Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kredit za kreditno nesposobne

Kredit za kreditno nesposobne

za vse tiste, ki niste kreditno sposobni, pa bi radi imeli posojilo objavljam telefonsko št:02 42 00 629
imajo zanimivo ponudbo. plačate 3.500€, in vam brez poroštva uredijo vso potrebno dokumentacijo za brezobrestni kredit v višini 400.000 (štiristo tisoč) eur, brez obresti na odplačilno dobo 12 let. Obroki se plačujejo le 1x letno. Za moje pojme je to več kot super ponudba.

ja super no, pri problema tiste tri jurčke pa pol bom že dala iz tošla, štirsto jurčkov v 12 letih pa tudi ne bo problem vrnit. A se da sposodit samo dve sto jurčkov?

jao koko ste naivni ………………milslim 3.500€ kr dat ,pr men to ne gre skoz pa 1x letno obrok ,joj iz ker pravljice je že to……………

nova
Uredništvo priporoča

človek ni kreditno sposoben, skupaj bo pa spraskal 3.500 EUR?
in letno bo moral plačati en obrok 33.333 EUR?

človek, ki ni kreditno sposoben, zasluži vsega skupaj letno 8.000 EUR neto.

res, suuuuper ponudba. kaj zahtevajo za to? hipoteko na koliko hiš? kdaj jih vnovčijo? prvo leto?

pa saj niste normalni….

In kako bo kreditno nesposoben odplačeval kredit?

To pomeni, da ima neto plačo cca 550€, več kot pol leta plače gre za ureditev papirjev. Za kredit 200.000€ (polovico navedenega!) pa mora letno odplačati skoraj 17.000€, kar je 30 njegovih plač in za letni obrok zasluži v dveh letih in pol, tudi če čisti nič ne je…

V drobnem tisku verjetno piše še kaj zelo zanimivega :((

Če pokličete mene ter mi prej nakažete 2950 €ur vam uredim kredit brez obresti v roku 2 mesecev – zneski do 250.000 €ur, možno tudi brez hipoteke….

Verjetno je bilo mišljeno za tiste, ki uradno niso kreditno sposobni.

__________________________

In potem vsak mesec obrestna mrea čudežno narašča, kar podkrepijo še z bejzbol kiji.

Šala, monovke, šala! :))))

Katero je to podjetje in ali ima dovoljenje za kreditiranje?

Po mojem osebnem mnenju je tu velika verjetnost, da ko jim človek nakaže tistih 3.500 EUR, bo firma zanj čudežno postala nedosegljiva in bo to nakazilo tudi zadnje, kar bo s to firmo imel.

http://www.rumenestrani.com/si/podjetja/53938/karma-dragica-osovnikar-sp

niti slučajno niso registrirani za dajanje kreditov.
jih prijavimo inšpektorju?

vam garantiram kredit, samo vi pridni in bogati Slovenci meni prinesite onih 3.500 €, pa kaj je to za vas, ena malenkost

prvih sto dobi obljubljeno vsoto v iz obljubljene dežele, potem zaprem štacuno in grem v Grčijo na urlaub do konca dni uživat mediteranske lepote

vaš dobri Jefto

Joj kak nateg…, 3500€ vržeš stran…, bolje da se ta denar zakocka, porabi za mamila, pijačo, kurbe….
To so klasični nategi….za kretene, ki nasedajo.

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Sem gledala na njihovi spletni strani.

Da ponujajo take kredite sploh nimajo napisano.

Kje si izvedela, da ponujajo tako kreditiranje?

Tole piše na njihovi spletni strani:

“Pri najemanju kreditov ni zgornjih omejitev.

Hipotekarni krediti so zavarovani.

Pri najemanju kredita je potrebno pripraviti zadnje tri plačilne liste, zadnjih 6 izpiskov iz banke o prilivih, fotokopija osebnega dokumenta ali potnega lista, potrdilo o zaposlitvi, davčna številka ter stanje dolga, če ga imate. Na podlagi tega vam uredimo dokumentacijo in najdemo ustrezno banko, ki vam bo ugodila. Kredite posredujemo tudi v Avstriji, saj so zelo ugodni. Sodelujemo tudi s številnimi slovenskimi bankami.”

In to je popolnoma nekaj drugega, kot pa obljublja avtorica prvega posta v tej temi. Oni ti pomagajo najeti kredit pri eni od bank. In popolnoma jasno je, da če nisi kreditno sposoben, ti banka ne bo dala kredita. Pa brez obresti tudi ne.

haha, valjda, da je to napisala lastnica tega s.p.ja….
in valjda, da na njihovi spletni strani tega ni napisanega. ker ni legalno

pod mizo pa ponujajo tole, kar piše zgoraj. ziher. drugače se ne bi oglaševali po forumih

postavlja se vprašanje, od kod jim denar.

Še bolj se postavlja vprašanje, če denar sploh imajo.

Lani je imela celih 14.000 prometa – pa ob tako ugodni ponudbi???

Morda je to temo odprla “ponudnica” teh sanjskih kreditov…., torej, takih kreditov ni! Ta ponudba je le vaba za naivne in razočarane ljudi, ki po običajni poti ne morejo do kredita, da jih opeharijo še za 3500€. To je podobno “nigerijskim pismom”, v zameno za uprabo tvojega računa so ponujali 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} od nakazangea zneska, navadno je 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pomenilo tudi nekaj milijonov dolarjev ali evrov. Seveda je bilo potrebno predhodno nakazati za “stroške nakazila”…., nakazila ni nikdar videl nihče, ostali so samo dolgi nosovi, jok….in dolgovi….
Torej dragi ljudje, ne nasedajte nerealnim ponudbam ker tega ni, je le nateg, ki ga organizira zelo pokvarjena oseba, ki izkorišča najbolj siromašne ljudi.
Take osebe je potrebno kaznovati brez milosti, ker to je podlo do konca, upam da kdo kaj naredi tej ponudnici “sanjskih posojil”. Morda vrže v Savo obteženo s cementom…..pa naj tistih nekaj sekund pred zadušitvijo razmišlja….kaj počne….

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Jaz tu vidim dve možnosti:

1. Firmi gre zelo slabo in jo namerava poslati v stečaj, še prej pa nabrati čim več prispevkov po 3.500 EUR, ki bodo potem odšli v stečajno maso, ljudje pa svojega denarja ne bodo nikoli več videli.

2. Tega posta sploh ni napisala ona, ampak nekdo, ki ji želi škoditi in jo spraviti ob dobro ime.

Ker ne vemo, kaj je res, ni dobro preveč obsojati, še manj pa pozivati k nekim linčem z metanjem v Savo in podobno. BMW 540, če morda ne veš, je to tvoje početje tudi kaznivo.

Reciva, da se ukvarjam z odkrivanjem takih sleparij….to je 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} nateg, sicer pa lahko sama probaš in potem napišeš kaj se je zgodilo. Ja in taki nateguni so za v Savo!

s.p. odgovarja s celotnim premoženjem….,torej zgodbica v stečaju ne pije vode….

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

sem bil tam,preveril stanje,zadeva je za policijo

kaj je narobe.Je kdo najel tak kredit.

New Report

Close