Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek diners kartica

diners kartica

Rada bi kupila v harvey norman-u nekaj na obroke pa žal ne morem, ker imam s.p. Zanima me, če lahko dobim na banki diners kartico ne glede na to da sem s.p in, če bi mi pa potem odobrili v h.n. plačilo na obroke. Ima kdo tako. Hvala za odgovor

seveda jo lahko narediš.Mi jo imamo vsi doma 🙂

Saj se bom jutri tudi na banki pozanimala ampak me je preveč zanimalo in sem morala vprašati. S.p smo glede kupovanja na obroke (pohištvo, tv, računalnik…) grdo prikrajšani in sploh se nebi čudila, če tudi z diners kartico nebi mogla kupovati na obroke.

nova
Uredništvo priporoča

Banka nima nič z Diners kartico, zato ne izgubljaj časa tam. Obrniti se moraš direktno na Diners.

http://www.dinersclub.si/osebne-kartice/pridobitev-kartice

Sem sp in imam diners kartico. Brez problema jo dobiš, jaz sem mogla menda bančne izpiske zadnjih nekaj mesecev priložit – od poslovnega računa. Kot sp dobivaš tudi na obroke, le plačo si bi morala nakazovati in imeti plačilne liste. Tudi meni se ne da še s tem ukvarjat in plače nakazovat, pa plačilne liste. Bedarija. Dobim pa npr. registracijo na trajnik brez problema, malo so naše trgovine zaostale s temi flancami… 🙂

Kakšno plačo ima, da si dobila? Jaz sem tudi dala, na mesec imam več kot 600(pogoji), pa so mi zavrnili.

Kakšno plačo ima, da si dobila? Jaz sem tudi dala, na mesec imam več kot 600(pogoji), pa so mi zavrnili.[/quote]

Pojma nimam kakšno plačo imam, saj veš kako je to pri s.p… enkrat več, drugič manj, odvisno od stroškov. Imam pa sigurno več kot 600eur oz. ziher mi več ostane. Jaz sem samo priložla bančne izpiske poslovnega računa zadnjih nekaj mesecev in je to bilo to. Tudi mastercard sem brez problema dobila na banki, pa tudi limit. Saj malo se premika za nas s.p.-je.

za diners kartico se obrni direktno na diners. banka nima nic z njo!

New Report

Close