Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek neumnost iz ust tašče

neumnost iz ust tašče

z bivšim sva narazen že 10 let, znjim mam enga otroka..
zdaj imam pa še dva
včeraj me kliče tašča in mi reče, kdaj bo vnuk prišel k njej….sem rekla, povejte, kdaj mate čas
no in ona neki menca in reče, da ima čas vedno in da je razmišljala o eni zadevi…pa še kr neki menca
no in končno izdavi, če bi bila jaz zato, da ji dam mojega sina, njenega vnuka….ker
sej ti maš še dva
komi sem prišla k sebi in jo vprašala, če misli, da sva na trgu, kjer bova barantali za otroka
užaljeno mi je vrgla slušalko dol

imate še ve , kako briljantno, ki jo je izjavila tašča…

Kako je to lahko tašča, če sta z bivšim že deset let narazen??? To je lahko kvečeu bivša tašča, v koliko sta ločena, če pa nista bila niti poročena, potem pa nikoli ni bila in niti zdaj ni tašča.

a sam to si uspela prebrat al kaj….koji ti je kurac

nova
Uredništvo priporoča

Mislm, da to ni bistvo pisanja. 🙂

Ja, ta izjava je res vrhunska! 🙂 Ne sekirej se preveč, ker to tako ali tako kaže na njeno osebnost.

Nekomu je spet dolgčas…

jalapena, častna beseda, da si ne zmišljujem
to lahko reče, samo ena taka, ki je svojga otroka pustila očetu, ko je spoznala zdajšnega moža…
sploh pa je v tej familiji zanimivo to…bivši nima stikov s sinom, njegova sestra ne ss vojimi otroci
in bivša tašča, ne s svojo hčerko…
zato pa se tako zastopijo med seboj ker so iste grehe naredil

Reči ji, da lahko dobi najmlajšega oz tistega, ki ni njen biološki vnuk…

Saj ne morem verjeti, da obstajajo taki ljudje oz. tašče, ki takole “zahtevajo” svojega vnuka v trajno oddajo. Če je to že res, je ženska hudo motena, pa saj gre za otroka in ne “daj mi tole lepo vazo, saj imaš še dve.”

Reči ji…kok si me nasmejala..
druač ne zgleda glih motena, je pa čist počena na svoga sinka
včasih se spomnim, kako se je z njim pogovarjala…
markec, a boš dunjskega al naravnega…ja,ja, ti se kr uleži, pa spočij, sej bom jaz zrihtala
joj, kok si priden…ej, markec, kaj bi bil tok dober, pa mi pokosil…. a ne da se ti..no nič hudega, sej mam jaz jutri čas…kr uleži se, te zbudim, ko bo za jest….bbrbrrrrrr k se spomnim

Tale je tudi resnična . Teta mojega pokojenga očeta je kakih 35 let nazaj mojo mamo prosila če lahko zanjo rodi otroka. Saa nista mogla imet otrok in je moji mami predlagala, da zanosi ( z mojim očetom seveda) in ji potem otroka podari

Očitno je bilo to kar prisotno v Sloveniji. Moj oče je šel pri 4 letih služit k teti, ki ni imela otrok, njegov brat k stricu, menda je bilo to nekaj najbolj običajnega. Pred 40 leti je mojega moža hotela taščina sestra, ker je imela sama nekajkrat splav, vendar se je oče temu uprl, vendar to samo zato, ker je imel mož še tri sestre. Če ne bi bilo kmetije in punc, bi ga menda brez pomislekov oddali. Koliko je pa tašča stara? Gotovo misli, da ti dela uslugo…

Tudi meni je rekla podobno. Pred tremi leti, ko se je rodila moja mala, njena prva vnukinja, jo je prišla pogledat pa pocartat, pa je kot mimogrede navrgla, kaj če bi ji dala punčko, saj midva si lahko novega nardiva….
No, mala je zdaj stara tri leta, pa nimajo več že dolgo časa niti na obisk prit več kot 3x letno: ko praznuje RD, pa jih povabimo, pa za veliko noč, pa mogoče še kdaj. Zdaj pa ne vem, a je to zamera, ker je nisva dala? Bolano…

pa že to bi bilo malo moteno…
jalapena, kar verjemi, ker se dogaja. v ženskih glavah se pamet vedno malo meša s hormoni….

Tudi meni je rekla, naj ji pustim otroka, midva si naj pa drugega narediva. Sem jo samo debelo pogledala.

O ta pa je izjava stoletja. Naj si omisli raje deca, ki ga bo komandirala kot otroka. Saj je še polno takih decov, ki iščejo tudi na stara leta nadomestne mamice. In če je imela zadosten vpliv tale taščica na tvojega bivšega, mi je med drugim tudi jasno, da sta bivša. Vzori ne padejo daleč niti v miselnosti.

Ja, tudi taksne obstajajo. Moja sicer ni imela idej, da bi ji otroka kar dala, je pa prisla enkrat ven z bedastoco kako bo ona imela otroka cez poletne pocitnice. Takrat je bila hcerka stara slabih 6.mesecev mimogrede. In me prepricevala kako je to cisto normalno, ker je ona svojega sina (moj partner) tudi dala svoji mami na pocitnice, ko je bil toliko star. No jaz sem ji odvrnila, da je ona delala tako kot je hotela, jaz bom pa tako kot jaz hocem in ce je bil njej njen lastni otrok odvec, meni definitivno ni tako da bo ostala lepo pri meni brez nadaljnih debat. Je tako osuplo zazijala, da nikoli vec ni niti namignila na kaj takega. Se da bi prespala tam ni niti omenila nikoli, kaksne pocitnice le 🙂

očitno je podobnih idej kar veliko, vsaj po odgovorih tu sodeč :/

Glede na tvoj nivo izražanja mislim, da ima tašča kar prav in bi sinu bilo res bolje pri njej kot pri tebi!

eh, pa ne se no hecat, zarad ene kletvice, mu je pri mamici bolš
glede na to, kako ga je vzgojila, bi jih on moral slišat ene parkrat na dan…

Moja bivša tašča je ista. Po 8 letih, od kar sva se z bivšim ločila,me je poklicala,češ ji je žal,da z mano in vnukom ni imela kontakta in bi se rada dobila na kavi. Sprejmem povabilo in se dobive,nakar po eni uri srebranja kave in običajnega klepeta izjavi,da bi bilo od mene zelo lepo,če bi skrbništvo za sina napisali nanjo. Sem mislila,da se heca in tudi nekak tako odgovorila,potem pa me ostro pogleda v oči in reče,da to misli skrajno resno,ker sem zanjo izredno nesposobna mati in verjetno tudi žena (njen sin me je prevaral s dvema, do zdaj je imel 2 neuspeli razmerji,ker so ga vse pustile zaradi nezvestobe). Sva hitro zaključile tole kavico in odšli vsaka svojo pot. Sva imela z mojim novim partnerjem še nekaj težav z njo,ker sva na dom dobivala njena pisma z žaljivo vsebino in tudi nekaj klicev je bilo.
Z bivšim partnerjem nimava več kontakta (kar izvem o njem,je zaradi tega,ker sva delala v istem podjetju), sina ni prišel obiskat že 7.5 leta in zanj ne plačuje ničesar.
Zaradi zahteve bivše tašče se nisem obremenjevala,ker nima smisla izgubljati živcev zaradi takih ljudi.

Joj, ste me spomnile na bivšo taščo, ki je medtem, ko sem bila jaz v porodnišnici (13 let nazaj), masirala moža in vso žlahto in sosede, da naj me prepričajo, da dam otroka takoj njej, da bo živel z njo, ker jaz ne bom znala z otrokom in bo umrl.

to ni pravzaprav nič čudnega. v časih, ko je tašča odraščala, je bilo običajno, da so viške otrok potalali okrog žlahte, ki otrok ni imela. Še Vlasta Nusdorfer, Lojze Slak in drugi so odraščali pri svojih sorodnikih, ne pa doma.

New Report

Close