Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zakaj vsi moški varajo?

zakaj vsi moški varajo?

Ločila sem se zaradi varanja. Boli me, ko vidim prijatelje, ki varajo svoje žene. Kaj moški niso zdravi, če ne varajo? Vsi, brez izjeme. Če kdo ne vara, pa pravijo, da je bolan v glavi.
Je to nova moda?

Prej nacionalni šport bi rekla.

Mož me vara že dobra 3 leta,vem,varam tudi jaz njega,ne ve 🙂

Moški so taki po naravi. Sprijaznite se s tem. Kaj nič ne veste o antropologiji, psihologiji, biologiji?

saj ne varajo z ovcami
torej vara ravno toliko žensk kot moških

Varajo moški, ki nikoli niso odrasli, da bi resno in odgovorno sprejeli svoje obveznosti.

Itak varajo tisti, ki jim je samo do užitkov. Kaj je pa prav to jim pa dol visi. Važn da se majo oni fajn. Za druge jim dol visi. Malo kateri je še vzgojen tako, da ima vrednote.

No ja, nečak vem, da ne vara, ker je frišno poročen, za druge ne dam roke v ogenj. Odkar sem ločena, gredo moški na mene kot muhe na drek, pa vsi poročeni. Kot – ti si ločena, pa si potrebna! Bog me varuj dedcev, enemu nasedla, nobenmu več. Varanje boli – tako ženske, kot moške.

Torej, ker jaz ne varam, nisem moški ? 🙂

kaj pa jaz? sem moški 40. tudi ločen z dodeljenimi otroki. pa nobena ne leta za mano kot muha na drek ker sem ločen in potreben.

jaz ne varam

zato me pa nobena ne mara

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Bo že prišla kaka fejst deklina mavrični ki te bo imela rada.

Te logike pa ne razumem. Prvič: veliko je samskih žensk. Drugič: nekatere od teh samskih žensk imajo cel kup poročenih partnerjev. Seveda tudi poročene varajo, in to prav tako s samskimi kot s poročenimi, ampak sem prepričana, da večinoma vezani moški varajo s samskimi ženskami. Pa z drugimi moškimi, seveda.

zato pa nobena ne leti na drek, hahaha. Vsa čast pa tistim, ki ne varate (pač nimate žene ali žebske, ki bi jo varali)

Ako žena/muž nadje ljubavnika/ljubavnicu, onda su tu moguca dva razloga; ili je sita svog/je muža/žene ili nije.

Če si ženska/moški najde ljubimca/ljubico, ga najde le iz dveh razlogov: ker ima dovolj ali nima dovolj svojega/-e moža/žene! (tko nekak se glasi prevod – original pa zadane).

Dokler boste tako razmišljanje in delale, potem ne pričakujte, da bodo vaši moški kaj drugačni od vas. Ti meni-jaz tebi a je to posledica nečesa, česar ste morda navajeni še iz svojih otroških let in je to vzorec, ki vas spremlja in utesnjuje še iz mladih let?

Zakaj pa ti nisi drugačna? A ti je lažje varat nazaj, ker čutiš, da mu moraš nekaj vrnit, da mu ne boš ostala dolžna? In navzven hlinit nek urejen partnerski odnos za javnost, bližnje, nista pa dovolj zrela, odločna, da tako zadevo prekineta, imata dostojanstvo in spoštovanje najprej do sebe ? Če sebe ne spoštuješ, ne pričakuj, da te bo tudi tisti, ki te vara. Najprej se seveda vprašaj, zakaj te je pričel varati -ker je to njegov ego, preko katerega pač ne more insi nekaj samopotrjuje, ali pa nekaj v vajini zvezi primanjkuje, ne štima in to išče drugje -nekaj, kar je morda z leti zbledelo. In obratno. In v partnerski zvezi se je treba pogovarjat, ne si zatiskat oči pred problemom -problem je treba izpostaviti, se pogovoriti in če ni rešljivo, se pač gre narazen – ne glede na materialne dobrine in na to, ja kaj bodo pa sosedje in sorodniki rekli. Imeti na eni strani neko navidezno varnost in harmonijo, na drugi pa brodolom in ponižanje z varanjem je nekaj naslabšega, kar lahko doleti zvezo.

Mene mož ne vara in jaz njega ne- zato, ker sva si v zakonu nekaj obljubila, ker sva si zaupala stvari, ki jih drug o drugem veva le midva in to tudi spoštujeva. Ne glede na to, kar prinese čas, je potrebno ostati zvest najprej obljubi, ki jo daš osebi, s katero preživljaš skupne trenutke in svojim načelom, vrednotam, svoji osebnosti. Če tega ni potem verjetno lahko varate drug drugega brez trohice slabe vesti, sramu in zavedanja, da ste nekomu nekaj obljubili.

vsi moški so svinje za posrat

Dokler boste tako razmišljanje in delale, potem ne pričakujte, da bodo vaši moški kaj drugačni od vas. Ti meni-jaz tebi a je to posledica nečesa, česar ste morda navajeni še iz svojih otroških let in je to vzorec, ki vas spremlja in utesnjuje še iz mladih let?

Zakaj pa ti nisi drugačna? A ti je lažje varat nazaj, ker čutiš, da mu moraš nekaj vrnit, da mu ne boš ostala dolžna? In navzven hlinit nek urejen partnerski odnos za javnost, bližnje, nista pa dovolj zrela, odločna, da tako zadevo prekineta, imata dostojanstvo in spoštovanje najprej do sebe ? Če sebe ne spoštuješ, ne pričakuj, da te bo tudi tisti, ki te vara. Najprej se seveda vprašaj, zakaj te je pričel varati -ker je to njegov ego, preko katerega pač ne more insi nekaj samopotrjuje, ali pa nekaj v vajini zvezi primanjkuje, ne štima in to išče drugje -nekaj, kar je morda z leti zbledelo. In obratno. In v partnerski zvezi se je treba pogovarjat, ne si zatiskat oči pred problemom -problem je treba izpostaviti, se pogovoriti in če ni rešljivo, se pač gre narazen – ne glede na materialne dobrine in na to, ja kaj bodo pa sosedje in sorodniki rekli. Imeti na eni strani neko navidezno varnost in harmonijo, na drugi pa brodolom in ponižanje z varanjem je nekaj naslabšega, kar lahko doleti zvezo.

Mene mož ne vara in jaz njega ne- zato, ker sva si v zakonu nekaj obljubila, ker sva si zaupala stvari, ki jih drug o drugem veva le midva in to tudi spoštujeva. Ne glede na to, kar prinese čas, je potrebno ostati zvest najprej obljubi, ki jo daš osebi, s katero preživljaš skupne trenutke in svojim načelom, vrednotam, svoji osebnosti. Če tega ni potem verjetno lahko varate drug drugega brez trohice slabe vesti, sramu in zavedanja, da ste nekomu nekaj obljubili.[/quote]

Ma ja, ne nakladaj, kaj pa ti veš kaj tvoj mož dela, ko te ni poleg njega. drugače pa, če te ne vara ga bi treba malo doktorju odpelat. Naj mu kakšna sexulja malo nakaže, pa bo hitro pozabil na obljube, ki sta si jih dala pred davnimi časi.

Dokler boste tako razmišljanje in delale, potem ne pričakujte, da bodo vaši moški kaj drugačni od vas. Ti meni-jaz tebi a je to posledica nečesa, česar ste morda navajeni še iz svojih otroških let in je to vzorec, ki vas spremlja in utesnjuje še iz mladih let?

Zakaj pa ti nisi drugačna? A ti je lažje varat nazaj, ker čutiš, da mu moraš nekaj vrnit, da mu ne boš ostala dolžna? In navzven hlinit nek urejen partnerski odnos za javnost, bližnje, nista pa dovolj zrela, odločna, da tako zadevo prekineta, imata dostojanstvo in spoštovanje najprej do sebe ? Če sebe ne spoštuješ, ne pričakuj, da te bo tudi tisti, ki te vara. Najprej se seveda vprašaj, zakaj te je pričel varati -ker je to njegov ego, preko katerega pač ne more insi nekaj samopotrjuje, ali pa nekaj v vajini zvezi primanjkuje, ne štima in to išče drugje -nekaj, kar je morda z leti zbledelo. In obratno. In v partnerski zvezi se je treba pogovarjat, ne si zatiskat oči pred problemom -problem je treba izpostaviti, se pogovoriti in če ni rešljivo, se pač gre narazen – ne glede na materialne dobrine in na to, ja kaj bodo pa sosedje in sorodniki rekli. Imeti na eni strani neko navidezno varnost in harmonijo, na drugi pa brodolom in ponižanje z varanjem je nekaj naslabšega, kar lahko doleti zvezo.

Mene mož ne vara in jaz njega ne- zato, ker sva si v zakonu nekaj obljubila, ker sva si zaupala stvari, ki jih drug o drugem veva le midva in to tudi spoštujeva. Ne glede na to, kar prinese čas, je potrebno ostati zvest najprej obljubi, ki jo daš osebi, s katero preživljaš skupne trenutke in svojim načelom, vrednotam, svoji osebnosti. Če tega ni potem verjetno lahko varate drug drugega brez trohice slabe vesti, sramu in zavedanja, da ste nekomu nekaj obljubili.[/quote]

Ma ja, ne nakladaj, kaj pa ti veš kaj tvoj mož dela, ko te ni poleg njega. drugače pa, če te ne vara ga bi treba malo doktorju odpelat. Naj mu kakšna sexulja malo nakaže, pa bo hitro pozabil na obljube, ki sta si jih dala pred davnimi časi.[/quote]

Ker mi danes ravno laufa fast tiping, ti odgovarjam:
veš kaj, me veseli, da nimava iste krvne skupine – kar po domače pomeni, da me veseli da ne razmišljam in ne funkcioniram tako, kot ti.

Mene moj mož ne vara – zato, ker se znam tako kot on potrudit za najino zvezo že ohoho let in je zveza iz leta v leto boljša, trdnejša, zanimiva, polna lepih presenečenj, je pa res, da je treba zvezo negovati in ne zanemarjati. To je lahko samo pri partnerjih, ki sta zreli osebi in spoštujeta drug drugega in se zavedata svoje zaobljube drug drugemu. Še tole: je že dostikrat povedal – tako svojim staršem, kot tastu in tašči, da on že ve, kaj ima jaz pa seveda pravim enako zanj. Mu ne gre težko iskreno z jezika, da sem pač ženska, ki je z leti še boljša in privlačnejša. Ja priznam, skrbim zase, ne pretiravam, se držim načela naravne lepote manj je več, ker tudi ne potrebujem in se nisem zapustila in zanemarila, z leti ko se staram opažam, da mi gre odlično, verjetno imam nekaj več mladostnih genov. Glede tvojih ponujenih seksulj me pa sploh ne skrbi – mi malokatera seže do gležnjev, četudi je 10, 15 let mlajša od mene, ker tudi poznam merila svojega partnerja in koliko se ceni glede tega 😀 Smo tudi take tukaj, ne samo zafrustrirane, nesrečne in nezadovoljne same s seboj – kar sprijazni se, pa čeprav boš stežka prebrala oz. hotela prebrat.

Te logike pa ne razumem. Prvič: veliko je samskih žensk. Drugič: nekatere od teh samskih žensk imajo cel kup poročenih partnerjev. Seveda tudi poročene varajo, in to prav tako s samskimi kot s poročenimi, ampak sem prepričana, da večinoma vezani moški varajo s samskimi ženskami. Pa z drugimi moškimi, seveda.[/quote]
In zakaj misliš da se samske ženske pogosteje vežejo na poročenega moškega kot samski moški na poročene ženske?

Te logike pa jest ne razumem, zakaj te samske ženske ne moti, da njihov ljubimec seksa še z ženo, ko se pa poročijo jih pa moti, če bi njihov moški seksal z ljubico?

Tudi jaz sem prepričana, da me moj mož ne vara, če bi verjela, da me nikoli ne bo, bi morala biti pa prekleto naivna. Ne glede na to, kakšna oseba sem jaz in kako super sem. Dovolj je ena skušnjava, ena iskrica, ki preskoči in imaš štalo. Že milijonkrat videno. Pa so bile ženske za prste obliznit in so šli možje velikokrat po mnenju mnogih na slabše. Lahko ti odnos še tako neguješ, z leti pride rutina. Kar imaš doma, že poznaš in ti zadiši še kaj drugega.
Tako da – nikoli ne rečem nikoli še zase ne – kaj šele za koga drugega.


pa saj ne varajo z moškimi,ampak z ženskami… če so pa te takšne, da grejo s poročenimi moškimi, potem so pa ženske s…., ne moški 🙂

Te logike pa ne razumem. Prvič: veliko je samskih žensk. Drugič: nekatere od teh samskih žensk imajo cel kup poročenih partnerjev. Seveda tudi poročene varajo, in to prav tako s samskimi kot s poročenimi, ampak sem prepričana, da večinoma vezani moški varajo s samskimi ženskami. Pa z drugimi moškimi, seveda.[/quote]

Zahojeno monovsko razmišljanje….

Logično da se bodo vezani oz. poročeni kurbali med seboj, ker nihče nikomur nima kaj očitat oz. če nekdo nekoga zajebe, porine sebe v drek…je pa res, da glupi kurbirji oz. kurbetine tega pravila glih ne prakticirajo na veliko…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Te logike pa ne razumem. Prvič: veliko je samskih žensk. Drugič: nekatere od teh samskih žensk imajo cel kup poročenih partnerjev. Seveda tudi poročene varajo, in to prav tako s samskimi kot s poročenimi, ampak sem prepričana, da večinoma vezani moški varajo s samskimi ženskami. Pa z drugimi moškimi, seveda.[/quote]

Zahojeno monovsko razmišljanje….

Logično da se bodo vezani oz. poročeni kurbali med seboj, ker nihče nikomur nima kaj očitat oz. če nekdo nekoga zajebe, porine sebe v drek…je pa res, da glupi kurbirji oz. kurbetine tega pravila glih ne prakticirajo na veliko…[/quote]

Ej, točno tole sem hotela napisati.

VARANJE JE STANJE OSEBNE NEZRELOSTI….evo prebral sem. Kaj naj ti rečem, si pač 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} v moževo zvestobo… jebat ga ni vama pomoči, po drugi strani je to zelo pohvalno za današnji čas nategovanja na vsakem koraku. Tudi sam sem imel priložnost spoznati tipe, ki nebi prevarali žene in lahko rečem, da so mi zgledali vedno smešni. Verjetno sem pa tudi jst njim zgledal tudi smešen, ker bi dol dal vsako žensko, ki namigne na kaj več in da mi ni seveda daleč po letih, da bom še malo samokritičen. Ampak….. vseen, tvoj mož rabi doktorja…. hehe, kljub temu, da si tip top za svoja leta. Moški ima lahko mis sveta ob seb…. pa mu je to đabe. Nagon dela … takle mamo v moškem svetu.

New Report

Close