Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek dovolj seksa

dovolj seksa

pozdravljeni!
imam velik problem. MOž hoče vsak večer seksat. Meni se to zdi pretirano. Če ne ‘grem’ z njim je užaljen sto na uro. meni pa večeri ogromno pomenijo, ko otroka, 3 in 4 leta končno zaspita in imam malo miru. Se vsedem za računalnik ali berem knjigo, pogledam film, ali pa samo sedim na terasi in pijem pivce…
on pa teži vsak večer. Ne vem, no, pa saj je v lifu še kaj drugega kot to non stop namakanje. Saj je fajn, sam men je dober orgazem čist dovoj vsaj za 4 dni…
ker kar naprej teži, se miže upira. ne pusti mi dovolj časa, da bi mene ‘prijelo’ da bi …sploh me ne počaka, da dobim željo, da bi…in je brezveze.

zdaj se bo spt začela šola, on pa vsak večer- ko otroka zaspita in imam OGROMNO dela za priprave, iskanje materiala po iternetu, izdelovanje učnih listov itd… – se on spet prislini k računalniku in teži, da naj se grema božat… jaz pa v hudi stiski s časom- in to bo trajalo do junija, spet…ista pesem.

Kako naj se ga rešim? OZ. kaj naj? Zdaj pač seksam z njim vsak dan, čeprav mi iskreno povedano mal dol visi…on se še kako trudi, pa meni ne pride, ker mi pač ni…in mi je že bedno, da me draži po prsih, ščeget…itd. ne vem.
Od spet pa do junija se bo pa začel spet kreg, ker mu ne bom ‘dala’ vsaki dan- pa bo jezen in tečen. in kar zloben že…
kaj naj?

Naveličala si se ga, to je po mojem mnenju edina razlaga.

enako je tut moje mnenje

nova
Uredništvo priporoča

Ko postane pitje piva večji užitek kot sex, so to prvi znaki alkoholizma.

mož sprošča stres na tebi ( seks je sproščanje tudi ) …to pa ni normalno , če za to uporabljamo non stop partnerjevo telo ..Pogovori se z njim ženska !! ČE NOČEŠ , NOČEŠ . Naj razume . A je psihično zdrav ?

Morda mu predlagaj ljubico, ki bo poskrbela zanj, če se drugače dobro razumeta je to odlična rešitev kjer bo volk sit in koza cela.

o pa ja, bo pa raj ona potrpela še mal :)))))

če dan ima premalo dela, pa je zvečer spočit.

ali te ima za objekt, kjer se sprošča ali te ljubi? Če se ljubita se bosta oba nekoliko prilagodila in sklenila kompromis.

daj za tistih par minut noge narazen in bo vedno mir pri hiši in greš nazaj za računalnik pit pir, sam ne vem kako lahko po piru drugi dan normalno funkcioniraš, glede na sex in pir in drugo zgoraj omenjeno moraš bit orgn zafrustrirana, pa morda se motim, ali pač tudi ne si učiteljica in ti priznam, da pri takšni ne bodo moji otroci.

Za rojstni dan mu kupi ančko, zdaj delajo že neverjetne modele!

[img]http://alfgrumblemp.files.wordpress.com/2011/05/03-05_realdoll.jpg[/img]

yohnny boy

naj da noge za par minut narazen !?!?

e Slovenci, Slovenci , nimam besed

Te zelo dobro razumem, ker je situacija pri meni podobna… Očitno imata drugačne potrebe, moj bi tudi 3x na dan, meni pa se še enkrat ne da… ne vem kako bi sicer v teoriji to izvedel ob dveh otrocih, službi,… Še najbolj me moti to stalno nagovarjanje na seks, mi že od tega pride tak odpor, ko otroci zaspijo, že vem da se bo začelo tisto utrujanje… če bi mogoče ubral kak drugi način, bi mogoče še kaj blo…

o pa ja, bo pa raj ona potrpela še mal :)))))[/quote]

To je zelo nelogično, ženski ni do seksa, seks ji je neka vrsta obveznosti kot recimo likanje, če bi mož predlagal, da nosi srajce v čistilnico menim, da ne bi imela nič proti, zakaj ne bi tudi “seksualne obveznosti” predala na drugo osebo, ki bo z veseljem dala noge narazen. Nobene logike ne vidim.

jaz moj nick pišem skupaj, upam, da je kriva tipkovnica……..

so ti že povedali, da tvoj dec ni zmatran dovolj in nima dovolj skrbi. Torej prepusti vso skrb za otroka možu (ne se zgovarjat na njegovo ful odgovorno delo), pa za gospodinjstvo. Kar se seksa tiče pa postani bolj zahtevna, naj se on bolj potrudi. Slej ko prej ga bo zmatralo.
Seveda lahko kaj naredita tudi na vajinem odnosu, ki je očitno tudi v moževem spolnem organu.

ta je dobra!

to je pa še kr problem ja…. samo bi te moral on malo razumet, ker ni sex vse. Samo enim očitno je, in če tak ne dobi doma, se lahko zgodi da gre iskat drugam. boga reva, imaš pač “srečo”, da imaš takega moža… jaz znorim, ker se men tut ne da vsak dan!

pravzaprav me je zanimalo, če je to normalno…vsak dan. Pa ene pišete, če je psihično ok…ja, mogoče tud ni.najbrž je full pod strsom, vsaj v službi ima zelo stresno. In da se potem tako sprošča…amapk kaj naj potem. ga peljem k spihologu, ker hoče vsaki dan…

johnny, pivce si privoščim samo poleti, med poletnim dopustom…nikakor ne od sept. dalje…
tko de, ni panike. upam pa, da ne učim ravno tvojih sončkov…je pa možno…

ena7, kot sem že napisala, za nekatere je čisto normalno 1x na dan, če se pač najdeta taka ki imata iste potrebe po tem. Sej niso samo moški, v nekaterih odnosih so tudi ženske te ki bi vsak dan, pa se moškemu ne da… Kot sem rekla, moj bi tudi 3x na dan, meni pa je npr. dovolj 1x na 3 dni… očitna razlika pri potrebah,… zaradi tega potem nastanejo dostikrat konflikti, on se počuti užaljenega…

1. ne okarakteriziraj mojih otrok s sončkoma NIKOLI VEČ, KER SAM VEM, DA TO NISTA.

2. moj nick si napisala popolnoma napačno, kot kaže tvoji včerajšnji pirčki še niso popustili.

Aja, psihično po mojem z njim ni nič narobe… kot sem rekla, verjetno tudi kot moj zgreši tudi pri pristopu… s tem slinjenjem, nagovarjanjem…. kot moj ne razume da če ne bi bil kot ena zvožena lajna, prilepljen name kot klop… bi mogoče imela kaj več volje…

A kaj naj? Ti kar lepo uživaj v svojem pivicu in knjigici, mož pa upam, da si najde kakšno sebi podobno in UŽIVA – kaj naj on revež s tako zapečkarco s pajčevino tam dol … pa babe kaj se poročate, če niste sposobne….in sposobne niste, ker hodite cmizdrit na MON!

A tukaj pa čisto vsi brezkompromisno vsak večer seksate, ko dajete take nasvete?

Tudi jaz mislim, da je vsak dan preveč, saj si zaradi tega tudi ti pod stresom. Pa tudi s tem se strinjam, da zvečer ni dovolj zmatran. Lepo mu povej, da, ko bo on tebi pomagal pri otrocih in gospodinjskih delih, boš tudi ti dovolj spočita za vesele urice.

Nima pravice, da te izsiljuje, če tudi sam ne stori nič pri tem, da boš ti zvečer bolj voljna.

Meni tudi paše zelo pogosto (ok, vsak dan ne, ker me služba in potem zvečer še otroci včasih prav izmozgajo), moji ženi pa malo manj pogosto. In ker morata biti za sex oba, se pač prilagajam njenemu ‘urniku’. Se mi pa zdi, da sva v zadnjih letih skorajda prišla na isto noto, kar se teh potreb tiče. Zgleda, da drži tisto, da so ženske v 30-ih bolj spolno aktivne kot v mladosti. Moški pa smo itak taki, da bi ves čas 🙂 … ok, vsaj jaz sem tak.

New Report

Close