Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženska pri 29-ih še ni imela resne zveze

Ženska pri 29-ih še ni imela resne zveze

Kakšno mnenje bi si ustvarili o ženski, ki pri 29-ih še ni imela resne zveze? Imela je nekaj kratkih zvez in je sedaj samska že nekaj let. Sicer je zelo privlačna, ampak deluje nedostopno. Večkrat sem se ji hotel približati pa imam pomisleke, da nekaj ne štima…


Dokler osebe dobro ne spoznam nimam nobenega mnenja o njej!!!

Da nekaj pač ne štima z njo, ker to ni normalno

nova
Uredništvo priporoča

Tudi jaz sem imela pri 29. prvo resno zvezo, traja že 16 let.

… dejansko sem užaljen ker me je zavrnila, zato mislim, da je omejena, privlačna uštimana a omejena, da ne vidi mene lepotca možatega….

dejansko sem užaljen ker me je zavrnila, zato mislim, da je omejena, privlačna uštimana a omejena, da ne vidi mene lepotca možatega…

dons pa res nekaj server nagaja

Ti pa maš komlekse, ni čudno , da je dama samska ali samo v kratkih vezah, če taki modeli skačejo okoli, daj se zberi malo no.

Nisem brala odgovore ampak ti povem moje mnenje. Ta ženska, če mene vprašaš je ženska, ki ima rada avanture in to je to. Sem 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, da je tako…

odgovor zakaj je raje sama

Itak, da nekaj z njo ni vredi, 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Lepa je ampak je pač precej omejena, zafrustrirna, neodrasla, s traumami, lezbika, frigidna (nepotrebna –> neplodna)… Pri 29. letih ima vsaka NORMALNA za sabo ali pa je v resni zvezi. Brez izjeme. BREZ! Če je ženska normalno razvita je potrebna in če je lepa jo moški obletujejo že od 14. leta naprej in slej ali prej pride kašen, ki mu podleže. Z njo je pač nekaj narobe. Vendar se ne obremenjuj kaj, najdi raje normalno in bodi srečen, da nisi z njo…

najbrž je kdaj naletela na kakšnega tebi podobnega sluzastega kretena, ki bi imel prazno glavo, če ne bi bila polna predsodkov, pa jo je minlo za nadaljnjih deset let. ona si bo tudi čez 10 let še našla tipa, če bo hotla, ti boš pa ostal sluzast kreten s predsodki in prazno glavo. vsaka je vesela, ki te je zgrešila.

Ženska je lahko zadržana iz različnih razlogov: lahko je imela kakšno zelo slabo izkušnjo z moškim, lahko je bila v mladosti zlorabljena, lahko je imela slabega očeta in nima zaupanja v moške, lahko … je še 100 in ena možnost.

Če ti je punca všeč ji daš priložnost. Samo napačni koraki takšno žensko običajno še bolj zaprejo vase. Še bolj postane nedostopna. Takšna ženska običajno rabi potrpežljivost, vse se mora odvijati veliko bolj počasi kot pri “običajnih” ženskah. Šele ko si boš pridobil zaupanje, bo takšna kot ostale.

Moje mnenje.

najbrž je kdaj naletela na kakšnega tebi podobnega sluzastega kretena, ki bi imel prazno glavo, če ne bi bila polna predsodkov, pa jo je minlo za nadaljnjih deset let. ona si bo tudi čez 10 let še našla tipa, če bo hotla, ti boš pa ostal sluzast kreten s predsodki in prazno glavo. vsaka je vesela, ki te je zgrešila.[/quote]

Revca boga, si se našla v opisu? Seveda bo ona čez deset let pri 39, ko bo še vedno devica našla najboljšega tipa, popolnega. Zihr si še ena luzerka več, ki ne dobi normalnega tipa in si ego pumpa na obupancih, ki jih zavrača… Tipi na mestu pač izbrimo in takšnega goveda kot si ti se ne dotaknemo niti s palico.

Pa še o prazni glavi. Prazno glavo vsaj na čustvenem področju imate pa 30 letne device oz. tiste, ki pri teh letih še niste uspele furati resne zveze. Me pa ne gane, če se med sabo luzerke podpirate in ena drugo vlečete iz dreka. Toliko o tem.


po vsej verjetnosti (ali statistiki) je že ljubica kakšnega srečno poročenega z bolj debelo denarnico, katerega žena ne razume, otroci so prevelika obveznost, on pa je v najboljših letih in želi iz sebe še kaj narediti… vprašaj mojga bivšega… in ja, 29-letnice nič od naštetega ni motilo

Velja in bo veljalo, da tisti, ki pripisujete ljudem kar vse povprek neke oznake, jih posedujete prav sami. Je zanimivo čitati, kako sami sebe odkrivate.

najbrž je kdaj naletela na kakšnega tebi podobnega sluzastega kretena, ki bi imel prazno glavo, če ne bi bila polna predsodkov, pa jo je minlo za nadaljnjih deset let. ona si bo tudi čez 10 let še našla tipa, če bo hotla, ti boš pa ostal sluzast kreten s predsodki in prazno glavo. vsaka je vesela, ki te je zgrešila.[/quote]

Revca boga, si se našla v opisu? Seveda bo ona čez deset let pri 39, ko bo še vedno devica našla najboljšega tipa, popolnega. Zihr si še ena luzerka več, ki ne dobi normalnega tipa in si ego pumpa na obupancih, ki jih zavrača… Tipi na mestu pač izbrimo in takšnega goveda kot si ti se ne dotaknemo niti s palico.[/quote]

Noben tip na mestu se s svojo sogovornico ne pogovarja tako nizkotno kot se ti…Koliko si/nisi ti na mestu pove že to, da se spuščaš v to debato na način, ki je viden, in da sodiš in pametuješ.

Pa brez skrbi, se nisem našla v tvojem opisu, sem 24 letnica in v vezi.

hehe, kr tolaž se, tipi izbirate, ženske pa izberemo, in takole predsodkov polno zabito teslo pri normalno inteligentni ženski z normalno samozavestjo odpade približno po dveh stavkih.
Da boš še malo težje spal: nikol nisem presojala svoje uspešnosti po tem, ali imam tipa ali ne, če sem bila v zvezi ali samska, trnutno sem v srečni zvezi 10+ let, in ja, začela sem jo 30+, pa ne devica, pa tudi šparala je nisem nikol, samo sem pa res pazila, da nisem z vsakim zgubljala cajta.

Le v kateri brlog so se sedaj poskrili?

Auch.

hehe, kr tolaž se, tipi izbirate, ženske pa izberemo, in takole predsodkov polno zabito teslo pri normalno inteligentni ženski z normalno samozavestjo odpade približno po dveh stavkih.
Da boš še malo težje spal: nikol nisem presojala svoje uspešnosti po tem, ali imam tipa ali ne, če sem bila v zvezi ali samska, trnutno sem v srečni zvezi 10+ let, in ja, začela sem jo 30+, pa ne devica, pa tudi šparala je nisem nikol, samo sem pa res pazila, da nisem z vsakim zgubljala cajta.[/quote]

Z babo (naziva ženska si ne zaslužiš), ki ima tak nizek nivo komunikacije se ne mislim spuščati v debato. Nisi vredna moje pozornosti. Si vse povedala s tem “tipi izbirate, ženske pa izberemo” in “začela sem jo 30+”. Luzerka^3.

Še najbolj primarna in, za današnje razmere, mogoče “primitivna” ljudstva, so imela bolj spoštljiv odnos do žensk. Poleg takih bi mi bilo celo v čast biti devica tja do (najmanj) 70.leta, saj s tovrstnimi osebki, ki “krasijo” tole zemeljsko oblo, si ne predstavljam niti, da bi šla na kofe, kaj šele resno zvezo.

najbrž je kdaj naletela na kakšnega tebi podobnega sluzastega kretena, ki bi imel prazno glavo, če ne bi bila polna predsodkov, pa jo je minlo za nadaljnjih deset let. ona si bo tudi čez 10 let še našla tipa, če bo hotla, ti boš pa ostal sluzast kreten s predsodki in prazno glavo. vsaka je vesela, ki te je zgrešila.[/quote]

Revca boga, si se našla v opisu? Seveda bo ona čez deset let pri 39, ko bo še vedno devica našla najboljšega tipa, popolnega. Zihr si še ena luzerka več, ki ne dobi normalnega tipa in si ego pumpa na obupancih, ki jih zavrača… Tipi na mestu pač izbrimo in takšnega goveda kot si ti se ne dotaknemo niti s palico.[/quote]

Kakšne probleme imaš s seboj, gassa?

baba ima probleme s sabo. do moških pa ima iber visoka merila.
če h taki pristopiš in ne ustrezaš na prvi pogled, te dobesedno zabije do tal v zemljo s svojim odgovorom. ( nimaš šanse). Pa lahko je pristop še tako mega.
če pa si ji zanimiv, pristop ni važen, magari jo pijan pobruhaš, pa bo blažena.

torej….ozri se na drugo stran. tudi tam je kakšna, verjetno bolj normalna.

ta je pri 29 čudna, kaj šele bo z leti.

Kakšne probleme imaš s seboj, gassa?[/quote]

Nimam nobenih problem. Jih imaš pa zagotovo ti in ostale 30 letne neodrasle luzerke…

Ojej, kaki tipi se oglašajo v tej temi. To ne moreš verjeti. če bi bili vsi moški taki, bi bila jaz še vedno devica in večina ostalih žensk tudi.
To sploh ne moreš verjeti, da taki praznoglavci hodijo po svetu.

New Report

Close