Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ivo Boscarol – kakšen se vam zdi

Ivo Boscarol – kakšen se vam zdi

Poznam ga samo iz medijev. Mogoče ga kdo pozna “v živo”. Kakšen je kot človek, delodajalec, je stiskač ali ne? Meni se zdi, da je kar dober človek.

Meni se zdi, da bi on edini lahko rešil državo, zelo mi je všeč!!!

Baje je velik stiskač. Nazadnje, ko je Fructal odpustil okrog 20 delavcev in so po TV delali celo galamo, ni nobeden niti črhnil o tem, da jih je on odpustil še več. Odkar je predlagal davek na samske (pa nisem samska) mi je antipatičen.

nova
Uredništvo priporoča

In kaj pol če jih je odpustil? Jih pač ne potrebuje, a misliš, da če ima uspešno firmo lahko pa kar zaposljuje ljudi, če tudi jih ne potrebuje? Res pametno razmišljanje, ni kaj.

Men je on super, racionalen in pameten človek, pa še drzen po vrhu … Odlične kvalitete pri človeku.

Ne gre se za to, da bi moralljudi obdržat. Gre se za to, da je zanimivo, da o tem ni nihče poročal tako, kot so o tem poročali za Fructal. In o vzrokih, da se o tem ne govori.

Bi bil še kar sprejemljiv, če se ne bi družil s ta desnimi levaki.

Ne samo, da jih je ful odpustil, tudi plačuje svoje inženirje zelo bedno.
Poleg tega se v javnih nastopih zavzema za tržne principe, hkrati pa vleče od države subvencije (pokasiral je vsaj toliko subvencij, kot je plačal davkov).
Bahač in drkač.

ki očitno sponzorira iz ozadja. Zaradi njega se mi je še Jaguar zasral.

http://www.facebook.com/jaguarslovenija men je pa jaguar najboljš avto.

ZADNJIČ JE BILO NA INTERNETU , DA JE DOBIL 3 MILIJONE € DŽAVNE POMOČI. POTEM SE HVALI KOT NAJUSPEŠNEJŠI PODJETNIK. SAJ JE USPEŠEN, SAMO NE PRAVIT DA MU DRŽAVA NIČ NE DA.

V neki reviji je bil intervju, pa je napisal, da če hoče on avto kupiti, mora vzeti kredit. Mi je malo čudno.

No Ja … Njegovi inženirji imajo glede na uspehe firme na široko odprta vrata v vseh večjih in pomembnejših svetovnih podjetjih vključno z NASO … Pa vsi ostajajo pri Boskarolu … To pove več kot vse nevoščljive Besede tukaj.

Glede subvencij pa …. Cel kup firm jih je dobilo, in?

Imajo odprta vrata kam? Ker so skup spravili ultralahko letalo, ki se tržno ne prodaja in je ekonomsko gledano čisti flop?

Je pa v svetu precej več sposobnih inženirjev, ki bi jih NASA ali druge pomembne firme želele videti v svojih vrstah kot pa, da bi novačile inženirje nekega Pipistrela.

PAMETEN!!!!!!!!

Predvsem drži, kar se tiče slabih plač njegovih zaposlenih. Moj kolega je bil zelo navdušen nad njim, pa ga je minilo, ko je izvedel, kako zadeve stojijo. Prej je bil pa njegov velik zagovornik,

Sovraštvo do “desnih levakov” je pač močnejše od koristi od nekega Boscarola :-)))
Tvoj komentar je vzorčni dokaz zakaj za Slovenijo ni rešitve.

Baba rekla kazala. Nič številk, nič opisov del in nalog, nič o tem kaj nudi poleg plače….
Eni pač znate samo pljuvati in prenašati babje čenče …

Tipični komentar zafrustrirane mone, ki je jezna na vse okrog sebe, čeprav si je sama kriva za svojo mizerijo.
Boscarolovi fantje imajo vsi po vrsti odprta vrata v marsikatero svetovno podjetje in tudi NASO, če se komu zahoče. Veliko večji problem pa je, da ravno zaradi tebe in tebi podobnih ni v radijusu 50km od doma teh fantov podobno tehnološko uspešnih podjetij kjer bi lahko delali brez da zapustijo svoj socialni krog (družina, sorodniki, prijatelji, …).

@vse povedano – bravo zate. En redkih, ki razume besedo ARGUMENT, DOKAZ.

Nadalje, takole grdo pisariti o osebi, ki je uspešna, brez trohice vesti, kaže na to kar ciljam že nekaj dni tu na forumu.

In kako naključno najdem članek ki vse razloži. Pa ta človek je res car. Berite, berite. 😉

http://www.mihamazzini.com/slonadom/dom50.htm

Ma zakaj tako ponorite, če se kaj ne tako lepega napiše o Boscarolu? In lej- Slovenija je tako mejhna, da se hitro vse izve. Sem delala v eni firmi (ravno tako precej znana zadeva) in so bile zadeve natančno take, kot o njih govori ljudski glas. In ta moj kolega ni dobil info iz je rekla/kazala. Hočeš nočeš -ker smo tako majhni, se ljudje iz foha med sabo poznajo in ni tako tećko priti do info iz prve roke.

Ja čudni so ti komentarji res! Zakaj nas ne pride kdo od pametnjakovicev vprasati kako zivimo Boscarolovi delavci. Zakaj nas je 72 zaposlenih v Pipistrelu je lani ustvarilo 10 milionov USD izvoza in uvrstilo Pipistrel na 106. mesto med slovenskimi izvozniki? Pri povprečni plači 2400 EUR ki res ni velika je pa redna in krepko presega slovensko povprečno, je Pipistrel ustvaril skoraj milion EUR dobička, kar je več kot celoten dobiček propadajočega Ajdovskega gospodarstva. Za tiste ki ne veste, Boscarol dobicek vedno deli z zaposlenimi, svoj del pa pusca v podjetju da se lahko razvijamo.V 25 letih je Pipistrel zapustilo 6 zaposlenih ce vam to kaj pove..Mi smo pri Boscarolu zadovoljni in upamo da bo podjetje tudi vnaprej tako pametno vodil, da bomo lahko s ponosom povedali kje smo v sluzbi!

Potem se pa cedita med in mleko.

Ja res je, mi se tega se kako zavedamo!

Dokler niso navedene konkretne številke (preverljive) vztrajam na moji trditvi da je tvoj komentar en navaden ‘baba rekla kazala’ in nič drugega.
Z kontra mnenjem in nekaj podatki se je oglasil en pipistrelovec ki je navedel povprečno plačo 2.400€ in le 6 zaposlencev, ki so zapustili podjetje. Skratka številke, ki povedo.
Grem brskat na AJPES da vidim bilanco in preverim navedeno.

Pa enkrat imate strešice, drugič jih nimate (kadar boš drugič kaj copy-pejstal iz boscarolovega propagandnega materiala, se vsaj potrudi, da bo smiselno zgledalo).

Sicer je pa jako špasno, kako Boscarolovi oboževalci – prav tako kot Majerjevi – skroz poblesavijo, kadar jim kdo reče eno žal besedo čez njihovega ljubljenčka. Roko na srce, mogoče znajo tam delat avione, ampak zato Boscarol še ni odrešenik, niti nima pojma o ekonomiji, niti ni verodostojen, po značaju je pa ena velika ajdovska rit (če še ne veste, rit se stopnjuje takole: rit -> primorska rit -> ajdovska rit). Sem ga imela priliko spoznat v družbi in je sluzast kot tri tedne crknjen polž, še Damjan Murko se skrije pred njim.

New Report

Close