Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako odgnati golobe na balkonu, puščajo iztrebke in marsikaj, bojim se za zdravje

Kako odgnati golobe na balkonu, puščajo iztrebke in marsikaj, bojim se za zdravje

Imate nasvet, prosim vas, ali obstaja kakšno kemično sredstvo , da pošpricam po balkonu ali karkoli ? Hvala

Glasba od Cece in Severine mi pomaga za odganjanje medvedov in mislim, da bi pomagala tudi za golobe.

primitivka si, Ceca naj tebe odžene

nova
Uredništvo priporoča

Dobijo se posebne bodice proti golobom. Namestiš jih povsod, kamor golobi radi sedajo. V Italiji so na tak način zaščiteni tudi spomeniki.

lp

Nekateri so uspeli golobe pregnati s pisanimi vetrnicami, ki so jih pritrdili na ograjo. Kupiš na tržnici ali na kakšnem sejmu.

Re: kaj proti golobom? – 19 dni nazaj

Pri nas so pričeli hoditi golobi na balkon. Smo na vrvi za perilo obesili nekaj plaht alufolije, ki so šumele v vetru in se lesketale in je pomagalo.

od pri nas – Starševski čvek

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

mi smo obesli CD in ker jih moti to bleščanje, ne gredo več
sem pa nasvet dobila na MONU))

A res zaleže CD? Ker hec. Žeblji so bolj tako. Kakšna mreža.

Zaležejo vsi CD-ji, najbolj pa tisti z narodno glasbo. CD mora biti na vrvici tako, da ga veter obrača in odbija sončne žarke naokoli. Za ziher postavi na balkon še skupinsko sliko vlade.

vetrnice pri nas niso pomagale. pa tudi nismo na takšnem da bi se non stop vrtele. cdji pa baje res pomagajo. ali pa tiste bodice.

Pomagale ti bodo edinole inox špice, kot npr.:

http://www.izotrapezi.eu/?p=1&id=33

Preveri, če jih imajo tudi v raznih večjih vrtnih centrih (Bauhaus, Baumax, Obi)

Zatakni si eno špico v rit in uživaj !!!!!!!!!

Zatakni si eno špico v rit in uživaj !!!!!!!!![/quote]

Ti pa zaprtno marelo not in odprto ven in uživaj 😉

Inox špice so žal za leteče podgane, kot tudi pravijo golobom, edina pametna odganjalna rešitev…. Živaloljubstvo gor ali dol-imam rad živali, samo letečih podgan pa žal ne.

Aha – veš, zakaj jim pravijo leteče podgane? Zato, ker prenašajo toliko nalezljivih bolezni, še več, kot navadne kanalizacijske podgane!

Obesi sliko jastreba pa bo.

Poklicite,, Marcom d.o.o
051 416 126
Pri nas so uredili težave z golobi. Mi smo zelo zadovoljni.

Zaležejo vsi CD-ji, najbolj pa tisti z narodno glasbo. CD mora biti na vrvici tako, da ga veter obrača in odbija sončne žarke naokoli. Za ziher postavi na balkon še skupinsko sliko vlade.[/quote]

Pokličite Marcom d.o.o

051 416 126

Montirajo mrežo ali špice

Pokličite Marcom d.o.o
051 416 126
Svetujejo vam in najdejo najboljšo rešitev. Montirajo mrežo ali špice

Iz lastnih izkušenj vam lahko povem, da razne pisane vetrnice, CD-ji, alu-trakovi in slike oz. makete ptic ujed ne pomagajo nič. V najboljšem primeru odvrnejo golobe za kratek čas, potem pa pernata golazen ugotovi, da jih zadeva ne ogroža, in začnejo spet prihajati.

Edine stvari, ki zares pomagajo, so:
– jeklene špice (bodice), ki onemogočajo pristajanje golobov
– dovolj gosta in čvrsta mreža okoli balkona
– zasteklitev balkona.

Pozdravljeni, mislim da je ta tema bila že enkrat obdelana. Pa vseeno nebo škodlo če obnovim. Letos se je pojavla super rešitev za tiste ki mate probleme z golobi. Gel Bird Free, ki ga ptice zaznajo kot ogenj. sestava so naravna eterična olja, montiran je že po večini evropskih držav, zdaj pa se prodaja tudi v Sloveniji. drži tri leta, potem ga zamenjaš, učinkuje pa tako da se ptice dobesedno izselijo iz predela kjer je nameščen, pa še lepo zgleda za razliko od špicov! evo link: http://zascitaokolja.si/projects.html. Mi ga mamo na strešnih nosilcih, kolegica pa na žlebovju nad balkonom. oba nimama več ptičev na naših hišah. preverjeno :)!

Pokličite marcom d.o.o.

Vam bodo svetovali, najdli rešitev.

pri nas so čistili golobnih iztrebkov, montirali so mreže, špica in rešili težave. Priporačam. tel: 00386 51 416 126

marcom d.o.o
040 907 161,

pri nam so prisli,čistili golobnih iztrebkov montirali in rešili težave.

Hvala vam.

Sprobali smo vse edino kar pomaga je bodicasta zascita. Mas jih povsot. Mal pogooglej. Drugac pa v šiški je trgovina

Mi vam lahko dostavimo in zmontiramo ali pa sami kupite v rufndah trgovini v Stegnah.

Žal ne pomagajo niti kovinske špice. Golobi so nam vse odmontirali in zdaj gledamo bodice na spodnji strehi. Je pa res grozno, kakšna je okenska polica od tega golobjega sranja. In to po moje tudi ni higienično. Obstaja nevarnost okužbe?

Ne. Edino kar ni lepo vizualno videti kot vsak drek.
Človek ni ti treba vse pobiti in zamrežiti, da boš živela.

New Report

Close