, če kje ne pušča, ko si končal delo, hehe..
Drugač pa, tistega leta sem prvič uletel sem in ostal tukej, če ne bilo tega foruma bi na internetu bil mogoče pol ure na dan, ker ni nč tako zanimivo kot ta forum, hehe...
Default avatar

bedastocee

Jaz zobozdravniku, da se naslanja na moje prsi, eno primažem..
Default avatar

misst

jebeš mehanika, ki ne kresne ženske po menjavi olja, če ga ona lepo pogleda, stvar je preposta, nasloniš jo na avto, obdelaš, zdramš njo in to olje, ki si ga zamenjal, pač, da vidiš, če si vse dobro zategnil in, če kje ne pušča, ko si končal delo, hehe..

[/quote]

LOL