Forum.Over.Net

Starševski čvek

SLOVENCI - še vedno NAJVEČJE OVCE NA SVETU!!!

Default avatar

Slovenec...

ena "poštena"...jaz te razumem, večina drugih pač ne, ker z zrakom ne moreš razmišljati. In ker ne znajo oz. ne morejo razmišljati so potem užaljeni, če se jim oporeka ter ne sprejmejo prav nobene kritike. Verjetno so ostali na razvoju otroka, ki misli, da je odrasel. In ponudiš jim argumente, ki jih pa žal ne razumejo. Ja, doživljam vsak dan... In njihovi otroci bodo imeli tudi svoje potomce, ki bodo še manj razmišljali. Naši otroci pa bodo v socializaciji z njimi in je naš trud tudi le kaplja v morje. Verjetno bodo šimpanzi kmalu pred nami in bo človek lupil banane! Se kdaj vprašate, zakaj človek lupi banano z drugega konca kot šimpanz?
Default avatar

mik

4 leta je napisal/a:
Po drugi svetovni vojni v mornarici 4 leta, za kra
Default avatar

ena "poštena"

Slovenec... je napisal/a:
Ne, to pa priznam, da še nisem razmišljala, zakaj človek lupi banano kontra kot šimpanz. :-))))
V bistvu sploh ne vem točno, s katere strani naj bi bilo "pravilno" in kako jo lupijo šimpanzi. Jaz jo olupim s tistega konca, kjer je bila utrgana, ker tam štrli en kos "štingla" in mi je lažje. :-)) Vem pa, da naj bi bilo pravilno ravno kontra, torej ne tam, kjer je bila vtrgana, ampak pri oni čri piki na koncu babane. Vendar če jo lupiš tam, pri tisti "črni piki", ti vse ostane za nohti in to mi ni fajn. Če smo že pri banani. :-))))

Kar se tiče vseh, ki ne razumejo mojega pisanja, pa je tako... nisem hotela biti žaljiva in reči, da folk pač nima možgan in da brez pameti ne morejo razmišljati. Čeprav tako zgleda in morda je tudi delno res. Večina ljudi se res ne poglablja, ne vidijo slike v celoti, ampak samo po delčkih, tu in tam ujamejo kakšno informacijo, pa še to je ne razumejo dobro in ne vejo kaj bi z njo počeli. Posledično ne razumejo, kje sploh živijo in kaj nas čaka. In ker je seveda lažje krivdo zvaliti na "malo ribo" kot se spraviti na "morskega psa". Enim je očitno lažje živeti v veri, da smo mali ljudje sami krivi, da je državna blagajna izropana, ker je tu pa tam kdo malo "ogoljufal" CSD in prejemal tistih par sto eurov na leto, čeprav mu po vseh pravilih po zakonu naj ne bi pripadalo. Ob vsem tem pa ne znajo pogledati resnici v oči. Da nas je v bistvu okradla tajkunska mafija in da imamo posledično v Sloveniji en majhen procent nenormalno bogatih, vsi ostali pa ne vemo, kako bomo preživeli, če zgubimo še te službe, ki nam že itak visijo na nitki. In še kr smo OVCE. Zanimivo.