Forum.Over.Net

Starševski čvek

Ali fantje/punce vaših otrok prespijo pri vas?

Default avatar

darja2

sam prašam je napisal/a:

Se podpišem.

Ravno zato midva nimava nič proti, če prespita eden pri drugemu.
Default avatar

pri nas tako

Jaz svoji 16-letni hčerki dovolim. S fantom (17) sta skupaj že skoraj eno leto. Seveda se on ni "priselil" v naše stanovanje, kot nekateri pišete. Pač občasno, 1x ali 2x na mesec prespi, včasih tudi ona pri njem. Vsekakor se mi zdi boljše, da sta doma, kot v parku na klopci.
Nikakor se mi to ne zdi "preresen partnerski odnos", saj prijateljica tudi prespi pri njej, pa zato še nista poročeni :) Glede spolnosti je pa tako, če to že počneta, naj vsaj doma in ne na stranišču kakšnega lokala ali pod enim grmom.
Default avatar

Sssss1

Moje mame si nikoli niti nisem upala vprašati kaj takega. Zaradi stroge krščanske vzgoje je bilo po njeno prepovedano kamorkoli iti s fantom če se tam tudi prespi. Pri fantu sem zato lahko prespala šele pri 19 letih ko sem odšla od doma, študirat. Sumila je da včasih spiva drug pri drugem a ni mogla dokazati :) ko sva se odločila da začneva živeti skupaj in nisva še razmišljala o poroki pa ji je počil film in me je ozmerjala s takimi besedami da sem se odločila da precej omejim stike ker nikoli ne bo razumela da si lahko dober človek četudi z nekom živiš in z njim nisi poročen :)
Default avatar

Borat

Glih vsake, ki bi jo na štacjonu snel, nisem mogel pripeljat, punco pa brez problema. Je itak tud kakšen frend prespal pri meni al pa sošolka, pa nisem imel nič z njo.
Default avatar

GRETKA

pri nas tako je napisal/a:
Se pridružujem temu zapisu. Pri nas je zelo podobno. Hči ima 16 let, njen hant pa 18. Skupaj sta že skoraj dve leti. Ko je šola prespi fant pri nas ali ona pri njem 1x do 2x na mesec. To se sicer verjetno ne bi tako pogosto dogajalo, če bi fant živel bližje. Tako pa je 60 km stran in ni prav praktično priti samo na obisk. Tudi, če gresta kam skupaj ven, nimata prevoza.
Nič nimam proti temu. Fanta dobro poznam, prav tako njegovo družino.
Živi in pusti živeti
Default avatar

bo kar res

pri nas je napisal/a:
Podpis. Poznam primer.