Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek rosvita pesek, halo???

rosvita pesek, halo???

a lahko lepo prosim nehaš biti tako zelo desno pristranska? na trenutke se celo sama zaveš tega in se hočeš mal nazaj potegnt! neokusno je in preveč očitno. za na TV, seveda!!

gledat ta leve, pa glej:
moja slovenija (mario, kobal, analiza)
berganta
šopra (v tedniku)
slak
….

je ne morem več gledat, katastrofa, desničarjem bo ravno v rit zlezla, prav nagravžna je…

mislim da je rosvita bistveno manj desno navijaška, kot so drugi levo navijaški. A ti vas pa ne motijo, al kaj?

odmeve z rosvito je zelo lepo gledat, pametno sprašuje, pripravi se na odajo…

Rosvita je zakon, ena redkih še gledljivih voditeljic na TVS.

Se strinjam. Najboljša je. Najslabši pa je “dolgolasec Marsel”, katerega oddajo Studio City gleda morda dva ducata ljudi.

Da.
Kdo ga plačuje in ali je on redno zaposlen na RTV?

meni je njen stil všeč, Odmevi z njo so mi gledljivi, pa še fejst baba. Jaz jo skratka rada gledam.

Glede Rozvite pojasnjuje Kunstelj na svojem blogu, da je oče njenega otroka Majer – mogoče je tu razlaga, v kolikor je res…

Kunstelj je pa baje nezakonski otrok muštafarja, mogoče je tu razlaga, zakaj je vedno zadet.V kolikor je seveda res.

To ti pa lahko povem, da to ni res. Poznam osebno očeta njenega otroka in mali (oz.zdaj že veliki) je izrezan očka.

Kunstelj je pa baje nezakonski otrok muštafarja, mogoče je tu razlaga, zakaj je vedno zadet.V kolikor je seveda res.[/quote]
Ti, tole pa ni res! Ne boš verjel, ata je en navaden janez!

Zadnjer čase je ne prebavljam več. Ker je večkrat neprofesionalna, ko hoče dati prav desnici. Meni je OK edino Bobovnik, ki pa se mi ne zdi rdeč.

Tudi jaz. Profesionalna in ni navijaška, zna pa osvetliti zadeve tudi z različnih plati.

G. dr. Rosvita Pesek je najboljša voditeljica Odmevov oz. če smem raztegniti svoje mnenje tudi na Dnevnik, bi rekla, da je najboljša voditeljica RTV Slovenije. Meni se niti malo ne zdi pristranska ampak zelo široko zastavlja svoja vprašanja in nikakor ne provocira. Mladi novinarji naj se učijo pri njej!!
G. Bobovnik kar zaostaja za njenim vodenjem, o g. Bergantu pa nimam posebnega mnenja kot o voditelju Odmevov, ker se mi še vedno zdi bolj športni novinar, kar mu je bilo izrecno pisano na kožo. Škoda za športno redakcijo!

Rosvitka se lahko skrije pred Bobovnikom. In zadnjega pol leta zelo zelo navija za desnico. če pa tega ne opazite, gledate Odmeve bolj poredko.

je fajn voditeljica, ampak zadnje čase(še posebno odkar je janša na vladi)preveč kaže svojo desničarsko pripadnost. kar je privat me ne zanima ,a to je javna tv in tu bi morala biti bolj nepristranska.

rosvita je seksi ker nosi visoke pete

Ja, dobra MILF v petkah. Lahko bi se slikala gola za Playboy 🙂

New Report

Close